چهارشنبه 13 ژوئن 12 | 12:25

احمدی مقدم: سینما جای پخش فوتبال نیست

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: به کسانیکه سبب آزار روحی و روانی مردم در مناطق تفریحی و گردشگری می شوند، برخورد خواهیم کرد و اجازه تخطی به آنان را نمی دهیم.


سردار اسماعیل احمدی مقدم سه شنبه شب در گفتگو با خبرنگاران، گفت: همکاری بسیار خوبی با اینترپل داریم و از روند همکاری راضی هستیم و امیدواریم در خصوص بازگرداندن خاوری همکاری داشته باشند و در این راستا پیش داوری نمی‌کنیم.

وی اظهار داشت: انتظار داریم پلیس کانادا با اینترپل همکاری کنند و اگر کشوری با اینترپل همکاری نکند الزامی در کار نیست و بیشتر در قالب دیپلماسی این همکاری‌ها انجام می‌شود.

وی در پاسخ به تعطیلی دو پردیس سینمایی در تهران گفت: من از این موضوع اطلاع کافی ندارم ولی اماکن عمومی در چارچوب موافقت نامه کلی کارشان را انجام می‌دهند.

وی با بیان اینکه سالن سینما برای اکران فیلم است، نه برنامه‌های تلویزیونی، عنوان کرد: برای این کار باید مجوزهای لازم از سوی ارشاد صادر شود و هر کس غفلت کند با متخلف برخورد می‌شود و افراطی در این زمینه نداریم.

فرمانده ناجا درباره برخی بدحجابی‌ها در کنسرت‌ها گفت: برخی جشنواره‌ها و کنسرت‌ها از سوی طیف خاصی برگزار می‌شود و احساسشان این است که در این مکان‌ها نرم خاصی است و اعلام می‌کنیم که قانون برای همه یکسان است و ناجا با جدیت در جهت اجرای قانون عمل می‌کند.

سردار احمدی مقدم، درباره طرح امنیت اخلاقی گفت: این طرح هر ساله توسط پلیس اجرا می‌شود و با هر نوع ناهنجاری برخورد می‌کنیم.

وی تاکید کرد: به کسانیکه سبب آزار روحی و روانی مردم در مناطق تفریحی و گردشگری می‌شوند، برخورد خواهیم کرد و اجازه تخطی به آنان را نمی‌دهیم.

ترمیم مرز‌ها نیازمند زمان است

فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر تقویت امنیت در مرزهای کشور گفت: برای ترمیم و بازسازی مرزهای کشور به زمان نیاز داریم.

سردار احمدی مقدم بیان داشت: بودجه خوبی برای امنیت مرزهای کشور تخصیص یافته است و سعی شده تاکنون مرزهای شرقی کشور مسدود شوند.

وی گفت: با این حال حدود ۲۰۰ کیلومتر از مرزهای شرقی کشور فاقد راه و جاده دسترسی است که تلاش می‌کنیم این مناطق را ساماندهی کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: در شمال غرب کشور نیز در حوزه مرز اقدامات خوبی شده و امیدواریم تا پایان برنامه پنجم امنیت کاملی در این منطقه برقرا کنیم.

وی بودجه بخش عمرانی مرزبانی کشور را هزار و ۳۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: همچنین هزار میلیارد ریال نیز به بخش دفاعی دریای یاختصاص یافته است.

سردار احمدی مقدم در زمینه تقویت مرزهای آبی گلستان گفت: سعی داریم نسبت به ارتقا جایگاه دریابانی و مرزبانی استان اقدام اساسی انجام دهیم.

وی بیان داشت: در استان گلستان هیچگونه مشکل مرزی وجود نداشته است و با توجه به محدودیتهای امکانات، مرزهای استان در وضعیت مطلوبی بسر می‌برند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.