پنج‌شنبه 14 ژوئن 12 | 13:29

انتشار چهار عنوان کتاب با موضوع فتنه

دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی به زودی 4 عنوان کتاب با موضوع فتنه سال 88 و وقایع پس از انتخابات ریاست جمهوری منتشر خواهد کرد.


به گزارش تریبون مستضعفین دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی به زودی 4 عنوان کتاب با موضوع فتنه سال 88 و وقایع پس از انتخابات ریاست جمهوری منتشر خواهد کرد.

کتاب خواص فتنه گر تالیف حجت الاسلام مهدی همازاده است که شامل سلسله مقالات تحلیلی است که نویسنده درباره تاریخ صدر اسلام با نگاهی متفاوت و ناظر به اتفاقات سال 88 نوشته شده است. این مقالات در شماره های متفاوت مجله راه به چاپ رسیده است که پس از بازبینی مجدد در یک مجموعه به صورت کتاب منتشر خواهد شد.

کتاب اعتراف سبز کتاب دیگری است که به بحث تقلب در انتخابات ریاست جمهوری سال 88 می پردازد. در این کتاب مطالب و نوشته های وبلاگ نویسان جنبش سبز و مخالفان دکتر احمدی نژاد در قبل و بعد از انتخابات جمع آوری شده است که هر کدام به نوعی مساله تقلب در انتخابات را زیر سوال برده و منکر آن شده اند. این کتاب سند محکمی است در رفع شبهه تقلب مطرح شده در انتخابات سال 88 از زبان مخالفان احمدی نژاد.

کتاب دیگری که توسط حجت الاسلام حمیدرضا غریب رضا گردآوری شده است، مقالات و نوشته هایی است پیرامون وقایع سال 1388 ایران که در مطبوعات عربی منتشر شده است.

کتاب تقلب سبز نیز متن مناظرات پرشور و جالب بین فعالان سایبری سبز و نویسندگان تقلب سبز در طول حوادث پس از انتخابات است که تلاش کرده اند هیجان کور جنبش سبز را با گفت و گوهای طنزگونه فرو بنشانند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.