شنبه 16 ژوئن 12 | 18:08

می‌گویند به بازیگران «قلاده‌های طلا» کار ندهید

از گوشه و کنار خبر می‌رسد که به فلانی‌ها کار ندهید، چون در «قلاده‌های طلا» بوده‌اند. از نشریات تخصصی سینمایی‌ هم گله دارم، چرا که حتی در هنگام اکران «قلاده‌های طلا» مجلات آشپزی به سراغ ما آمدند ولی سینمایی‌ها خیر.


به گزارش تریبون مستضعفین در مراسم تقدیر از «قلاده های طلا» که صبح امروز با حضور جمعی از دست اندر کاران این فیلم در دفتر وزیر ارشاد برگزار شد، علی رام نورایی بازیگر از فضای موجود بین سینما گران و نشریات تخصصی سینما گله کرد.

بنا بر این گزارش وی که نقش مامور سازمان‌های جاسوسی را در «قلاده‌های طلا» ایفا کرد در خصوص حضور در این فیلم گفت: از آقاین خزاعی و طالبی تشکر می کنم که این مسولیت را به من دادند دوستان مختلف از مشکلاتی که گریبان گیر عوامل فیلم بود، صحبت کردند اما من می‌گویم که این مشکلات همچنان گریبان گیر ما است و از گوشه و کنار خبر می‌رسد که به فلانی‌ها کار ندهید، چون در «قلاده‌های طلا» بوده‌اند. از نشریات تخصصی سینمایی‌ هم گله دارم، چرا که حتی در هنگام اکران «قلاده‌های طلا» مجلات آشپزی به سراغ ما آمدند ولی سینمایی‌ها خیر.

در این مراسم اسحاق خانزادی صدا بردار، محمد رضا شریفی نیا بازیگر نیز حضور از تجربه خود حضور خود در فیلم قلاده های طلا گفتند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.