شنبه 16 ژوئن 12 | 18:39

دانلود فیلم مصاحبه سید حسن نصر الله

فیلم مصاحبه سید حسن نصر الله دبیر کل حزب الله لبنان برای دانلود در دسترس علاقه مندان قرار گرفت.


به گزارش تریبون مستضعفین فیلم مصاحبه سید حسن نصر الله دبیر کل حزب الله لبنان برای دانلود در دسترس علاقه مندان قرار گرفت.

دبیر کل حزب الله لبنان پنجشنبه 25 خرداد با حضور در برنامه «فراسو» نخستین بار ضمن گفت و گو درباره زندگی شخصی به طرح دیدگاه هایش درباره مسائل روز منطقه و جهان پرداخت.

انعکاس واقعیت های زندگی فردی، اجتماعی و سیاسی شخصیت های بزرگ جهان، بیان ناگفته ها و طرح بی پرده دیدگاه ها درباره تحولات بین المللی نظام جمهوری اسلامی ایران از جذابیت ها و ویژگی های برنامه جدید فراسو است.

مرتضی حیدری قصد دارد در برنامه فراسو نخستین بار با 52 شخصیت تاثیر گذار جهان صریح گفت و گو کند.

علاقه مندان می توانند مصاحبه  دبیر کل حزب الله لبنان در برنامه فراسو را از پیوند های زیر و یا با مراجعه به سایت شبکه چهار سیما دریافت کنند.

دریافت قسمت اول

دریافت قسمت دوم

 1. سیدعلی
  18 ژوئن 2012

  سلام
  خداقوت
  ماجور باشیدوسربلند

 2. حمید روحی
  21 ژوئن 2012

  به نام خدا . سلام
  __ای ولد نا مشروع اسراییل!! مقتدای من علی ( ع ) است و بسیار گردن شکنم، و با سربند یا زهرا و ذکر یا ابالفضل گردنت را خواهم شکست. انشالله___
  من بسیجی نیستم و خواهش می کنم مطالبی را که در این وبلاگ موشته ام را به حساب پاچه خواری نگذارین.
  من به امام ندیده ام امام خمینی ( ره ) ارادت داشته و اعتقاد دارم و آرمان های ایشان را آرمان های ابدی خود می دانم چرا که آرمان های ایشان از اسلام نشات گرفته و اسلام و احکام اسلامی تغییر ناپذیرند.
  به آیت الله امام خمینی نیز اعتقاد داشته و با ایشان بیعت به رنگ خون بسته ام و ایشان را همانند سرورم سید حسن نصرالله می ستایم و بر این باورم که ایشان در عصر حاضر تکیه گاه شیعیان این یتیمان آل محمد هستند.
  اماااااااااااااااا………………….اما
  ارادت من به جناب « سید حسن نصرالله » و « شهید عباس موسوی » و تمامی شهدای ایلام و حزبالله به گونه ای دیگر است.
  سید حسن نصرالله فردی است که قبلا به آنچه که ایمان دارد عمل نموده اند و به بیشتر عملگرایی اعتقاد دارند ( عمل و رفتار ایشان روایتگر این کفته است ) مانند این؛ که فرزند دلبند خود شهید « سید هادی » را آماده ی نبر نموده و ایشان را به جبهه های نبرد حق علیه باطل روانه می نمایند بدون آنکه آن را در بوق و کرنا کند.
  ایشان قرا و سوای آخوندها ست. ایشان واقعا روحانی عارف هستد. ایشان به گونه ای هستند که خاندان والضالین بن عبد العزیز به حالش غبطه می برد ودر درون و در قلب سیاهشان رشادت های ایشان را می ستایند. به این نکته واقف باشید که دشمن از سر محبت کسی را تحسین نمی کند و نمی ستاید.
  یا مانند این؛ که رشادت های حزب اللهیون باعث می شود که عرب وهابی عکس سید حسن نصرالله را به نمایندگی از طرف همه ی حزب اللهی ها به خنجر خود ببندد.
  من از ته قلبم این آقا رو دوست دارم.
  آرزوی من این است که یک روز دست در دست ایشان بگذذارم و بر دستان مبارک وی بوسه نهم. آرزوی من این است که یک روز پا در رکاب حزب الله باشم و سلاح مقاومت در دستم بگیرم. قول می دهم که یک روز خود را آماده ی این مهم نمایم.
  قول می دهم درس و تحصیلم را تا مقطع دکتری ادامه داده و به عنوان یکی از اعضاء با سواد حزبالله مشغول به فعالیت در این حزب الهی گردم.
  ای اسراییل!! خود را آماده ی نبرد با من کن!
  ای اسراییل و ای غده ی سرطانی، خود را آماده ی نبرد با قلب و قلم و نوشته هایم کن که قل من در چشم و قلب سیاه تو فرو خواهد آمد.
  ای ولد نا مشروع اسراییل!! مقتدای من علی ( ع ) است و بسیار گردن شکنم، و با سربند یا زهرا و ذکر یا ابالفضل گردنت را خواهم شکست. انشالله

 3. كرمعلي
  16 جولای 2013

  چون سيد حسن نصرا.. به رهبري اعتقاد دارد از ته دل دوستش دارم

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.