جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
یکشنبه ۲۸ خرداد ۹۱ | ۱۴:۰۱

پخش مستند «ننه قربان» در سومین نشست فیلم‌سازان جوان انقلاب اسلامی

در ادامه سلسله نشست هایی با عنوان فیلم سازان جوان سینمای انقلاب پنج شنبه 1 تیر ماه سومین نشست فیلم سازان جوان عمار با اکران مستند «ننه قربان» برگزار می شود.


سومین نشست فیلم سازان جوان سینمای انقلاب به همت دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار برگزار می شود.

در ادامه سلسله نشست هایی با عنوان فیلم سازان جوان سینمای انقلاب پنج شنبه 1 تیر ماه سومین نشست فیلم سازان جوان عمار با اکران مستند «ننه قربان» برگزار می شود.

به گزارش حامد بامروت نژاد مسئول دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار در نشست سوم، مستند ننه قربان به کارگردانی «یاسر عرب» برای اولین بار اکران می شود. این مستند درباره گروهی از زنان است که در زمان جنگ در محلی به نام چایخانه سنتی در اهواز لباس ها و ملحفه های رزمندگان وجبهه را می شستند و رفو می کردند و دوباره به جبهه ها می فرستادند.

در حاشیه این نشست نمایشگاهی از آثار نقاشی با موضوع جانبازان و دفاع مقدس به منظور آشنایی فیلم سازان با هنرهای دیگر برپا می شود.
کارگاه های آموزشی، روایت گویی تاریخی و بازار مستند از جمله بخش های دیگر سلسله نشست های عمار است. تا کنون مستندهای میراث آلبرتا و نیمه خاموش پخش شده اند.

بامروت نژاد ضمن دعوت از همه ی فیلم سازان برای شرکت در این نشست افزود: هدف ما ایجاد پاتوقی برای فیلم سازان جوان است تا علاوه بر دیدن آثار جدید و کمتر دیده شده سینمای انقلاب، داشته های هنری و تاریخی خود را افزایش دهند.

سومین نشست فیلم سازان جوان سینما انقلاب پنج شنبه 1 تیر از ساعت 14 الی 18 در محل دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی واقع در خیابان 16 آذر رو به روی خیابان پور سینا پلاک 60 برگزار می شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: