دوشنبه 18 ژوئن 12 | 20:44
اقای جلیلی هر گونه عقب نشینی در خصوص انرژی هسته‌ای تضییع حقوق شهداست

پیام ویديویی پدر و مادر شهید «احمدی روشن» به دکتر جلیلی +فیلم

خانواده‌ شهید احمدی روشن با اشاره به شهادت فرزندشان از تیم مذاکره کننده ایران می‌خواهند که از حق هسته‌ای ایران بویژه غنی سازی اورانیوم دفاع نمایند و هر گونه عقب‌نشینی در خصوص حق استفاده صلح‌آمیز از انرژی هسته‌ای را تضییع خون شهدا، بویژه شهدای هسته‌ای می‌دانند.


به گزارش تریبون مستضعفین پدر و مادر و همسر شهید مصطفی احمدی روشن امروز پیامی تصویری برای تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان ارسال کردند. در این پیام تصویری که در شبکه افسران منتشر شده است، خانواده‌ شهید احمدی روشن با اشاره به شهادت فرزندشان از تیم مذاکره کننده ایران می‌خواهند که از حق هسته‌ای ایران  بویژه غنی سازی اورانیوم دفاع نمایند و هر گونه عقب‌نشینی در خصوص حق استفاده صلح‌آمیز از انرژی هسته‌ای را تضییع خون شهدا، بویژه شهدای هسته‌ای می‌دانند.

پدر شهید احمدی روشن در این پیام ویدئویی می گوید: « آقای جلیلی ما از حقمان کوتاه نمی آئیم. از حقی که برای ملت ایران است کوتاه نخواهیم امد. هر چه هم شد باید بایستیم. بالاتر از سیاهی رنگی نخواهد بود.ماجنگ کردیم.تحریم شدیم. همه این مسائل را پشت سر گذاشته ایم.توقع ما این است که از حق همه ملت ایران که در این راه سرمایه گذاری های بزرگی انجام داده اند دفاع کنید.می دانم که مرعوب آنها نخواهی شد. چون مسلمان هستی .چون شیعه و حزب اللهی و مورد قبول رهبر انقلاب هستی.»

مادر شهید احمدی روشن نیز در این پیام تصویری می‌گوید: « آقاي جليلي خسته نباشي.عيد مبعث را هم به شما تبريک مي گويم.از شما مي خواهم همانطور که نماينده رهبرانقلاب هستيد نمايند ما و نماينده علي (فرزند شهيد مصطفي احمدي روشن) هم باشيد. انشاالله روزي با دست پر مي گرديد. انشالله روزي خواهد رسيد که با اعلام خبر موفقيت تان نشان مي دهيد که از خون پدر علي دفاع کرده ايد.»

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.