چهارشنبه 07 جولای 10 | 11:56

صهیونیسم؛ فرزند ناخلف پدری انگلیسی و مادری یهودی

اغلب سرمایه‌داران خبرگزاری‌های مطرح دنیا، یهودی و صهیونیست‌ها هستند و اغلب شبکه‌های خبری مثل سی ان ان، بی بی سی و حتی فکس‌نیوز سهامدارانشان صهیونیست‌ها ویهودیان هستند…


علی اکبر واعفی پور استاد دانشگاه و مسئول پژوهشگاه موعود با اشاره به نفوذ رسانه‌ای صهیونیستها در دنیا گفت: از 3300 سال پیش تا به الان صحبت از کابالا یا تناسخ است و امروز شبکه صهیونیستی «فارسی وان» با ساخت فیلم‌ها و سریال‌های مختلف از تناسخ صحبت می کند.

نفوذ صهیونیسم بر بازیهای جام جهانی 2010
وی با اشاره به نفوذ صهیونیزم در جام جهانی 2010 نیز گفت: در توپ فوتبال بازیهای جام چهانی، چهار هرم وجود دارد و اطراف این هرم 11 مثلث کوچک دارد و این مثلث 11 ضربدر 3 می شود 33 که سلسله مراتب ماسونی که فرمانسوری یهود آنرا بوجود آورده است یا در لوگوی بازی های 2010 سمت راست چهره پرنده ای است که چشم راستش به سمت بیننده است و خدای هروس است آنچه که در مصر باستان پرستیده می شد و اگر عدد مقدسش 33 است باید جنگ لبنان 33 روز ادامه پیدا کند. تحجر در این تفکر دارند شکل این تفکر تغییر کرده اما ماهیت آن اصلا تغییر نکرده است.

راه‌اندازی جنگ جهانی اول و دوم توسط صهیونیستها
دکتر رضا واعظی، کارشناس مسائل خاورمیانه دیگر شرکت کننده در میزگرد رادیو گفتگو، به نقش صهیونیستها در راه‌اندازی جنگ جهانی اول و دوم اشاره کرد و بیان داشت: مهمترین عنصر و مساله ای که غربی ها و اروپایی‌ها تشخیص دادند عامل نابسامانی و بحران و فتنه در اروپا است.

بی‌اثر بودن قطعنامه‌های سازمان ملل بر روی صهیونیستها
وی افزود: بیشتر سرمایه دارهای امریکایی یهودی هستند و در اروپا سرمایه داران یهودی کمتر هستند بنابراین دو دیدگاه باعث شد که زمینه چینی برای شکل گیری مکانی کنند که بتوانند یهودیان را آنجا جمع کنند، الان هم می بینید رژیم صهیونیستی مهمترین رژیمی است که هم پیمان غرب است و غرب هم همچنان از آنها به عنوان یک هم پیمان قوی حمایت می کنند و در عمر 50 ساله این رژیم دهها قطعنامه علیه آنها صادر شده که هیچ نتیجه ای نداشته است.

40 درصد اقتصاد آمریکا متعلق به یهودی‌هاست
این استاد دانشگاه در ادامه سخنانش، تحقق آرمانهای صهیونیزم جهانی را منوط به پیش بینی و نفوذ در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی و حتی فرهنگی عنوان کرد و بیان داشت: اغلب سرمایه‌داران خبرگزاری‌های مطرح دنیا، یهودی و صهیونیست‌ها هستند و اغلب شبکه‌های خبری مثل سی ان ان، بی بی سی و حتی فکس‌نیوز سهامدارانشان صهیونیست‌ها ویهودیان هستند، شاید 5 درصد مردم امریکا یهودی باشند ولی 40 درصد اقتصاد امریکا را یهودی ها دارند و نسبتی کمتر از این در اروپا وجود دارند.

صهیونیسم؛ فرزند ناخلف پدری انگلیسی و مادری یهودی
دکتر علی رضا محرابی، عضو هیات علمی دانشگاه تهران، صهیونیسم را زاییده شده از پدر انگلیسی و مادر یهودی دانست و اذعان داشت: انگلستان و روچیلد های انگلیسی به عنوان اندیشه ورزهایی بودند که از یهودیتی که به عنوان دینی تقریباً خنثی در آمده بود و سرمایه دارانی که در یهودیت بود می توانستند پتانسیل و مستمسک خوبی برای جریان سازی صهیونیستی برای تسلط بیشتر به منابع اقتصادی نظام بین الملل تعریف کنند.
وی در ادامه تصریح کرد: جریان صهیونیسم، ترکیب سیاستهای انگلستان و یهودیان سرمایه‌داری بود که در قرن 17-18 شکل پیدا کرد و در راستای سیاستهای غرب و انگلستان قرار گرفت و به عنوان زیر ساختهای سرمایه داری و اقتصادی غرب مطرح شد.

ایالات متحده تحت مدیریت صهیونیستها
این استاد دانشگاه به مدیریت ایالات متحده توسط صهیونیستها اشاره کرد و تاکید کرد: بعد از اینکه ایالات متحده امریکا به نوعی به عنوان سرزمین موعود ترسیم شد و انگلیسی ها و غربی ها به آن سرزمین ورود کردند و آن سرزمین را محل تحصیل اقتصادی خودشان قرار دادند، امروزه ایالات متحده امریکا به تبعیت از آن جریان و سیستم در دست صهیونیست‌های است که امپراتوری اقتصادی ایالات متحده امریکا و غرب را مدیریت می کنند و آنها در پشت صحنه، رژیم صهیونیستی و رژیم اسرائیل را حمایت ویژه می کنند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.