چهارشنبه 20 ژوئن 12 | 17:59

دوربين ثريا امشب به 9 استان سفر می‌كند

برنامه تلويزيوني ثريا در چهاردهمين قسمت خود امشب با سفر به استان هاي هرمزگان، بوشهر، خوزستان، كهكلويه و بويراحمد، چهارمحال بختياري، كرمانشاه، كردستان، آذربايجان غربي و تهران به رصد پيشرفت ها و چالش های كشور در حوزه پتروشيمي مي پردازد.


برنامه تلویزیونی ثریا در چهاردهمین قسمت خود امشب با سفر به استان‌های هرمزگان، بوشهر، خوزستان، کهکلویه و بویراحمد، چهارمحال بختیاری، کرمانشاه، کردستان، آذربایجان غربی و تهران به رصد پیشرفت‌ها و چالش‌های کشور در حوزه پتروشیمی می‌پردازد.

در این برنامه علاوه بر بررسی برخی طرحهای پتروشیمی به بررسی پیشرفت‌های کشور در این عرصه از جمله تولید موفق کاتالیست که علاوه بر با مقابله بر ضد تحریم این کالا باعث مطرح شدن ایران به عنوان معدود کشورهای تولید کننده کاتالیست در جهان شده است پرداخته خواهد شد. همچنین تریبون دانشجویی این قسمت از برنامه ثریا سراغ دانشجویان دانشکده فنی مهندسی دانشگاه خلیج فارس بوشهر رفته تا ببیند چه میزان فضای رشته‌های فنی و صنعتی این دانشگاه با قابلیت‌ها و ظرفیت‌های بومی بوشهر از جمله پتروشیمی مرتبط است.

میهمان این هفته برنامه یکی از مسئولین شرکت ملی پتروشیمی خواهد بود که به سوالات این برنامه پاسخ خواهد داد.

به گفته دست اندرکاران برنامه ثریا، این برنامه یکی از دیدنی‌ترین برنامه‌های ثریا خواهد بود و حاصل بیش از پنج ماه تلاش تیم‌های مستند ساز ثریا در ۹ استان کشور است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.