چهارشنبه 20 ژوئن 12 | 18:25
یك شاعر آذربایجانی، در آستانه دهمین جشنواره سوره در ارومیه تاكید كرد

دریاچه ارومیه دستمایه شعر شاعران جشنواره قرار گیرد

یك شاعر آذربایجان غربی با تاكید بر اینكه طبیعت یكی از منبع اصلی الهام شعری است، گفت: امیدوارم فاجعه خشكیدن دریاچه ارومیه منبع الهام شاعران شركت كننده در دهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره قرار بگیرد.


وحید طلعت شاعر جوان آذربایجان غربی با بیان این‌که امیدوارم فاجعه خشكیدن دریاچه ارومیه منبع الهام شاعران شركت كننده در دهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره قرار بگیرد. افزود: دریاچه ارومیه از عناصر طبیعی شاخص كشورمان است و فارغ از اینكه چه عوامل طبیعی یا انسانی فاجعه خشكیدن آن را رغم زده است، این موضوع باید مورد توجه هنرمندان ما قرار گیرد.

طلعت ادامه داد: امیدوارم حضور شاعران و نویسندگان در ارومیه به بهانه دهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره باعث شود كه این هنرمندان نیم نگاهی هم به دریاچه ارومیه داشته باشند و حتی آن را دستمایه خلق آثار هنری قرار دهند.

وحید طلعت شاعر خوش ذوق آذربایجانی، متولد سال 1360 در شاهین دژ (صاعین دژ) آذربایجان غربی است كه انتشار 2 مجموعه شعر كلاسیك «بعد از هزار سال» و «آب، باد، آتش، وطن» را در كارنامه ادبی خود دارد.

یادآور می شود دهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره 26 و 27 تیر ماه به همت حوزه هنری در استان آذربایجان غربی، شهر ارومیه برگزار می شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.