یکشنبه 24 ژوئن 12 | 07:04

تحریم کالاهای رژیم صهیونیستی در آلمان

شهردار شهر ینا در شمال آلمان،با امضای طوماری از تحریم کالاهای ساخت رژیم صهیونیستی که در سرزمین های اشغالی تولید می شود، حمایت کرد.


به گزارش امت اسلامی به نقل از ایرنا، آلبرشت شروتر بعد از امضای طوماری که در راستای تحریم کالاهای صهیونیستی تولید شده در سرزمین های اشغالی تهیه شده بود،تاکید کرد که از تحریم این کالاها حمایت می کند و در تصمیم خود محکم و استوار ایستاده است.

این طومار از سوی یک گروه مسیحی صلح طلب تهیه شده و در آن از مردم آلمان خواسته شده خرید کالاهای اسرائیلی که در مناطق اشغالی و کرانه باختری رود اردن تولید می شود را تحریم کنند.

شروتر که اخیرا برای دومین بار به عنوان شهردار این شهر انتخاب شده، خاطرنشان کرد: به تصمیم خودم در تحریم کالاهای اسرائیلی تولید شده در مناطق اشغالی پایبند هستم حتی اگر این اقدام من با مقاومت ها و مخالفت هایی رو به رو شود.

این شهردار آلمانی مخالف اشغالگری و جنایات صهیونیست ها که همچون دیگر همفکران خود از سوی لابی صهیونیستی به ضد سامی گری متهم شده،تاکید کرد: به عنوان کسی که در آلمان شرقی متولد شده و رشد یافته است،به اینکه پایبند بر نظر و عقیده خود باشم عادت دارم و براثر فشار و تهدید از موضع خود عقب نشینی نخواهم کرد.

بعد از به قدرت رسیدن هیتلر در آلمان، وی در اقدامی خرید کالاهای یهودیان را در این کشور ممنوع کرد،به همین خاطر امروزه تحریم کالاهای صهیونیستی در آلمان از سوی اسرائیلی ها و حامیان صهیونیسم تحت عنوان ضد سامی گری خوانده می شود.

مسئله تحریم کالاهایی که در مناطق اشغالی تولید می شود،به قدری در آلمان حساس است که طرفداران این حرکت بخاطر ترس از مواجه شدن با حملات لابی صهیونیستی، جلسات خود را به صورت مخفیانه برگزار می کند.

این اقدام آلبرشت شروتر در روزنامه صهیونیستی جروزالم پست نیز بازتاب داشته است.

بیشتر کالاهایی که توسط اسرائیلی ها در سرزمین های اشغالی تولید می شود را میوه، مرکبات و سبزیجات تشکیل می دهد و به همین خاطر عملیات تحریم این نوع کالاها به عنوان تحریم اشغالگری تلخ نامگذاری شده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.