یکشنبه 24 ژوئن 12 | 16:11
مدیر روابط عمومی وزارت صنعت ،معدن و تجارت:

موضوع قيمت مرغ در شان وزير نيست! سوال نکنید!

امروز در حالي كه يكي از خبرنگاران از وزير صنعت، معدن و تجارت درباره علت انفعالش در قبال افزايش قيمت مرغ پرسيد، با واكنش شديد مدير روابط عمومي اين وزارتخانه مواجه شد.


امروز در حاشیه نشست ارتقای فضای کسب و کار که در محل وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، مهدی غضنفری در جمع خبرنگاران حضور یافت تا به سوالات آن‌ها پاسخ بدهد.

او که در طول این نشست فراوان درباره مشکلات تامین مالی تولید صحبت کرده بود، بار دیگر در جمع خبرنگاران به تکرار سخنان خود پرداخت. اما این صحبت‌های تکراری باعث شد که یکی از خبرنگاران درباره سوژه داغ این روز‌ها یعنی افزایش شدید قیمت مرغ سوال کند.

سوال این خبرنگار این بود که «افزایش قیمت مرغ در این روز‌ها، همه را به یاد افزایش قیمت دلار در روزهای پایانی سال گذشته می‌اندازد، در حالی آن روز‌ها از افزایش قیمت دلار با عنوان بحران نام برده می‌شد، اما امروز قیمت مرغ خودسرانه در حال افزایش است و کسی در این باره پاسخگو نیست.»

غضنفری در پاسخ به این خبرنگار گفت: «خوب! ما الان چه باید بکنیم؟» و ادامه داد که به زودی در این باره اطلاع رسانی خواهد شد.

اما پس از آن، مدیر روابط عمومی وزارت صنعت، ‌معدن و تجارت به شدت با این خبرنگار برخورد کرد و گفت:شان وزیر و این جلسه، ‌ موضوع مرغ نیست.

او تاکید داشت که نباید چنین سوالی از وزیر پرسیده می‌شد، ‌در حالی که خبرنگار مربوطه به صراحت اعلام کرد که مشکل کنونی مردم، تسهیلات بانکی تولیدکنندگان نیست، ‌بلکه رسیدن قیمت یک کالای اساسی مانند مرغ به ۷ هزار تومان است.

با این وجود مدیر روابط عمومی وزارت صنعت، ‌معدن و تجارت بار دیگر تاکید کرد که موضوع مرغ درشان وزیر نیست.

این در حالی است که خبرنگاران حاضر در جلسه از موضع خبرنگاری که درباره قیمت مرغ سوال کرده بود، دفاع کرده و تاکید می‌کردند که وزیر باید در هر زمان و مکانی درباره علت افزایش قیمت کالاهای مصرفی پاسخگو باشد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.