یکشنبه 24 ژوئن 12 | 18:01

100 ميليون تومان برای رهن آپارتمان هر نماینده مجلس

يك عضو هيات رييسه مجلس شورای اسلامي از اختصاص 100 ميليون تومان به نمايندگان براي رهن آپارتمان در تهران خبر داد و گفت: هيات رييسه به نمايندگان توصيه كرده در مناطق بالای شهر ساكن نشوند.


سیدشریف حسینی،عضو هيات رييسه مجلس شورای اسلامي ، اظهار داشت: با توجه به قیمت بالای مسکن پیشنهاد می‌کنیم نمایندگان در جایی زندگی کنند که مردم عادی حضور داشته باشند، در این صورت هم دسترسی آن‌ها به مجلس سریع‌تر است و هم هزینه ایاب و ذهاب و سوخت کمتری را مصرف کنند و البته زمان کمتری را هم در ترافیک صرف کنند.

نماینده مردم اهوازدر مجلس شورای اسلامی یادآور شد: ارباب رجوعی که به مجلس می‌آیند و بعضا میهمان نمایندگان می‌شود شاید در تردد به نقاط بالای شهر با مشکل مواجه شود لذا پیشنهاد ما به نمایندگان این بوده که در مناطقی سکونت یابند که در مرکز شهر و نزدیک به بهارستان است.

این عضو هیات رییسه مجلس خاطر نشان کرد: البته درباره سکونت در مرکز شهر الزامی وجود ندارد اما این موضوع به صورت اتفاقی به الزام تبدیل شده زیرا پولی که در اختیار نماینده قرار می‌دهیم، اصلا این قابلیت را ندارد که نماینده در بالای شهر سکونت یابد.

حسینی اضافه کرد: مجلس تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان برای رهن منزل برای نمایندگانی که در تهران خانه ندارند در نظر گرفته که این پول خود مجلس است و به مجلس برمی‌گردد.

وی اضافه کرد: ما وظیفه داریم مثل خانه سازمانی یا مبلغی اجاره در اختیار نمایندگان بگذاریم و یا برای نمایندگان خانه رهن کنیم و در همین راستا مجلس برای نمایندگان قرارداد می‌بندد و پول مستقیما در اختیار نماینده قرار نمی‌گیرد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.