دوشنبه 25 ژوئن 12 | 14:20

نماینده اصفهان: نباید میزان پاداش نمایندگان غیرمتعارف باشد

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: بنده به صراحت می‌گویم از این پس هرگونه پاداش و مزایایی به نمایندگان اختصاص یابد و هر مقدار پولی که به حساب بنده واریز شود، آن را به اطلاع مردم خواهم رساند.


حسن کامران نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبر انقلاب درباره لزوم رعایت مسائل مالی در مجلس گفت: باید نمایندگان انقلابی مجلس نسبت به برخی امتیازهای نابجا به نمایندگان موضع مناسبی داشته باشند.

وی با بیان اینکه برخی امتیاز‌ها به نمایندگان بی‌حساب و کتاب است، افزود: بحث من درباره حقوق نمایندگان نیست چرا که یک نماینده حق دارد، از مجلس حقوق بگیرد اما باید میزان پاداش و امتیازهایی که می‌گیرد، غیر متعارف نباشد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سؤالی درباره برخی پرداخت‌های دیگر به نمایندگان، تصریح کرد: بنده به صراحت می‌گویم از این پس هرگونه پاداش و مزایایی به نمایندگان اختصاص یابد و هر مقدار پولی که به حساب بنده واریز شود، آن را به اطلاع مردم خواهم رساند.

وی در پایان با اشاره به بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با نمایندگان مجلس نهم، گفت که نمایندگانی که ساده‌زیستی را تمرین نمی‌کنند و خوی اشرافی دارند، هیچ‌گاه دلسوز مستضعفان و انقلاب اسلامی نخواهند بود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.