دوشنبه 25 ژوئن 12 | 14:48

درآمدزایی یوفا با کارخانه فحشا در اوکراین

شوچنکو گفت: دلیل اینکه من با یوفا مخالفت می کنم این است که آنها اینجا هستند تا پول در بیاورند. در واقع آنها با کارخانه فحشا در اوکراین درآمدزایی می کنند


روسپی‌گری در اوکراین غیرقانونی است اما دولت این کشور تخمین می‌زند ۱۲ هزار زن اوکراینی در کار فحشا هستند و حتی منابع غیر رسمی مدعی‌اند که تعداد واقعی بالا‌تر از این است.

«اینا شوچنکو»، سخنگوی سازمان مدافع حقوق زنان اوکراینی، در مصاحبه با سایت گل به انتقاد از سیاست‌های یوفا پرداخته و برگزاری این تورنمنت را فرصتی برای اشاعه فحشا عنوان کرده در حالیکه مقامات اتحادیه فوتبال اروپا هیچ هدفی هم برای جلوگیری از آن در دستور کار خود ندارند.

شوچنکو گفت: دلیل اینکه من با یوفا مخالفت می‌کنم این است که آن‌ها اینجا هستند تا پول در بیاورند. در واقع آن‌ها با کارخانه فحشا در اوکراین درآمدزایی می‌کنند. زنان گزینه‌ای جز این برای زندگی در اینجا ندارند و عوامل یوفا در خیابان‌ها، دانشگاه‌ها، کلوب‌ها و هرجای دیگری آن‌ها را به خدمت می‌گیرند.

وی در ادامه گفت: به نظر من اتحادیه فوتبال اروپا با همکاری دولت اوکراین به این موضوع دامن می‌زند. اینگونه رقابت‌ها همواره پیامدهای غیراخلاقی دارد. در حال حاضر آنقدر که برای اماکن فساد در خیابان‌ها و فرودگاه‌ها تبلیغ می‌شود خبری از داروخانه و رستوران نیست.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.