چهارشنبه 27 ژوئن 12 | 10:52

گلستان انقلاب منتشر می‌شود

«گلستان در انقلاب» یکی از عناوین مجموعه کتاب‌های موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی درباره اسناد و مدارک پیش از انقلاب است که مراحل آماده‌سازی پیش از چاپ را طی می‌کند.


«گلستان در انقلاب» عنوان یکی از کتاب‌های مجموعه‌ای است که گروه تاریخ موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) منتشر می‌کند و درباره اسناد و مدارک مربوط به هر استان کشور در زمان پیش از انقلاب است.

اسناد شهربانی و ساواک استان گلستان، مدارکی و مستنداتی هستند که برای این عنوان گردآوری و تدوین شده‌اند. این عنوان از مجموعه مورد نظر که تاریخ انقلاب اسلامی را بررسی می‌کند، به همت غلامرضا خارکوهی گردآوری و برای چاپ آماده شده است و پژوهشی جامع و کامل درباره استان گلستان است. از این مجموعه پیش از این ۴ عنوان چاپ شده است که می‌توان به «اصفهان در انقلاب» و «خمین در انقلاب» به عنوان کتاب‌های نمونه منتشر شده، اشاره کرد.

«گلستان در انقلاب» پنجمین عنوانی است موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) درباره تاریخ و اسناد و مدارک شهربانی و ساواک استان‌های کشور منتشر می‌کند و قرار است این مجموعه به مرور و با چاپ کتاب‌های مربوط به استان‌های دیگر کشور، کامل شود.

به دلیل حجم زیاد این کتاب که حدود ۳ هزار و ۵۰۰ صفحه می‌شود، «گلستان در انقلاب‌» در مجموعه‌ای ۳ جلدی مراحل آماد‌ه‌سازی برای چاپ را می‌گذراند و طی ۳ ماه‌ آینده منتشر خواهد شد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.