چهارشنبه 27 ژوئن 12 | 16:22

فروش «نورالدین پسر ایران» به «دا» رسید

طی چهارماه ابتدایی سال 91 همچنان «نورالدین پسر ایران» در صدر پرفروش‌ترین‌های انتشارات سوره‌مهر قرار دارد.


«سوره مهر» از جمله ناشرانی است که در میان اهالی قلم و ادب نامی شناخته شده است. این انتشارات که سالهاست در روز پایانی نمایشگاه نام و اعتباری دیگرباره برای خود حاصل می‌کند، آثارش همچنان پرفروش و مورد استقبال است.

حیدر ایمنی مدیر روابط عمومی انتشارات سوره مهر به ارائه گزارشی از پرفروش‌ترین آثار سوره مهر تا روز هفتم تیرماه پرداخت و گفت: در میان آثار به ترتیب؛ «نورالدین پسر ایران»، «پایی که جا ماند»، «دختر شینا»، «در پایتخت فراموشی»، «نامه‌های کوفی»، «شاه بی‌شین» و… جزء پرفروش‌ترین کتاب‌ها هستند.

در حوزه کودک و نوجوان هم برخی آثار مورد توجه بسیار قرار گرفته و جز کتاب‌هایی هستند که برای خود نام و آوازه‌ای دارند؛ «آقا مهدی جان سلام»، «رفاقت به سبک تانک»، مجموعه سه جلدی «دست بزنم به چاقو»، «دست بزنم به کبریت» و «دست بزنم به قلیون» که همگی در قالب شعر کودک از رودابه حمزه‌ای سروده شده و سایر آثار هم این حوزه در مرحله گذران تولید فنی و ارسال به چاپخانه هستند.

ایمنی درباره «دا» و میزان فروش این کتاب نسبت به «نورالدین پسر ایران» افزود: هر کدام از این دو کتاب فضای خاص خود را دارد، اما به لحاظ تولید در فاصله زمانی مشخص، (به لحاظ تولید زمان چاپ کتاب) هر دو با هم برابری می‌کنند.

در چشم‌انداز یک ساله انتشارات سوره مهر معین شده که در سال ۹۲ از نظر تولید و توزیع کتاب‌های «کودک و نوجوان تالیفی» ناشر اول کشور باشد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.