یکشنبه 01 جولای 12 | 16:44

موساد و سیا از طریق شبکه‌های اجتماعی جاسوس ایرانی می‌پذیرد

سرویس‌های جاسوسی آمریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی و گروهک تروریستی منافقین در قالب راه‌اندازی سایت‌های کاریابی و ارائه پیشنهادهای کاری اغوا کننده به جویندگان کار بخشی از طعمه‌های خود را شکار می‌کنند.


به گزارش تریبون مستضعفین جذب نیرو برای سرویس‌های جاسوسی آمریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی و گروهک تروریستی منافقین از طریق شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی از جدیدترین شیوه‌ها برای مقابله با جمهوری اسلامی است.

یک منبع آگاه در این خصوص به باشگاه خبرنگاران گفته است: «متاسفانه در حال حاضر سایت‌هایی در سطح فضای مجازی فعالیت می‌کنند که به دلیل نوع فعالیت و خدماتی که ارائه می‌دهند مورد توجه بسیاری از افراد قرار می‌گیرند.»

وی در ادامه افزود: سرویس‌های جاسوسی غربی و گروهک تروریستی منافقین در قالب راه‌اندازی سایت‌های کاریابی و ارائه پیشنهادهای کاری اغوا کننده به جویندگان کار بخشی از طعمه‌های خود را شکار می‌کنند.

سرویس‌های جاسوسی غربی و گروهک تروریستی منافقین با راه اندازی سایت‌هایی، ویترین باورپذیری از کار و عملکرد خود ارائه می‌دهند و عناوین گول زننده دارند اما در باطن هدفی دیگر را که‌‌ همان جذب جاسوس و نیروهای تروریست هست را دنبال می‌کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با هشداری جدی به کاربران سایت‌های پوششی و مشکوک سرویس‌های جاسوسی CIA، MI۶، موساد و گروهک تروریستی منافقین گفت: کاربران باید در مواجهه با این دست سایت‌ها بسیار هوشیار باشند چرا که بعضا برخی از افراد جذب شده در این سایت‌ها برای اهداف تروریستی نیز مورد سوء استفاده قرار گرفته‌اند.

اهمیت استفاده از فضای مجازی بر علیه انقلاب اسلامی به گونه‌ای است که اخیرا گزارشی از مرکز گفتمان دیجیتالی آمریکا منتشر گردیده است، کارمندان این مرکز همگی با لباس فرم نظامی بر سر کار حاضر می‌شوند.

این تیم جاسوسی امریکایی که با اسامی مستعار ایرانی در شبکه‌های اجتماعی چون فیس بوک و یوتیوب و وبلاگستان فارسی فعالیت می‌کنند با راهکارهایی چون تحریک احساسات و عواطف ایرانیان سعی در جذب افراد دارند.

افراد این تشکیلات جاسوسی با تحت نظر گرفتن ریز‌ترین فعالیت‌های بلاگ و شبکه‌های اجتماعی به تبلیغ برای ارتش نظامی امریکا و سلاح‌های نظامی امریکایی با هدف مقهور کردن ملیت‌های دیگر می‌پردازند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.