سه‌شنبه 03 جولای 12 | 10:52
جانشین فرمانده كل سپاه:

رزمایش موشكی سپاه پاسخی به بی‌ادبی سیاسی غرب است

جانشین فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام كرد: رزمایش بزرگ موشكی پیامبر اعظم (ص)7 پاسخی به كسانی است كه با بی ادبی سیاسی با ملت ایران صحبت می كنند و سخن از روی میز بودن همه گزینه ها به میان می آورند.


سردار سرلشکر «حسین سلامی» روز سه شنبه پس از شلیک موفقیت آمیز موشک‌های برد بلند، برد متوسط و برد کوتاه و اصابت موفقیت آمیز آن‌ها به پایگاه‌های فرضی نیروهای فرامنطقه‌ای در کویر سمنان در جمع خبرنگاران افزود: این رزمایش نشان دهنده اراده سیاسی ملت ایران در دفاع از ارزش‌های حیاتی و منافع ملی آن است که به شکل نمادین و با استفاده از انواع موشک‌ها به نمایش گذاشته شد.

وی، هدف عملیاتی این رزمایش را انهدام پایگاه‌های فرضی نیروهای فرامنطقه‌ای با استفاده از شلیک همزمان تعداد زیادی از انواع موشک‌ها در مسافت‌ها و نقاط مختلف عنوان کرد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: از دیگر اهداف عملیاتی این رزمایش نشان دادن فعالیت‌های بالای انواع موشک‌های ساخت متخصصان متعهد ایرانی که دارای ویژگی‌هایی چون سرعت روانسازی بالا، چابک سازی، رادار گریزی و دقت بالای ایجاد شده در آن‌ها است.

سردار سلامی خاطرنشان کرد: علاوه بر اهداف تاکتیکی این رزمایش به دنبال آن هستیم تا دقت و کیفیت‌های بالایی که در موشک‌های تولیدی کشور انجام شده را مورد ارزیابی‌های فنی و دقیق قرار دهیم.

وی یادآور شد: پیام این رزمایش نشان دادن عزم، اراده و اقتدار ملت بزرگ ایران در دفاع از منافع ملی و ارزش‌های حیاتی خود است. در این مقطع سرنوشت ساز از تاریخ اسلام و ایران است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با یادآوری شلیک موفقیت آمیز ده‌ها فروند انواع موشک‌های برد بلند، برد متوسط و برد کوتاه، اظهار داشت: آنچه که مشاهده کردید پرواز موشک‌ها به شکل موفقیت آمیز و دریافت آن‌ها در مناطقی که اهداف در آن‌ها متمرکز شده است.

سردار سلامی تصریح کرد: تا این مرحله از رزمایش به تمام اهداف پیش بینی شده به طور ۱۰۰ درصد دست یافته‌ایم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.