سه‌شنبه 03 جولای 12 | 15:42
در همایش سراسری بزرگداشت روز سرباز گمنام امام زمان (عج):

احمدی نژاد: تحریم فرصتی برای رفع وابستگی به نفت است

دکتر احمدی نژاد در همایش سراسری بزرگداشت روز سرباز گمنام امام زمان (عج) ،گفت:باید تحریم را فرصتی ببینیم که همین مقدار وابستگی بودجه کشور به نفت نیز رفع شده و استفاده از نفت به عنوان سلاحی برای تحریم برای همیشه از دست دشمن خارج شود.


دکتر محمود احمدی‌نژاد صبح امروز (سه شنبه) در آستانه ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) و به مناسبت گرامیداشت نیمه شعبان، در دیدار با وزیر، معاونین، مدیران و جامعه اطلاعاتی کشور در همایش سراسری بزرگداشت روز سرباز گمنام امام زمان (عج)، افزود: پایبندی جمهوری اسلامی ایران، به اصول و آرمان‌های خود عامل همه هجمه‌ها و فشارهای مستکبران، ظالمان و زیاده خواهان است.

وی اظهار داشت: امروز آمریکایی‌ها در وضعیت اضمحلال بوده و رو به سقوط هستند و جمهوری اسلامی ایران در مسیر شکوفایی و صعود قرار دارد.رییس جمهوری با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران عظیم‌ترین حادثه تاریخ بعد از صدر اسلام است، اظهار داشت: این انقلاب میراث و مقدمه تکمیل رسالت انبیاست و به همین دلیل روشن است که سینه به سینه همه مستکبران عالم و درگیر با جبهه کفر خواهد بود.

دکتر احمدی‌نژاد با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی که به دنبال اسلام ناب محمدی (ص) است، بدون درگیری با جبهه مستکبران معنا و مفهومی ندارد، تصریح کرد: اگر ما پایبند به اصول باشیم، همواره با مستکبران که امروز سمبل آن‌ها آمریکاست، درگیر خواهیم بود.

رییس جمهوری در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه امروز دشمن قصد دارد، با حربه تحریم، جمهوری اسلامی را در نقطه ضعف قرار دهد، گفت: تحریم‌هایی که علیه کشورمان اعمال شده، سنگین‌ترین و شدید‌ترین تحریم‌هایی است که تا به حال علیه کشوری اعمال شده و البته این تصور دشمنان که بتوانند با این تحریم‌ها ایران را در موضع ضعف قرار دهند، اشتباه و ناشی از حساب وکتاب‌های صرفا مادی است.

دکتر احمدی‌نژاد با اشاره به اینکه مجموع درآمد نفت، کمتر از ۱۰ درصد حجم اقتصاد کشور را شامل می‌شود، اظهار داشت: باید تحریم را فرصتی ببینیم که همین مقدار وابستگی بودجه کشور به نفت نیز رفع شده و استفاده از نفت به عنوان سلاحی برای تحریم برای همیشه از دست دشمن خارج شود. رییس جمهوری افزود: باید در مقابل فشار‌ها ایستادگی کرده و از این مقطع سرافرازانه عبور کنیم و پاسخ سیاست‌های خصمانه دشمن را با گذر مقتدرانه از تحریم‌ها بدهیم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.