سه‌شنبه 03 جولای 12 | 16:21

فراخوان تهيه جهيزيه براي دختري كه همه چيز را در چند ماه از دست داد

از طرفي شهرداري شهرستان ف.( محل كار پدرم ) و بيمه تامين اجتماعي هيچ حقي را براي حقوق و مزاياي ما قائل نشده حتي به دادگاه ازبيمه و شهرداري شكايت كرده ايم و متوسل به فرمانداري و نماينده شهرمان در مجلس هم شديم تا حق و حقوق پدرم را بگيريم اما هيچ نتيجه اي نداشته و علت را خلا قانوني مطرح مي كنند.


حدود 2ماه و نيم قبل موردي براي جهيزيه به خيريه معرفي شد. پس از بررسي هاي اوليه و تحقيقات محلي و دريافت مدارك مورد نياز، نياز اين خانواده براي خيريه محرز شد.

براي انتشارفراخوان براي كمك به اين خانواده بزرگوار، ترجيح مي دهيم متن نامه اتوبيوگرافي دخترخانم محترم اين خانواده را منتشر كنيم.

از اينكه با صبر و حوصله اين متن را مي خوانيد و براي كمك به ايشان تلاش ميكنيد، سپاسگزارم:

سلام

من(ز.آ) دختري هستم از شهرستان ف. ؛ پدر من كارگر شهرداري ف. بوده و بعد از 20 سال كارگري در شهرداري دچار سكته مغزي شد و به كما رفت بعد از چندماه بستري در بيمارستان در حاليكه دچار سايكوزيس ذهني و الزايمر گرديد و هيچ كنترلي بر اعصاب خود نداشت از بيمارستان به خانه اورده شد.

پس از چندي، در حاليكه پدرم براي كميسيون پزشكي به تهران برده شد در تاريخ22 ارديبهشت 1389 از منزل خواهرم واقع در تهران خارج و مفقود گرديد و تاكنون علي رغم تلاش ما از طريق نيروي انتظامي، اگهي، روزنامه و .. هيچ نتيجه اي حاصل نشد و پدر بيچاره من همچنان مفقود است و ما هيچ اطلاعي از ايشان نداريم.

از طرفي شهرداري شهرستان ف.( محل كار پدرم ) و بيمه تامين اجتماعي هيچ حقي را براي حقوق و مزاياي ما قائل نشده حتي به دادگاه ازبيمه و شهرداري شكايت كرده ايم و متوسل به فرمانداري و نماينده شهرمان در مجلس هم شديم تا حق و حقوق پدرم را بگيريم اما هيچ نتيجه اي نداشته و علت را خلا قانوني مطرح مي كنند.

من و مادرم در اين دنياي امروزي كه كسي به داد كسي نمي رسد و با سختي فراوان گذران زندگي ميكنيم.

مادرم كه عمري را آبرومند زندگي كرده است با اين وضعيت يك بارسكته كرد و دچار ناراحتي كمر هم شد و من كه در شرايطي كه بيش از يك سال است عقد كرده ام مجبور شدم وام ازدواج و مبلغ ديگري را قرض كرده و براي عمل مادرم هزينه كنم تا در كمرشان مهره مصنوعي بگذارند.

من بيش از يكسال است كه در دوران عقد هستم و هيچ پولي ندارم كه براي خودم حداقل جهيزيه اي را تهيه كنم.

با توجه به اينكه وضع مالي خانواده همسرم نسبتا خوب است و توقع زيادي كه از من دارند من ماندم نمي دانم بايد چيكار كنم.

تاريخ عروسي ما هم نزديك است و دستم به هيج جا بند نيست. اگر پدرم بود نمي گذاشت لحظه اي من غصه بخورم.

به خدا در ماه جز يارانه دريافتي و مختصر درآمد برادرم كه در يك شركت خصوصي كار ميكند، درآمد ديگري ندارم كه آن هم صرف داروهاي مادرم مي شود.

خانواده همسرم با توجه به اتفاقي كه براي پدرم افتاده همسرم راترغيب به جدايي ميكنند ولي همسرم زير بار نمي رود.

نمي دانم براي آدمي مثل من كه همه چيزم، پدرم، رفاهم را در عرض مدت چند ماه به كلي از دست دادم …

از تحقير خسته شدم…

اما مي دانم كه خدا من را فراموش نكرده است.”

***
با توجه به توضيحات بالا، ان شاءالله تلاش ميكنيم تا با جمع آوري مبلغ 3 ميليون تومان بسته جهيزيه اي را كه قبلا هم درمواردي اهدا كرده ايم، به اين خانواده بزرگوار تقديم كنيم.

براي كمك به اين خانواده بزرگوار و آبرومند مي توانيد كمكهاي خود را به شماره حساب:008-2396820-010 يا شماره كارت: 7825-4471-9914- 6037 يا IR94 0170 0000 0010 2396 8200 08:شماره شبا نزد بانك ملي به نام مهدي قمصريان واريز كنيد.

با توجه به نزديكي روز بزرگ و عزيز نيمه شعبان، ثواب اين كار را هديه ميكنيم به :

ساحت نوراني مادر بزرگوار امام عصر عليه السلام

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.