چهارشنبه 04 جولای 12 | 11:16
جواد جهانگیرزاده عنوان کرد:

جزئیات تصمیم هیئت رئیسه برای اسکان نمایندگان

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هزینه‌ مسکن نمایندگان در حد متعارف است، افزود: مبلغ متعارف برای یک خانواده 3 نفره با یک خانواده 5 نفره شاید متفاوت باشد.


جواد جهانگیرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مباحث مطرح شده در مورد هزینه در نظر گرفته شده برای اجاره مسکن نمایندگان نهمین دوره مجلس اظهار داشت: قرار شده که در این رابطه به چند شکل عمل شود؛ مجلس خودش برای برخی نمایندگان خانه تهیه می‌کند و در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد و در این مورد مثل خانه‌های سازمانی عمل می‌شود و نمایندگان در این خانه‌ها اسکان پیدا می‌کنند.

وی افزود: ‌همچنان قرار شد اگر نماینده‌ای خودش خانه‌ای را پیدا کرد که البته این خانه باید در محدوده بلوار کشاورز به پایین باشد، مجلس برای اسکان نماینده در آن خانه اقدامات لازم را انجام دهد.

جهانگیرزاده گفت: ‌همچنین مقرر شده که مجلس برای نمایندگان مجلس هشتم که هم اکنون در منازل خود اسکان دارند اقدامات لازم را جهت تمدید قرارداد انجام دهند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا برای هزینه مسکن نمایندگان سقفی در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: قرار شده که هزینه مسکن نمایندگان در حد متعارف باشد و نیازهای یک خانواده را برآورده کند که البته نیاز یک خانواده سه نفره با یک خانواده ۵ یا ۶ نفر متفاوت است، بر این اساس مبلغ متعارف برای یک خانواده ۳ نفره با یک خانواده ۵ نفره شاید متفاوت باشد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.