شنبه 07 جولای 12 | 16:20

مدیر بلاگفا: وبلاگ‌نویسان بی‌تجربه را افسر جنگ نرم می‌خوانند

علیرضا شیرازی، مدیر “بلاگفا” گفت: مرسوم است برخی افراد که هنوز تجربه وبلاگ نویسی‌شان به چند ماه هم نمی‌رسد، خود را افسر جنگ نرم می‌خوانند. با وجود چنین افسرانی، بنده با بیل، آن گوشه‌ها در حال پرکردن کیسه‌های خاک هستم.


«علیرضا شیرازی»، مدیر سرویس‌دهنده وبلاگ «بلاگفا» در گفت‌وگو با جوان آنلاین، اعلام کرد که از ابتدای ایجاد این سرویس‌دهنده تاکنون نزدیک به ۵میلیون وبلاگ ایجاد شده است که با توجه به سیاست سایت در حذف وبلاگ‌های آزمایشی و بی‌محتوا، تعداد بالایی از این وبلاگ‌ها حذف شده‌اند.

مدیر بلاگفا در ادامه در پاسخ به سئوال خبرنگار جوان مبنی بر این‌که عملکرد نقش مدیر بلاگفا در عرصه جنگ نرم خوب بوده یا نه، گفت: مرسوم است برخی افراد که هنوز تجربه وبلاگ نویسی‌شان به چند ماه هم نمی‌رسد، خود را افسر جنگ نرم می‌خوانند. البته با وجود چنین افسرانی، بنده با بیل، آن گوشه‌ها در حال پرکردن کیسه‌های خاک هستم.

شیرازی در ادامه افزود: بنده و امثال بنده افراد فنی هستیم. کارمن شبیه فردی است که خطوط تلفن خانه شما را وصل کرده است. کاری که بنده بلد هستم یا تلاش می‌کنم تا حدی آن‌ را انجام دهم، ایجاد یک بستر مناسب برای حضور کاربران در فضای مجازی است.

مدیر بلاگفا درباره جشنواره‌های وبلاگ‌نویسی رایج شده در کشور نیز گفت: نظر بنده که چندین بار هم به دوستان و مسئولانی که در حال برگزاری جشنواره بودند گفتم، این است که وبلاگ‌نویسی که به‌خاطر سکه طلا و جایزه‌های دیگر وبلاگ بنویسد، فقط تا زمانی که آن جایزه باشد خواهد نوشت.

شیرازی از مسئولان برگزاری این دست مسابقات پرسید: چندتا از وبلاگ‌های برنده شده درجشنواره‌ رنگارنگ وبلاگ‌نویسی که به‌خاطر چنین جشنواره‌هایی ایجاد شده‌‌اند اکنون فعال هستند؟ به نظرمی‌رسد این جشنواره‌ها حداقل با شیوه‌ای که تاکنون برگزار شده است دربلند مدت چندان کارا نیست.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.