یکشنبه 08 جولای 12 | 13:08

آغاز فراخوان نوزدهمين دوره كتاب سال دانشجويی

مسئول دبیرخانه نوزدهمین دوره کتاب سال دانشجویی گفت: دانشجویان مولف و مترجم تا اول مهرماه امسال فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه کتاب سال دانشجویی ارسال کنند.


کلانکی،مسئول دبیرخانه نوزدهمین دوره کتاب سال دانشجویی،گفت: فراخوان نوزدهمین دوره کتاب سال دانشجویی، سومین دوره کتاب سال قرآنی دانشجویان و اولین دوره انتخاب کتاب الکترونیک دانشجویی اعلام شده و بر این اساس دانشجویان مولف و مترجم فرصت دارند تا اول مهرماه امسال آثار خود را به دبیرخانه کتاب سال دانشجویی ارسال کنند.

وی افزود: این جشنواره هر ساله همزمان با هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و با هدف ایجاد نشاط علمی در مراکز علمی و دانشگاهی کشور، جلب همکاری و حمایت ناشران حوزه دانشگاهی، چاپ آثار دانشجویی، تقویت بنیه علمی دانشجویان، با ارائه آثار مکتوب و حمایت از دانشجویان نوقلم برای تولید اندیشه‌های جدید برگزار می‌شود و امسال برای نخستین بار کتاب الکترونیک بر‌تر دانشجویی نیز انتخاب می‌شود.

مسئول دبیرخانه نوزدهمین دوره کتاب سال دانشجویی تصریح کرد: همزمانی دوره تحصیل دانشجو با زمان چاپ و انتشار اثر، امکان شرکت تمامی مقاطع تحصیلی، دارا بودن مشخصات عمومی کتاب برای اثر منتشر شده، انتشار کتاب در سال ۹۰ یا ۹۱ و ارسال دو جلد از کتاب به دبیرخانه، الزامی بودن ارسال کپی متن اصلی آثار ترجمه شده و نامحدود بودن ارسال تعداد عناوین و موضوعات، از شرایط ارائه اثر به دبیرخانه کتاب سال دانشجویی است.

کلانکی گفت: از دیگر شرایط شرکت در این جشنواره، تکمیل فرم درخواست به صورت تایپ شده و ارسال آن به همراه کپی شناسنامه، تصویر کارت دانشجویی یا گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه و ارسال آثار تا یکم مهرماه سال جاری به دبیرخانه کتاب سال دانشجویی است.

وی گفت: کتاب الکترونیک شرکت داده شده در جشنواره باید دارای مجوز ارشاد و هولوگرام مربوط باشد و برای شرکت در سومین دوره کتاب سال قرآنی دانشجویان نیز اثری پذیرفته می‌شود که از سال ۸۸ به بعد به چاپ رسیده باشد.

مسئول دبیرخانه نوزدهمین دوره کتاب سال دانشجویی افزود: در این جشنواره از ناشرانی که بیشترین مشارکت را در انتشار آثار دانشجویی داشته باشند، تجلیل می‌شود.

کلانکی خاطرنشان کرد: همچنین در این جشنواره از جوان‌ترین پدیدآورنده، مولف و مترجم تقدیر به عمل می‌آید.

وی گفت: موضوعات ویژه نوزدهمین دوره کتاب سال دانشجویی، به مناسبت نامگذاری سال ۹۱ از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به موضوع تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی، اشتغال و کارآفرینی و گردشگری، شامل محورهای بازاریابی و تبلیغات گردشگری، با تأکید بر بازارهای هدف، مدیریت خدمات و تسهیلات گردشگری و شناسایی و معرفی توانمندی‌ها و فرصت‌های سرمایه گذاری گردشگری اختصاص دارد.

مسئول دبیرخانه نوزدهمین دوره کتاب سال دانشجویی ادامه داد: در بخش کتاب سال قرآنی دانشجویان نیز آثار انتشار یافته با موضوعات میان رشته‌ای و با موضوع کلی قرآن و علوم و با محورهایی چون قرآن و حقوق، قرآن و طب، قرآن و روان‌شناسی، قرآن و سایر علوم، پذیرفته می‌شوند.

لازم به ذکر است، علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی www. isba. ir یا دفا‌تر جهاد دانشگاهی در دانشگاه‌ها فرم درخواست شرکت در نوزدهمین دوره کتاب سال دانشجویی را دریافت و به همراه مدارک مورد نیاز به دبیرخانه جشنواره در تهران، ‌ خیابان انقلاب، خیابان فخر رازی، خیابان شهدای ژاندارمری، پلاک۷۲، سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی ارسال کنند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.