یکشنبه 06 سپتامبر 09 | 12:35

تشکیلات راه سبز امید

جناب آقای مهندس میرحسین موسوی بر همه آزادیخواهان ایران بشارت داده اند که تشکیلات راه سبز امید را راه اندازی میفرمایند. لذا بدینوسیله جهت آگاه سازی و اطلاع رسانی به شما هموطن همیشه سبز، تمام اطلاعات مورد نیاز شما را در این مورد، خدمتتان تقدیم مینمائیم:


بالاخره انتظارها پایان یافت و در آستانه سالروز کودتای افتخار آمیز ۲۸مرداد (۱) دوران مبارزه فعال آغاز گردید.

جناب آقای مهندس میرحسین موسوی بر همه آزادیخواهان ایران بشارت داده اند که تشکیلات راه سبز امید را راه اندازی میفرمایند. لذا بدینوسیله جهت آگاه سازی و اطلاع رسانی به شما هموطن همیشه سبز، تمام اطلاعات مورد نیاز شما را در این مورد، خدمتتان تقدیم مینمائیم:

هدف از تاسیس این تشکیلات، پاسخ به نیازهای فکری جامعه است. بالاخره ما بنا به درخواست همه هفتاد میلیون ایرانی، به یک طرح و تشکیلات جامع نیاز داشتیم تا به اهداف زیر برسیم:

الف-نحوه آتش زدن مدون و تخصصی سطل های آشغال باید نهادینه شود.(۲)

ب-ذهن همه مسلمانان جهان باید آماده آتش گرفتن همه مساجد ایران باشد.(امروز لولاگر فردا همه مساجد ایران) (۳)

ج-نحوه ضرب و شتم بسیجی های وطن فروش و پلیس های ظالم را باید استاندار میکردیم تا دیگر جرأت دفاع از نظم و قانون و مملکت و اسلام و . . . را به خودشان ندهند!(۴)

د- پراکندگی توهین ها و اهانت های ما به احمدی نژاد باعث تأسف است. در این تشکیلات انشاالله صانعی و کروبی و موسوی با هماهنگی کامل و دوشادوش هم نسبت به هم آوایی در دادن فحش های خود اقدام میکنند.(۵)

ه-حوصله مان سر رفته بود توی خونه! خواستیم سرمون رو گرم کنیم!

و- چند روزی بود که سر و صدا نکرده بودیم که در نتیجه آن بیم ایجاد آرامش در کشور وجود داشت و ممکن بود بی بی سی و صدای آمریکا از دست ما دلخور شوند.

نام اصلی تشکیلات : تشکیلات   راه    سبز   امید    ترسا  (بعضی ها میگویند معنی ترسا یهودی است و بعضی هم میگویند مسیحی و بعضی هم  . . .)البته همه بیخود میکنند چون این وصله ها به “چیز” این تشکیلات نمیچسبد!!!

نام برخی از اعضای اصلی تشکیلات “راه سبز امید”:

مهندس میر حسین موسوی داماد لرستان(۶)(خودشان هم بارها گفته اند که داماد لرستانند! هر کی باور نداره بره از ۱۱۸ نه ببخشید از پروفسور رهنورد بپرسه) به عنوان رئیس”چیز” یعنی تشکیلات و مسئول خرید منازل دولتی به یک هفتادم قیمت و شکایت از روزنامه های سراسر جهان

پروفسور رهنورد و دختر ایشان (مدارک غیرقلابی ایشان هم قلابی نیست) معاونان تشکیلات

آقای کاظمی برادر خانم رهنورد مسئول هماهنگی منازل مجردی و روابط عاشقانه به همراه وامهای بانکی چند صدمیلیاردی

صانعی (ایشان به احمدی نژاد نگفته اند . . . .) مفتی تشکیلات(۷)

سید محمد خاتمی و دلداده گان زیبا روی ایتالیائی (یک نظر به ایشان حلال است و اجتناب از نگاه به این مه رویان دلربا، محال و دست دان با آنان عشقی است بالاتر از از خیال!) به عنوان انگیزه معنوی اعضای تشکیلات

مهدی کروبی و بانو(زوج سیصد میلیون تومانی) نماینده افراد مستضعف(۸)

ننه جون ایشون نماینده روشنفکران

شهرام جزایری(با مرامترین رفیق در کل کهکشان راه شیری) مسئول مرامگذاری اعضای تشکیلات(۹)

زندانبانان و کارکنان زندان بنیاد شهید(محرم اسرار شیخ اصلاحات) به عنوان اعضای ذخیره چون به هرحال کار از محکم کاری عیب نمیکند.

دگراندیشان حامی کروبی(معنی دگر اندیش را هم روم به دیوار باید از میان نامه آخر ایشان جستجو کنید) به عنوان نور چشمان تشکیلات

فرزند شهید بهشتی به عنوان مسئول پاسداری انتفاعی از خون شهدا(۱۰)

شیخ های عربستان و امارات (اهلاً و سهلاً مرحبا) به عنوان حافظان تمامیت ارضی ایران بخصوص در مورد جزایر سه گانه و خلیج العربیه (اگه اینجا بگیم خلیج فارس ممکنه این شیخ ها به عنوان حامیان مالی ما ناراحت شوند و خدا قهرش بگیرد!)

شبکه های بی بی سی و صدای آمریکا و العربیه وهابیان عربستان(۱۱) به عنوان بازوی رسانه ای تشکیلات که به صورت غیرانتفاعی و داوطلبانه و از روی وطن دوستی!!! به عضویت جنبش در آمده اند.

جناب آقای هاشمی به همراه مادر بچه ها و خود بچه ها(تا بفهمید تشکیلات ما بی صاحب و بی پشتیبان نیست!) به عنوان مسئولان برگزاری انتخابات و تجمعات و نماز جمعه.

ملکه و ولیعهد انگلستان به عنوان ناظرین بی طرف خارجی(۱۲)

مسعود و مریم رجوی به عنوان نمایندگان حقوق بشر(۱۳)

بنی صدر به عنوان رئیس جمهور نمونه و سر مشق اعضا(۱۴)

و جمعی دیگر از دلسوزان ایران زمین به عنوان سیاهی لشگر یا همان هنرور(۱۵)

نماد راه سبز امید(۱۶)

شما میتوانید در قدم اول برای تبلیغ تشکیلات راه سبز امید، نسبت به چاپ و تکثیر تصویر زیر به عنوان نماد این تشکیلات اقدام و در این امر خطیر ما را یاری کنید:

a8aanyn7aj55fsm92tk8

به امید آنکه همه ایران را با بولدوزر صاف کنیم و به جایش سبزی بکاریم.

سرود رسمی تشکیلات راه سبز امید(رسا)

زکاخ سفید آمدست این نوید                                            که آماده شد راه سبز امید

بهشت این زمان بی گمان جای ماست                       که شعبان بی مخ نگهدار ماست

به امّید بی بی سی قهرمان                                        به یاری اوباش رذل زمان

بُود گردن سبزمان بس کلفت                                      زنم دلبخواهی همی حرف مفت

دگر گشته پر کاسه صبرمان                                        که پوسیده باشد همی عقلمان

ز جا برکنم نام ایران زمین                                          بود معنی راه سبزم همین

شرایط ثبت نام:

کافی است فراموش کنید که ما مدرکی برای تقلب در انتخابات رو نکردیم. حالا چه یهودی باشید چه چیزهای دیگر، زیاد فرقی نمیکند چون جناب آقای مهندس میرحسین موسوی گفته اند هر ایرانی یک “چیز” ببخشید یک “ستاد”و دین و ایمون و سید و بودن و اینها همه دکان است و اصولا در ایدئولوژی التقاطی ما از این سوسول بازیا خبری نیست .

اولویت ثبت نام با کیست؟

1)اولویت اول “چیز” یا همان ثبت نام با کسانی است که دست کم درهر روز 24 ساعتش را بی بی سی و صدای آمریکا ببینند و خود آقای موسوی هم بارها گفته اند که داماد لرستان هستند و ملاک عمل ما هم همین است و باقی مدارک تقلب در انتخابات نیز از همین دست است.

2)کسانی که در نزدیکی محله آنها دست کم یک سطل آشغال سالم یا یک شعبه بانک با شیشه های نشکسته باقیمانده باشد؛ در اولویت دوم هستند(۱۷).

3) کسانی که بلد باشند برای خواندن نماز جمعه با لاک و رژ و آرایش و کفش و مش و میزامپلی و کف و و جیغ سوت و تافی(۱۸) و . . کلاه شرعی بتراشند در اولویت سوم ثبت نام هستند. در ضمن آنهایی که در همان نماز جمعه تاریخی دوشادوش دوستان غیرهمجنس خود نماز خوانده اند میتوانند ضمن استفاده از این اولویت، به دفاتر تشکیلات راه سبز امید مراجعه کرده و دانشنامه دکترای افتخاری(مثل مدارک غیرقلابی سرکار خانم پروفسور استاد زهرا رهنورد) در زمینه “رعایت آداب شرعیه نماز” را دریافت کنند.

4) اولویت چهارم با کسانی است که تا به حال دستگیر نشده اند چون دستگیر شده ها دیکر مهره سوخته جناب آقای مهندس موسوی هستند و براساس گفته های آقای کروبی، ممکن است با آنها رفتارهایی شده باشد(۱۹) که حضورشان در شأن  تشکیلات جناب آقای مهندس موسوی نیست.

5)اولویت پنجم ما متعلق است به کسانی که میتوانند شهدای قلابی بیشتری بسازند و ما بارها نیز گفته ایم که استقبال میکنیم از همه نخبگان(۲۰) هر ایرانی یک ستاد.

محدودیت های ثبت نام چیست؟

افراد زیر به هیچ عنوان ثبت نام نمیشوند:

۱)مردم لرستان چون روی جناب آقای مهندس میرحسین موسوی را زمین زدند!

۲) مردم آذربایجان شرقی و ارومیه و اردبیل وخیلی جاهای دیگر که گول نمیخورند.۳1)  آنهایی که نمیتوانند مسجدها را آتش بزنند(۲۱).

۳)  آنهایی که از حمایت رجوی و بی بی سی و صدای آمریکا از مهندس موسوی شاکی باشند.

۴)  آنهایی که اهل فحش دادن به مخالف نباشند.

۵)  خود فروختگان خائنی که دائم دنبال دریافت “چیز” یعنی مدارک برای اثبات تقلب در انتخابات هستند.

۶)  عناصر مشکوکی که هی قانون را به رخ جناب موسوی میکشند و انگار نمیدانند ایشان از قانون خیلی بیشتر عقلشان میرسد!

همه شما هموطنان سبز میتوانید جهت عضویت در این تشکیلات، از طریق برقراری تماس با شبکه های العربیه و بی بی سی و صدای آمریکا و دیگر شبکه های ماهواره ای فارسی زبان اقدام نمائید.


پاورقی های مهم:

۱) در روز پر افتخار و به یاد ماندنی ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ آقای شعبان بی مخ به کمک بی بی سی و دلارهای آمریکائی و با همراهی اوباش تهرانی توانستند دولت قانونی و ملی گرای مصدق را سرنگون کرده و محمد رضا پهوی را به سلطنت برگردانند.

۲) بزودی کتابی شامل دستورالعملی در این زمینه منتشر خواهد شد تا همه ما بتوانیم در آینده نزدیک همه سطل های آشغال را آتش بزنیم. نام این کتاب:آتش زدن سطل آشغال با هدف ایجاد دموکراسی در سه سوت

۳)البته مسجد لولاگر را سبزی ها آتش نزدند و موسوی هم داماد لرستان است و خودش هم بارها گفته است که من داماد لرستانم و ملاک عمل ما هم همین است!(حالا خودمونیم گذشته از شوخی اگه جرات داشتن تو لرستان یه خط مینداختن رو یه مسجد میدیدن مردم اونجا چطوری حقشون رو میذاشتن کف دستشون)

۴) واقعاً باید قدری منسجم تر باشیم تا همه روش های زیر را به صورت مدون بر علیه بسیجی ها بکار گیریم تا دلمان خنک شود و بی بی سی از ما راضی گردد:

الف)نحوه زیر گرفتن بسیجی ها در محله سعادت آباد تهران

ب)نحوه کتک زدن بسیجی ها در خیابان آزادی

ج)نحوه حمله به آمبولانس حامل بسیجی مجروح و نحوه چاقو زدن به آن مجروح

۵) انشاالله توهین های زیر به احمدی نژاد را در یک بسته کامل و بطور هماهنگ بین اعضا پخش میکنیم تا همه بتوانند استفاده کنند و ما مجازیم هر چه میخواهیم بگوئیم چون موسوی داماد لرستان است و ملاک عمل ما این است  و مردم لرستان هم نمیدانم چرا رای ندادند به بعضی ها:

میمون

کوتوله

گدا گشنه

حرامزاده (این یکی آخرین ورژن است و کاملاً  آپ تو دیت یا به روز شده میباشد)

۶) ایشان داماد لرستان و فرزند آذربایجان و ساکن تهران و علاقه مند به گیلان و عضو هیئت علمی دانشگاه هنر اسلامی تبریز هم هستند و همه این استان ها ایشان را نمیگذارند که به دیگری رای بدهند  و تازه میگویند که با دانشگاه آزاد اسلامی سر و سری دارند!

۷) ایشان به رئیس جمهور ایران نگفته اند حرام زاده بیخودی پشت سر این مرد خدا حرف نزنید. ایشان داشتند یک حکایتی نقل میکرده اند و در مثل هم که مناقشه نیست ولی خس و خاشاک را هر کس به اغتشاشگران بگوید مثل دادن فحش ناموس است به بی بی سی و این خیلی جزای سنگینی دارد یعنی مرتکب این امر هم باید شلاق بخورد هم اعدام شود هم بعد از اعدام زندانی گردد.

۸) البته ماجرای سیصد میلیون تومان یک دروغ خیلی خیلی بزرگ و گنده است که شاخ آن روی سر خیلی ها در آمده درست مثل جریان زندان بنیاد شهید.

۹) در مورد مرام شهرام خان هر چی بگیم بازم کمه! (آخه دوستش داریم یه عالمه!)

۱۰) به هر حال آدم زنده احتیاجاتی دارد. همه که مثل شهید نیستند تا خداوند به آنها روزی بدهد. به همین سبب بعضی از فرزندان شهدا . . .

۱۱) البته بعضی ها این شبکه را العبریه مینامند(عبری زبان کلیمی ها است) که با توجه به همسوئی منافع آنان با رژیم اشغالگر قدس حرف بی ربطی هم نیست.

۱۲) اگر خاطرتان باشد عده ای که بدون مدرک تقلب داد میزدند انتخابات را ابطال کنید میخواستند ناظرین خارجی را برای نظارت بر رای من و شما دعوت نمایند که به یقین ملکه و ولیعهد انگلیس میتوانستند دو تن از اصلی ترین ناظرین معتمد آنها باشند. اگر باور ندارید از بی بی سی بپرسید.(یا از ۱۱۸ لندن سوال بفرمائید)

۱۳) راهپیمائی  سی ام خرداد ۱۳۸۸را که به یاددارید. عده ای میگویند این این راهپیمائی اتفاقی در این روز برگزار شده و ربطی به سالگرد شورش مسلحانه دار و دسته تروریست رجوی در سال ۱۳۶۰ندارد و البته ما هم میدانیم که مردم رجوی را آدم حساب نمیکنند و یادشان نبود که این روز سالگرد آن شورش است اما برایمان سوال شده که آقای موسوی و دوستانش یادشان رفته بود یا خودشان را به آن راه زده بودند یا آنکه “چیز” شده بوده از قبل؟ انشاالله که ما در اشتباهیم و حمایت این گروهک تروریستی در دو بیانیه اخیر خود از میرحسین موسوی از روی خیرخواهی است و لاغیر!

۱۴) در هر صورت ایشان هم حمایت کرده اند از جنبش “چیز” و موسوی هم داماد لرستان است و حالا که لر ها به او رای نداده اند دست کم بنی صدر که حمایتش کرده!

۱۵) امثال استاد شجریان و مجید مجیدی و بهاره رهنما و لیلی رشیدی و پگاه آهنگرانی و  . . .

۱۶) اصل این کاریکاتور حاصل دسترنج شخصی احتمالاً سبز است در پیش از انتخابات. نام ایشان مانا نیستانی است و ما برای ایجاد امکان استفاده از این کاریکاتور در راه اهداف متعالی جنبش “چیز” ببخشید سبز اندکی در آن دخل و تصرف نموده ایم!

۱۷) سطل های فلزی قابل اشتعال نیستد پس این اولویت شامل حال هموطنان سبزی که سطل آشغال مورد نزدیک منزلشان آهنی است نمیشود.

۱۸) تافی اسم هاپوی ناز و سفید و کوچولو و پشمالوی روشنک جونه که بعضی ها به دروغ شایعه کردن در اطراف محل برگزاری نماز جمعه تاریخی سبز! مشاهده شده است.

۱۹) جزئیات این رفتارها را در نامه جناب کروبی به جناب هاشمی بخوانید چون بنده روی تکرار کردن این ادعاهای وقیحانه و کذب را ندارم(برای همین است که یک احمدی نژادی و در نتیجه متحجر هستم!)

۲۰) همه نخبگان یعنی همه نخبگان! یعنی دارندگان معدل تحصیلی صفر تا بیست.

۲۱) آتش زدن مسجد مگر گناه است؟ دلمان خواسته عشقمان کشیده مسجد آتیش میزنیم و گردنمان هم کلفت است این هوا!!! اصل دلمان است که خیلی پاکه! این مسجد آتیش زدن هم همش ظواهره و ما باطن خیلی “چیزی” داریم (ببخشید پاکی داریم)!

 1. سعید
  14 اکتبر 2009

  خاک تو سرت با وبلاگ کثیفت.

 2. راهي كه سبز نيست
  27 اکتبر 2009

  سلام بر شما
  سايت جالبي بود.

  سبز رنگ دختران هرزه نيست …

  يك طرح جديد و تحليلي دارم كه پيشنهاد مي كنم در سايت خود از آن استفاده نماييد.

  حتما ساييتان را لينك مي كنم.

  موفق باشيد

 3. راهي كه سبز نيست
  27 اکتبر 2009

  اینها کلاغ را رنگ می کنند و به جای طوطی سبز ! به مردم می فروشند

  منافقین انقلاب با حمایت شیطان بزرگ و هم پالگی هایش جنبش یک کودتای مخملی علیه انقلاب به راه انداختند که هنوز پس از گذشت ماهها از انتخابات استبردار نبوده و هر روز یک برنامه ای برای انحراف افکار جوانان طراحی و اجرا می کنند.

  جرم موسوی و کروبی و خاتمی و امثال آنها که پرچم مخالفت با دولت اسلامی را علم کرده اند این است که به اطرافشان درست نگاه نمی کنند که پشت سر چه کسانی و در چه مسیری قدم برمی دارند و جوانان عزیز این ملت را با مشتی شعار انحرافی و دهن پرکن به کدام کج راهه می کشانند .

  ——————————————————————————–
  عزيزم اين راه سبز نيست.

  موسوي فريب كاري بيش نيست و اين سبز مال او نيست بلكه سرقتيه ؟!

  بالاخره به همين زودي رنگ زيبا و معنوي و اسلامي سبز از زندان و استثمار موسوي و همه ضد انقلاب و از چنگال خونين دشمنان اسلام و ايران آزاد مي شود .

  آنوقت اميدوارم كه تو هم آزاد بشي و آزاد بينديشي و روي خون شهيدان پا نگذاري.

 4. mgh
  15 نوامبر 2009

  احمدي نژاد جز فريب .دروغ چيز ديگه اي هم داره كه شما ازش طرفداري ميكنين ميخواستم بدونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 5. mgh
  15 نوامبر 2009

  راه سبز راه خون شهيدان ريخته شده همچون نداااااااا وصدها ندااااااااااااااااااااا

 6. مهدی
  15 نوامبر 2009

  آقا خیلی با حالید دمتون گرم
  یه جمله برای آقا سعید”مخالف دوست داریم”

 7. yas
  2 فوریه 2010

  سبزیعنی دفاع کردن ازحق خودم نه اینکه جوانهای مردم رابیخود کشتن اگه شما ملت دزدی نمی کنید نباید باترس وزدن مردم ملت راخاموش کنید

 8. تف به ذاتت
  7 آوریل 2010

  خاک بر سرت با این اراجیف.. تو هنوز اونقدر لیاقت نداری که اسم مقدس شهید رو بر زبون بیاری.. با توهین به لرستان و ارومیه و اردبیل و … فقط پستی و حقارت خودتو نشون میدی.. فقط انسان های ضعیف از حربه تحقیر استفاده میکنند.ننگ بر تو

 9. آرش
  1 می 2010

  گاليور!!!!!!!!!!!!!!!!
  كوزت ازدواج كرده!!!!!!!
  ديگه نمك نريز؟؟؟؟؟؟؟
  زنده باد سبز

 10. بهروز
  24 آگوست 2010

  برادر مستضعف. با سلام. حتما ميدانيد كه يك لحظه فكر كردن بهتر از هفتاد سال عبادت است. پس كمي فكر كن ببين واقعا موسوي ايران و اسلام را به خطر انداخته يا حزب ولايت.

 11. آزاد
  18 دسامبر 2010

  کسی که خودش رو به خواب زده نمیشه بیدار کرد. برای نویسنده این بلاگ متاسفم. هیچ وقت از خودت پرسیدی دلیل این همه نارضایتی چیه؟ چرا سایت ها و بلاگ های مخالفت فیلتر میشه؟ یا چرا آدمهای جانی مثل پوتین و رهبران کومونیستی مثل کره شمالی و چین ازتون حمایت می کنن؟ حادثه کشتار مسلمانان چین خیلی تازست. به یاد بیار ، شاید بیدار بشی

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.