یکشنبه 08 جولای 12 | 18:54

مدیر منتقد «منابع آگاه» در سکوت خبری برکنار شد

سید محسن قمصری که سال گذشته به کرات ادعاهای خبرگزاری‌ها و رسانه‌های داخلی به نقل از منابع آگاه مبنی بر قطع پیش‌دستانه صادرات نفت را تکذیب کرده بود، در سکوت خبری، از مدیریت امور بین‌الملل شرکت ملی نفت ایران برکنار شد.


به گزارش تریبون مستضعفین سید محسن قمصری، مدیر امور بین‌الملل شرکت نفت، که ماه‌های گذشته با شایعات «منابع آگاه» پیرامون قطع پیش‌دستانه صادرات نفت را بارها تکذیب کرده بود برکنار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران مراسم توديع و معارفه مدير سابق و جديد امور بين الملل شركت ملي نفت ايران در «سکوت خبری» برگزار شد و طي آن محمدعلي خطيبي جایگزین قمصری شد.

قمصری در ماه‌های اخیر پس از گزارش برخی خبرگزاری‌ها مبنی بر قطع‌ پیش‌دستانه صادرات نفت ایران به برخی کشورها من جمله یونان، بارها به تکذیب این اظهارات پرداخت، اما خبرگزاری‌ها و رسانه‌های مذکور ادعاهای خود را تکرار کردند و تلویحا مسئولینی که با تکذیب‌های خود به خنثی‌ کردن اقدامات این رسانه‌ها مبادرت می‌ورزند را تهدید کردند.

تریبون مستضعفین در گزارشی سه قسمتی، این هیاهوی رسانه‌ای را مورد نقد و بررسی قرار داده بود:

منابع آگاهی که از قطع صادرات نفت گفتند

وقتی «منابع آگاه» موثق‌تر از مسئولین مربوطه‌ اند!

پایان داستان‌پردازی‌های منابع آگاه نفتی

البته درباره ضعف قدرت بازاریابی امور بین الملل شرکت ملی نفت در دوران مدیریت قمصری که باعث آسیب‌پذیری بیش‌تر ما در برابر تحریم‌های نفتی شده است انتقاداتی به حقی وارد است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.