سه‌شنبه 10 جولای 12 | 11:10

هراس صهیونیست‌ها از محاصره شدن توسط انقلاب اسلامی

حیدر رحیم‌پور ازغدی

از این رو بر همه صهیونیست‌های جهان چه یهودی‌نما و چه مسیحی‌نما و چه مسلمان‌نما توصیه می‌کند که اگر می‌خواهید بمانید هنوز مصر به استقلال کامل نرسیده با تمام قدرت به مبارزه با سوریه بپردازید که فردا دیر است. تا می‌توانید به تحریف حقایق پردازید.


حیدر رحیم پور ازغدی- صهیون در پروتکلش فرمان صادر می‌کند. یاران هرگز اجازه ندهند خصم اهداف خود را به گونه‌ای تعریف کند که حقایق آشکار گردد، زیرا اگر طرح‌ها و اهدافش به خوبی شناخته شود با تدبیر درستی که دارد به سادگی به مقصد خود می‌رسد؛ لیکن اگر به او فرصت تعریف رسایی را ندهید، با مغالطه می‌توانید حقایق را تحریف و شرایطی را فراهم آورید که تزویر حاکم بر تدبیر گردد و درحالی که حریف در منجلاب مغالطه و تحریف دست و پا می‌زند، شما اگر خوب با آیین تزویر آشنا باشید به سادگی به اهداف خود می‌رسید.

هنگامی که این فرمان را می‌خوانی، متحیر می‌گردی که چگونه ممکن است تحریف بر تعریف و تزویر بر تدبیر فایق آید. لیکن آنگاه که نظری به خارج می‌افکنی، باور می‌‌کنی، شیطانی که پس از اخراجش از درگاه گفت من همه فرزندان آدم را به جز بندگان صالح ترا که نفوذم در آنان میسر نیست، اغواء خواهم کرد و مادام به کارش مشغول و در اغواء آنانی که بنده صالح خدا نیستند، پیروز است؛ این پروتکل صهیونیست را موفق می‌دانی.

چه کسی باور می‌کرد، هنوز بیش از سه دهه از روزی که پیامبر(ص)، دست علی(ع) را بالا ‌گرفت و سوگند یاد ‌کرد که علی(ع) به فرمان خدا، وصی و ولی من است، نگذشته باشد که معاویه نطفه هند و ابوسفیان، امیرمومنان امت گردد و علی(ع) وصی پیامبر را نه یک روز و دو روز که پنجاه سال بر منبر پیامبر لعن کنند.

چه کسی در صدر اسلام می‌توانست باور کند که به فرمان یزید پلید سر از پیکر فرزند پیامبر جدا و دختر علی(ع) را به اسارت دربار یزید می‌برند؟! گرچه آنان که بر قدرت تزویر و مغالطه پی برده‌اند و مغالطه پذیر نباشند، هرگز چنین فریبی را نمی‌خورند.

چرا به شاهدان دور استناد کنیم آیا همین دیروز همباده بوش به سپاهیان کفر و نفاق فرمان نداد که مسلمانانی را که در خانه کعبه از کفار برائت می‌جویند، هرچه خشن‌تر شهید سازند؟!

آیا پرده‌دار خانه کعبه که در تمام عمر مسلمان کشی می‌کند، در تمام دوران پادشاهی خود حتی یک ریگ به عنوان رجم به سوی آمریکا، شیطان بزرگ یا صهیونیست‌ها پرتاب نکرده است؟! و یا به عکس، مال و جان مسلمانان را نثار برافراشتن هر چه بیشتر کفر می‌کند.

بگذارید به شاهکار امروز صهیونیزم جهانی در آنجا که صالحان اندکند، اشاره کنم.

اکنون بر همه جهانیان به روشنی آفتاب آشکار است که همه ملت‌های عرب در برابر پادشاهان خائن و خود فروخته به صهیونیزم جهانی به پا خواسته‌اند و برخی توانسته‌اند حاکمان غاصب را از تخت‌ها فرو کشیده و مجازات کنند و دیگر سران فاسد در صف مجازات انتظار می‌کشند، لیکن مردم سوریه هر لحظه به هزار زبان رضایت خود را از رئیس جمهور امین خود به شکلی اظهار می‌کنند.

اما اقتدار تحریف صهیونیزم جهانی تا جایی است که امروز، تنها مشکل عرب را ریاست جمهوری بشار اسد و سلسله‌ای می‌شناساند که هفتاد سال است در سخت‌ترین شرایط، حفاظت از خط اول هجوم صهیونیزم به کشورهای عربی را به عهده گرفته است. زیرا صهیونیزم جهانی می‌داند که اگر فردا سوریه خط اول مقاومت باقی بماند و آن روز که مصر به راستی به استقلال برسد و غزه هم از محاصره درآید، کشور جعلی اسرائیل به تمامه در محاصره انقلاب اسلامی قرار گیرد.

از این رو بر همه صهیونیست‌های جهان چه یهودی‌نما و چه مسیحی‌نما و چه مسلمان‌نما توصیه می‌کند که اگر می‌خواهید بمانید هنوز مصر به استقلال کامل نرسیده با تمام قدرت به مبارزه با سوریه بپردازید که فردا دیر است. تا می‌توانید به تحریف حقایق پردازید.

ظالم را مظلوم و مظلوم را ظالم بشناسانید تا بتوانید به جهانی که تحت تاثیر 85 درصد ارتباطات خود دارید بقبولانید که تنها مشکل امروز عرب حکومت بر سوریه است، چراکه فردا خیلی دیر است؛ به تزویرتان همه چیز را وارونه نشان دهید؛ مردم! بر مظلومیت تروریست‌هایی که از اطراف جهان برای کشتار مردم سوریه گرد آورده‌اید اشک تمساح بریزید حتی اگر ممکن است فداکارترین‌ها، جنگ را با سوریه آغاز کنند.

اگر به اردوغان وعده‌های بیشتری بدهید این کار را بر عهده می‌گیرد لذا میسر است مردم سوریه را بکشید و بر کشتارتان اشک بریزید و چنین اجرایی بر الباقی اتحادیه عرب بیست نفره واجب‌تر است زیرا فردا که مصر آزاد شود ملت‌های عرب، نهضت بردگان صهیونیزم جهانی را می‌کشند و الباقی اتحادیه عرب بردگان شناخته شده‌ای می‌شوند.

با آنچه که هست و آنچه که می‌شود ما به سازمان ملل، حقوق بشر، صلح بین‌المللی و همه دستور داده‌ایم که چند درباره شورش‌های مردم عرب در برابر اتحادیه 21 نفره هرگز سخنی گفته نشود و شما تمام قدرت را صرف و خرج سقوط بشار اسد آشتی ناپذیر و مردم سوریه‌ای کنید که تمکین ما نمی‌کنند؛ بکشید و بسوزانید تا از کشور، دربه‌درشان سازید و آدم‌هایی را به سوریه بیاورید که مخالف بشار اسد باشند؛ هرچه زودتر و بی‌شرمانه بجنبید که لحظه‌های خطر نزدیک است و ابزار تحریف و مغالطه و تزویری که ما به شما بخشیده‌ایم، مغتنم شمارید؛ پول و سلاح هرچه بتوانید خرج کنید؛ فرمان‌های پروتکل را مغتنم شمارید و بر حمایت‌های سازمان‌های بین‌المللی که در اختیار ماست اطمینان کنید.

ولاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم

حیدر رحیم‌پورازغدی

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.