چهارشنبه 11 جولای 12 | 12:23

جشنواره مقاله‌نویسی به مناسبت یکصدمین سفر استانی دولت

مرکز پژوهش، سنجش و اسناد ریاست جمهوری به مناسبت یکصدمین سفر استانی هیأت دولت جشنواره مقاله نویسی برگزار می‌کند.


علی اکبر رضایی رییس مرکز پژوهش، سنجش و اسناد ریاست جمهوری و دبیرعلمی جشنواره با بیان این خبر گفت: این جشنواره در راستای ارزیابی علمی و کاربردی ابعاد گوناگون دستاوردهای سفرهای استانی هیأت دولت با همکاری نهاد‌های علمی، پژوهشی و دانشگاهی برگزار می‌شود.

وی افزود: در این جشنواره از اندیشمندان و صاحب نظران درخواست شده تا مقاله‌های خود را پیرامون جایگاه سفرهای استانی از منظر گفتمانی، نقش سفرهای استانی در یکپارچگی ملی، کلید تحول در حکومت داری و مشارکت مردمی، تحقق رکن عدالت اسلامی در سفرهای استانی، تحقق عملی شعار مهرورزی و تکریم مردم و ابعاد بین المللی سفرهای استانی به دبیرخانه جشنواره ارسال کند.

وی با بیان اینکه مهلت ارسال چکیده مقاله ها۳۰ مهرماه و اصل مقاله‌ها ۱۰ آبان ماه سال  جاری است، خاطر نشان کرد: علاقه‌مندان برای آگاهی از چگونگی ارائه چکیده مقاله و هم چنین ارسال متن اصلی مقاله به وب سایت www. presidency. irو یا به نشانی خیابان دانشگاه جنوبی، پایین ‌تر ازخیابان جمهوری، نبش کوچه صدقیانی، مرکز پژوهش سنجش و اسناد مراجعه نموده یا با شماره تلفن ۶۴۴۵۳۱۰۴ تماس حاصل نمایند.

رضایی هم چنین در ادامه از برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری دانش آموزان به همین مناسبت خبر داد و گفت: این جشنواره در محورهای خاطره، مقاله، داستان، وبلاگ، عکس، فیلم، شعر، دل نوشته، نقاشی و پوس‌تر برگزار می‌شود و علاقه مندان می‌توانند آثار خود را تا ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۱ به نشانی تهران، میدان فلسطین، خیابان طالقانی غربی، نبش خیابان شهید سرپرست شمالی، اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران، معاونت پرورشی، واحد فرهنگی ارسال کنند.

وی زمان اعلام نتایج داوری و برگزاری جشنواره را آبان ماه سال جاری عنوان کرد و افزود: علاقه  مندان هم چنین می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۹۶۹۰۷۶ تماس حاصل نمایند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.