چهارشنبه 11 جولای 12 | 17:32

ضدانقلاب هم خود را بازنشسته کرد!

مشاور کروبی در وبلاگش نوشته است که قصد دارد از صحنه سیاست کناره‌گیری کند.


مجتبی واحدی ، مشاور کروبی، طی یادداشتی در وبلاگ شخصی خود اعلام کرد قصد دارد خود را از صحنه سیاست بازنشسته کند البته هنوز به نتیجه‌ای قطعی در این مورد نرسیده است!

 وی هشدار هم داده است که رسانه‌های داخلی و طرفدار نظام جمهوری اسلامی از این خبر ذوق زده نشوند چرا که این بازنشستگی به معنای ناامیدی وی نیست، اما نکته جالب استدلال‌های مشاور کروبی برای این تصمیم است. او برای این تصمیم دو دلیل ذکر کرده و در توضیح دلیل نخست نوشته است: «نخستین دلیل، وضعیتی است که در داخل اردوی اصلاح طلبان وجود دارد و متاسفانه، انرژی گروهی از اصلاح طلبان، صرف مقابله با من می‌شود… گروهی از دوستانم برای بازگشت بی‌قید و شرط به داخل حاکمیت و در واقع پذیرش وضعیت اسف انگیز حاکم بر کشور، با یکدیگر مسابقه گذاشته‌اند.» مشاور کروبی در ادامه مدعی شده این رویکرد عده‌ای از اصلاح طلبان، کمک به ظالم و موجب عذاب الهی است اما ننوشته است که دریافت مواجب از سفارت اسرائیل، روباه پیر و عمله سازمان سیا شدن مشمول چه حکمی است!

مجتبی واحدی دلیل دوم خود را ذکر نکرده و گفته است برای رفع مشکلاتش با اپوزیسیون خارج نشین مذاکراتی داشته اما آن‌ها هم دست رد به سینه او زده‌اند. وی در پایان هم متذکر شده است که برای اتخاذ تصمیم نهایی حتما با مشاورانی مشورت خواهد کرد و از نظرات آن‌ها بهره خواهد برد. البته بهتر است وی در انتخاب مشاوران خود دقت کند چرا که مشاوران کروبی حتی نتوانستند او را در غلبه به آرای باطله یاری کنند و در ‌‌نهایت نیز با طناب آنان به ته چاه فتنه رفت.واحدی در انتها اعلام کرده است برای آغاز این بازنشستگی تا مدتی در فیس بوک و سایر شبکه‌های اجتماعی تنها خواننده خواهد بود. اظهارات «وی» خواننده را به یاد پشه‌ای می‌اندازد که به درخت می‌گفت محکم باش که می‌خواهم بلند شوم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.