دوشنبه 16 جولای 12 | 14:57
مدیر کل امور فرهنگی وزارت علوم:

دشمن از دست دانشگاههای ما عصبانی است

مدیرکل امور فرهنگی وزارت علوم گفت: تشکل های دانشجویی به عنوان فرصت و ظرفیت برای دانشگاه‌ها محسوب می‌شوند.


دکتر جلیل دارا،مدیرکل امور فرهنگی وزارت علوم ، در اولین نشست هماهنگی تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور که صبح امروز با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم برگزار شد،گفت: ‌ در این نشست دغدغه‌های رهبری درباره تشکل‌های دانشجویی بحث و بررسی می‌شود.

وی به نقش تشکل‌ها و به ویژه تشکل‌های اسلامی دانشجویی اشاره کرد و گفت: ‌تشکل‌های اسلامی دانشجویی از حساسیست ویژه‌ای برخوردار هستند چرا که شاخصه اصلی آن‌ها ولایتمداری و دغدغه آن‌ها حفاظت از ارزش‌های آرمانی حضرت امام (ره) است.

دارا ادامه داد: تشکل‌های دانشجویی وظیفه بصیرت افزایی، آگاهی بخشی، دشمن‌شناسی و ارایه راهکار با توجه به تهدیدات نرمی که بعد از انقلاب بر ما تحمیل شده است، را دارند.

مدیرکل امور فرهنگی وزارت علوم ادامه داد: تشکل‌های دانشجویی به عنوان فرصت و ظرفیت برای دانشگاه‌ها محسوب می‌شوند و هدف از برگزاری این نشست همگرایی و هم افزایی بین تشکل‌های دانشجویی در جهت تاثیرگذاری در اوضاع فرهنگی دانشگاه‌ها است.

در ادامه این نشست دکتر محمد مهدی تهرانچی رئیس دانشگاه شهید بهشتی گفت: دانشگاه‌ها به ویژه دانشگاه شهید بهشتی در خط مقدم جبهه مقابله با دشمن قرار دارند.

وی به شهدای هسته‌ای دانشگاه‌ها اشاره کرد و گفت: اکنون دشمن از دست دانشگاه‌های ما عصبانی است چرا که با توجه به فرمایشات حضرت آقا توان علمی دانشگاه‌های ما دشمن را عصبانی کرده است و دانشگاه‌های ما در خط مقدم جبهه با دشمن قرار دارند. دشمن تصمیم گرفته که دانشگاه‌ها نباشند و برای همین اساتید ما را مورد هجمه قرار داده است ولی به کوری چشم دشمن ما هستیم و در مقابل او خواهیم ایستاد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.