جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
دوشنبه ۲۶ تیر ۹۱ | ۱۴:۵۷

دستگیری تعدادی از اعضای انجمن حجتیه

برابر اطلاعات به دست آمده، متأسفانه اقدام گروهک غیرقانونی انجمن حجتیه باعث آلوده شدن جوانان مذکور به مفاسد عدیده اخلاقی و عقیدتی شد و تبعات سوئی در بر داشت، چرا که جلسات فرقه ضاله بهائیت آلودگی زیادی به مفاسد داشته و این افراد مسلمان مجبور بودند خود را همرنگ جماعت نشان دهند و معاشرت‌هایی خارج از چارچوب شرعی داشته باشند.


یکی از شبکه‌های غیرقانونی انجمن منحرف حجتیه منهدم شد و گروهی از اعضای اصلی آن بازداشت شدند. این شبکه کور وابسته به تشکیلات غیرقانونی انجمن حجتیه، همراه با هدایت سران این گروهک با وارد کردن تعدادی از جوانان مسلمان در جلسات فرقه‌ ضاله بهائیت به زعم خود در صدد مقابله با این فرقه برآمدند که این اقدامات غیرقانونی آنها با تبعات منفی همراه بود.

برابر اطلاعات به دست آمده، متأسفانه اقدام گروهک غیرقانونی انجمن حجتیه باعث آلوده شدن جوانان مذکور به مفاسد عدیده اخلاقی و عقیدتی شد و تبعات سوئی در بر داشت، چرا که جلسات فرقه ضاله بهائیت آلودگی زیادی به مفاسد داشته و این افراد مسلمان مجبور بودند خود را همرنگ جماعت نشان دهند و معاشرت‌هایی خارج از چارچوب شرعی داشته باشند.

از سوی دیگر نفوذ دادن جوانان و نوجوانان مسلمان به درون جلسات فرقه ضاله بهائیت این توهم و شائبه را در تشکیلات ایجاد می‌‌کند که آنها موفق به جذب مسلمانان شده و همین امر باعث تقویت انگیزه‌های مبلغان فرقه ضاله بهائیت می‌شود.

این افراد نفوذی هیچ‌گونه مجوز قانونی برای اقدام غیر قانونی و غیر شرعی خود نداشتند و سران انجمن که این حکم را برای جوانان مسلمان (برابر اعترافات متهمان) صادر کرد و آنها را آلوده ساخته، بایستی خود پاسخگوی این اقدام باشند.

بدون شک گروهک غیرقانونی انجمن حجتیه که خود دارای انحرافات بسیاری است، نمی‌تواند انجمنی مطلوب برای مقابله با فرقه ضاله صهیونیستی و ضدامنیتی بهائیت باشد.

 1. مختار
  ۲۶ تیر ۱۳۹۱

  قیمت مرغ چند است . تو را خدا فکری به حال مستضعفین بکنید .
  صد رحمت به انجمن و صد لعنت به بهائیت .

  • مختار
   ۲۷ تیر ۱۳۹۱

   اگر شما می خواهید می توانید از مراجع کنونی مثل آیت الله وحید خراسانی، سیستانی، روحانی، سبحانی، شیرازی، صافی و … در مورد صلاحیت این گروه و سلامت اعتقاداتشان تحقیق کنید.

   به خدا قسم در مقابل خبر هایی که بدون تحقیق و بررسی به گروهی تهمت می زنید باید پاسخگو باشید اون هم کسانی که بعضآ عمرشون را در راه اهل بیت خرج کردند

  • وحید خضاب
   ۲۸ تیر ۱۳۹۱

   شما ظاهرا امام رو اصلا جزو مراجع حساب نمی کنی که ببینی ایشون چه تعابیری راجع به مفاسد اعتقادی انجمن فرمودن. تهمت چیه برادر من؟ مفاسد اعتقادی اینها رو اگر از نزدیک باهاشون حرف بزنی می بینی. ضمنا یادت باشه بعضی ها ممکنه عمرشون رو تباه کنن درحالیه هم یحسبون انهم یحسنون صنعا.

  • سیدابوالفضل موسوی نژاد
   ۱۹ دی ۱۳۹۱

   امام فقط وفقط یکی ازمراجع بودند اگراعتقادبه تشیع وبلندی مطالب ان دارید بایدمراجع زنده نظردهندظاهراشماحضرت اما را با خدااشتباه گرقتید

  • ناشناس
   ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

   آخه شما چی میدونی که نظر میدی.
   واگذار همتون به قیامت

 2. زهرا
  ۲۹ تیر ۱۳۹۱

  از نزدیک هم حرف زدیم و مفاسدی ندیدیم. آن ها با اجازه مراجع شروع به فعالیت کرده اند. اگر مراجع را قبول ندارید، آن یک بحث دیگر است

 3. ناهید
  ۳۰ تیر ۱۳۹۱

  بابا یک انجمن حجتیه ای بود و تعطیل شد و رفت.

 4. یاسر
  ۳ مرداد ۱۳۹۱

  سلام. مطمئنم این خبر شما اگر هیچ مسلمان باغیرت و خداترسی را خوشحال نکرده باشد ولی بیت العدل بهائیان را از موفقیت ذوق زده کرد.

  • علی
   ۲۰ مهر ۱۳۹۱

   از این به بعد گناه هر مبتدی که جذب بهاییت بشه پای اونایی که راضی به دستگیری هستند و یا دستگیر کردند!
   گناه هر قدمی که تشکیلات بهاییت به سمت به ثمر رسوندن طرح هاش برمیداره پای این حضرات
   اللهم انا نشکوا الیک فقد نبینا و غیبه ولینا و قله عددنا و کثره عدونا و تظاهر الزمان علینا

  • اصفهاني
   ۱۶ بهمن ۱۳۹۱

   برادر من!
   اگر اين خبر صحيح باشه؛ چه بيت العدل بهائيان خوشحال شوند و چه ناراحت، خسارتي است كه تفكرات انجمن به جوانان مسلمان شيعه وارد كرده است.
   ببين كار دارد به كجاها ميكشد.
   برويد ريشه را بزنيد.
   بهائيت مولود استعمار پير است. آن را بايد ناكام گذاشت.

  • ناشناس
   ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

   وقتی دارن دروغ میگن، چی درسته؟؟؟

 5. شیعه
  ۵ مرداد ۱۳۹۱

  سلام.امیدوارم کمی به خودتون بیایید و بیخودی نگویید که دیگران منحرف هتند.اگر شما کسانی را که با دشمنان تشیع مقابله میکنند منحرف و کافر میدانید پس وای بر شما که با خود شیعه میجنگید و از مقابله با دشمنان تشیع خودداری میکنید.مطمئنن شما نه تنها بهاییت را خوشحال کرده اید بلکه راه آنان را برای تبلیغ باز هم کرده اید. فقط کمی به خودتون بیایید

 6. حسین
  ۶ مرداد ۱۳۹۱

  متاسفم که تو این شرایط که همه ی دنیا دارند علیه مسلمان ها و شیعیان کار می کنند یه عده بی شعور افتادند به جون یه سری بچه شیعه که جرمشون اینه که مطابق میل و خواسته ی اونا کار دینی نمی کنند. اونا میخواند الان همه راه بیافتند و گرانی رو با قناعت توجیه کنند و اینا دارند با دشمنان حضرت مقابله می کنند!!! باید جواب گو باشید! روز ظهور مولا به امید خدا نزدیک خواهد بود و اون روز اولین کسانی خواهید بود که باید جواب بدید…

 7. اصفهاني
  ۱۶ بهمن ۱۳۹۱

  چقدر اين انجمن حجتيه اي ها دگم هستند!!!
  بابا يك درصد هم احتمال بدهيد بعضي ها كه خودشان را منتصب به شما كرده اند يك بار يك جائي مرتكب اشتباه شده اند….
  چرا اينقدر تحجر داريد؟ يك قدري انتقاد پذير باشيد.
  هر وقت يك نفر باهاشون صحبت ميكنه و ميگنه “بنده خدا اينجاي كارتون اشتباه كرده ايد” سريع بهش نسبت تهمت ميدهند.

  • آزاد
   ۱۹ بهمن ۱۳۹۱

   جناب اصفهانی کدام انجمنی گفته که ما معصومیم وهیچ خظائی نداریم که شما اینقدر آشفته شدید ؟ همه غیر معصومین اشتباه می کنند انجمنی ها هم از این قاعده مستثنی نیستند اما عزیزم حال که پذیرفتیم انجمنیها هم همانند دیگران جایز الخطا هستند اگر کسی بناحق بگوید انجمنی ها خائنند !! یا همانند این خبر به آنان که بدون چشم داشتی خدمت میکنند تهمت فساد بزنند نباید از خود با نوشبن چند خط دفاع بکنند ؟آیا دفاع از ناموس خود دگم بودن است ؟!

 8. دیده بان مهدی
  ۱۳ مهر ۱۳۹۲

  انجمن حجتیه یاهمان مافیای به ظاهر مذهبی اهرمی است که برای شناخته شدن بهائیت و پیشرفت اهداف آن توسط حزب رستاخیز و مشارکت ساواک تشکیل شده و اعضای ان کلا”جاسوس بوده وبافروش اطلاعات .قاچاق مواد مخدر و اسلحه .رواج پولهای تقلبی ثروت اندوزی میکنند

 9. دیده بان مهدی
  ۱۳ مهر ۱۳۹۲

  یکی نیست از این انجمنی ها بپرسه کدومتون باآقا ارتباط داره .بابا بسه دیگه خجالت بکشید کم به اسم پاره تن حضرت فاطمه (س)این مردم را سر کیسه کنید وبااعتقادات این خلق الله بازی کنید .راستی کار ی نکنید مردم اسامی شماها را بدن به سایت و آبروتون بره و به ببنید به اسم اقا چه جنایاتی انجام دادین تابه ثروت بزسید.بترسید از خدا و خشم آقا

 10. ناشناس
  ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  شما صحبت نکن.کدوم ثروت؟ کدوم اسم؟
  تو از خدا بترس.توکه هیچی نمیدونی برو از خدا بترس که داری تهم ت میزنی!

 11. مرضیه
  ۷ دی ۱۳۹۳

  سلام .شیطان سربازان خوبی را در زیر پرچم خود درس میدهد سعی میکند استعمار کند فطرت پاک را پس مواظب فطرت پاکتان باشید زیرا الی یوم اوقت المعلوم او سر نرسد از شما مخالفان انجمن استفاده می کند اگر طالب حق هستید چشم گوش بسته به دنبال خاله زنک بازیها نروید حرف را از خود انها بشنوید اگر دل این را دارید به دل بهاییان بروید ودست یک بچه شیعه را بگیرید بروید اگر اسراییل بد است که بد است چرا بهاییان در این کشئر فعالیت میکنند اسراییل در دل مردم شیعه چه میکند ؟پس بدانید خانه از بنیان خراب است باید سنگ جلوی پای این عزیزان بیندازند تا اسراییل هر غلطی دوست دارد بکند توان انجمن در این حد است تا با افکار پلید بی دیننان بجنگند کاری که امام جعفر صادق علیه السلام کردن ایننان مرزبانان دینند واماده ی خوردن سنگ ئکلوخ هستند سعی کنید عمربن سعد زمانه نباشید ومواظب دینتان باشید چند مسلمان فریب خورده را نجات دادید / جز اینکه کاری کردید مردم دین را از شما گرفتن وتا بد دیدن گفتن اینم با این دینشون .مواظب باشید تا روزی در محضر خدا بد حساب پس ندید بزارید اینان کار خود را بکنند به والله ایننان نه اوازه ی حکومت دارند نه ریاست ونه جای کسی را می خواهند بگیرند اینان با ترویج معارف اهل بیت راه درست را اشکار میکنند جوجه مخلفان ایننان سهم امام دارند تمام مراجع حمایت میکنند به جز عده ی معدودی که می ترسند افکار وعقاید اسلامی انها زیر سوال برود چون نمی توانند از افکار فلسفی خود دست بردارند وزیر بار افکار مکتبی معارف اهل بیت در بیایند .پس لطف کنیید شر برای اخرتتان درست نکنید فی امانی الله.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: