دوشنبه 16 جولای 12 | 15:37

سامانه‌های هوشمند در ترانزیت داخلی کالا نیز به کار گرفته می‌شود

سامانه‌های هوشمندی که چندی است به دست دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های تهران در گمرکات کشور به کار گرفته شده است و نتایج متعددی در نظم تبادلات گمرکی و جلوگیری از قاچاق کالا داشته است در ترانزیت داخلی کالا نیز به کار خواهد رفت.


به گزارش تریبون مستضعفین سامانه‌های هوشمندی که چندی است به دست دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های تهران در گمرکات کشور به کار گرفته شده است و نتایج متعددی در نظم تبادلات گمرکی و جلوگیری از قاچاق کالا داشته است در ترانزیت داخلی کالا نیز به کار خواهد رفت.

به گزارش واحد مرکزی خبر مدیر کل نظارت بر ترانزیت گمرک ایران در نشست تخصصی معاونان فنی گمرکات ترانزینی در گمرک بازرگان گفت: با توجه به اهمیت و جایگاه گمرک بازرگان، سامانه هوشمند ترانزیت را در به زودی در گمرک بازرگان راه اندازی می کنیم.

جباری افزود: این سامانه مزایای مختلفی دارد از جمله اینکه شرکت های حمل و نقل می توانند به صورت غیر حضوری از دفتر کار خود برگ اظهارنامه کالای خود را تکمیل کنند.

این سامانه که در گمرکات مهم کشور اجرا می شود تاکنون در گمرک شهید رجایی بوشهر ، بندرعباس و گمرک تهران اجرا شد و گمرک بازرگان به عنوان چهارمین گمرک انتخاب شد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.