دوشنبه 16 جولای 12 | 18:47
محسنی اژه‌ای خبر داد:

پیگیری بدون اغماض پرونده جواد لاریجانی

سخنگوی قوه قضائیه ضمن خبر دادن از پیگیری «بدون اغماض» پرونده زمین‌خواری جواد لاریجانی به دستور رئیس دستگاه قضا، ادعای جوانفکر مبنی بر عدم اجرای حکمش به دستور ولی فقیه را تکذیب کرد.


به گزارش تریبون مستضعفین سخنگوی قوه قضائیه از پیگیری «بدون اغماض» پرونده زمین‌خواری جواد لاریجانی به دستور رئیس دستگاه قضا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر محسنی اژه‌ای در نشستی خبری گفت: در مورد ایشان دو بحث مطرح است. یکی اختلاف بر سر خریداری زمینها از اشخاص و بخشی هم ازمشکل با منابع طبیعی است. یک بحث این است که واگذاریها بیشتر بوده یا خارج از ضوابط زمینها واگذار شده باشد. هشت ماه قبل رئیس قوه به رئیس دادگستری تهران تاکید کردند این مورد را به سرعت رسیدگی کنید که اگر خلاف صورت گرفته بدون هیچگونه اغماضی انجام شود. خود آقای جواد لاریجانی هم می گوید من سند دارم. در یکی از اسناد این طور نوشته است که منابع طبیعی گفته بعد از 5 سال اگر زمین را آباد کردید برای شما و اگر نکردید پس می گیریم. ولی یقین داشته باشید در حال بررسی است.

وی هم‌چنین در واکنش به ادعای جوانفکر که «حکم ولی فقیه عادل» را علت اجرا نشدن محکومیت‌اش دانسته بود گفت: حکم هنوز اجرا نشده است و رهبری هم توصیه نکرده است.

گفتنی است چندی پیش اسنادی رسانه‌ای شد که طبق آن‌ها جواد لاریجانی دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه و برادر رئیس این قوه به زمین‌خواری متهم شده بود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.