سه‌شنبه 17 جولای 12 | 15:29

علمای الازهر خواستار محاصره سفارتخانه‌های میانمار در سراسر جهان اسلام شدند

جبهه علمای الازهر حوادث اتفاق افتاده در برمه از جمله کشتار، شکنجه و قتل را محکوم کرده و با اشاره به سکوت مجامع جهانی و اسلامی در این باره خواستار محاصره سفارتخانه‌های برمه در سراسر جهان اسلام شد.


جبهه علمای الازهر در بیانیه‌ای درباره جنایات علیه مسلمانان در برمه، خواستار تظاهرات مسلمانان در برابر سفارتخانه‌های این کشور در جهان اسلام شدند

به گزارش  «البشایر» جبهه علمای الازهر، خواستار اقدام ویژه علیه دولت برمه در پی کشتار مردم این کشور شدند.

بنابر این گزارش، جبهه علمای الازهر حوادث اتفاق افتاده در برمه از جمله کشتار، شکنجه و قتل را محکوم کرده و با اشاره به سکوت مجامع جهانی و اسلامی در این باره خواستار محاصره سفارتخانه‌های برمه در سراسر جهان اسلام شد.

علمای الازهر در بیانیه خود با اشاره به ده‌ها سال محرومیت و ظلم در حق مسلمانان برمه، اقدامات اخیر را بدتر از اقدامات صهیونیست‌ها در فلسطین قلمداد کرده و نشنیدن فریاد مظلومان را تاسف‌بار خوانده‌اند.

آنان با یادآوری برادی مسلمانان و تاکید بر ضرورت حمایت از مستضعفان در برمه، از سیاسیون و رهبران جهان اسلام خواستار تحریم روابط با دولت برمه تا زمان برقراری شرایط مناسب برای مسلمانان این کشور شدند.

جبهه علمای الازهر همچنین از شیخ الازهر خواستند تا بیانیه‌ای را برای خدا و درباره جرایم رخ داده در حق مسلمانان در برمه انجام دهند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.