سه‌شنبه 17 جولای 12 | 16:45
یک نماینده مجلس:

فقر و اعتیاد باعث شکل‌گیری پدیده زنان خیابانی است

یک نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به عوامل شکل‌گیری زنان خیابانی، فقر و اعتیاد را دو عامل مهم در این زمینه عنوان کرد.


ناصر کاشانی، نماینده مردم کاشان گفت: یکی از معضلات اجتماعی پدیده زنان خیابانی است که فقط مختص کشور ما نبوده و در سایر کشور‌ها هم دیده می‌شود.

وی تأکید کرد: با توجه به اینکه کشور ما یک کشور اسلامی است باید با این پدیده برخورد جدی‌تری صورت بگیرد چون از نظر اصالت فرهنگی و دینی ما ایرانی‌ها این پدیده پذیرفتنی نیست.

نماینده مردم کاشان در مجلس درباره عملکرد دستگاه‌ها با این موضوع گفت: سازمان بهزیستی در پی رسالتی که در حوزه زنان و کودکان دارد در این مسئله وارد شده و عملکرد خوبی داشته است اما باید همه نهادهای مسئول با همکاری هم اقدامات مؤثر را انجام دهند نه اینکه فعالیت آن‌ها موازی هم باشد.

وی رویکرد آموزشی و پیشگیرانه را در این زمینه مؤثر دانسته و تصریح کرد: نباید از قوه قهریه برای حل این بحران استفاده کنیم حل معضل زنان خیابانی نیازمند برنامه‌های آموزشی و اقدامات پیشگیرانه است.

کاشانی ادامه داد: مهم‌ترین عامل در ایجاد پدیده زنان خیابانی فقر است و دومین دلیل اعتیاد است که زنان مبتلا را وادار به خودفروشی می‌کند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.