دوشنبه 12 جولای 10 | 15:53

بنی‌صدر: تاج‌زاده یك هنرمند است!

ابوالحسن بنی صدر اولین رئیس جمهور بی كفایت و خائن كه با عوامفریبی آرای مردم انقلابی را دزدید و نهایتا مجبور به فرار از كشور و غلتیدن در دامان تروریست ها شد، تاج زاده را فردی هنرمند خواند كه به اشتباهات خود اعتراف می كند.


ابوالحسن بنی صدرابوالحسن بنی صدر اولین رئیس جمهور بی كفایت و خائن كه با عوامفریبی آرای مردم انقلابی را دزدید و نهایتا مجبور به فرار از كشور و غلتیدن در دامان تروریست ها شد، تاج زاده را فردی هنرمند خواند كه به اشتباهات خود اعتراف می كند.

بنی صدر مراتب تقدیر و ستایش خود از تاج زاده را مطرح كرد.تاج زاده با نقد مواضع حضرت امام خمینی (ره) گستاخانه با نام خط امام با الفاظ بی ادبانه ای مدعی شده بود اگر امام خمینی زنده بود معلوم نبود با توجه به عنصر مصلحت قانون اساسی سال1358 را تصویب می كرد.

تاج زاده كه بسیاری از كارشناسان وی را در ابتدای مسیری می بینند كه اكبر گنجی در آن قرار داشت مدعی شد: خطای ما این بود كه در مقابل برخی رفتارهای دادگاه های انقلاب ( در اوایل انقلاب ) موضع نگرفتیم. تاج زاده حتی در قامت یك نظریه پرداز فضل خود را این گونه بیان كرده است كه: بزرگترین خطای ما تعمیم مناسبات سیاسی در عصر “عصمت” به عصر “غیبت” بود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.