پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
دوشنبه ۰۹ مرداد ۹۱ | ۱۲:۴۸

۸ میلیارد پاداش برای ۶ عضو هیئت مدیره بانک پارسیان

بر اساس این مصوبه، برای جبران زحمات اعضای هیات مدیره علاوه بر پاداش 800 میلیون تومانی، به ازای فقط دو جلسه حضور در ماه نیز مبلغ 12 میلیون ریال به آنها پرداخت خواهد شد.


به گزارش خبرگزاری مهر، براساس درخواست بانک پارسیان و تصویب سهامداران عمده آن، در ماه جاری پرداخت مبلغ 8 میلیارد ریال پاداش جبران زحمات به اعضای هیات مدیره بانک خصوصی مورد اشاره مورد تصویب قرار گرفته و قرار است این مبلغ هنگفت در روزهای آینده پرداخت شود.

بر اساس این مصوبه، برای جبران زحمات اعضای هیات مدیره این بانک خصوصی علاوه بر پاداش 800 میلیون تومانی، به ازای فقط دو جلسه حضور در ماه نیز مبلغ 12 میلیون ریال به آنها پرداخت خواهد شد.

این اتفاقات و پاداش های عجیب و غریب از جانب برخی سهامداران عمده به هیئت مدیره در حالی صورت می گیرد که مدت‌ها عدم پرداخت سود سهام برخی شرکت‌ها توسط بانک پارسیان جنجال‌ساز شده بود. به عنوان نمونه شرکت تولید محور خودرو نامه ای به سازمان بورس اوراق بهادار و مدیرعامل بانک پارسیان نوشته و عدم پرداخت سود سهامش را عمل خلاف قانون خوانده و تقاضای رسیدگی کرده بود، همچنین اظهارنامه ای در این زمینه به دادگستری ارسال شده بود.

از سوی دیگر، مدیرعامل ایران خودرو دیزل نیز طی نامه ای به مدیرعامل بانک پارسیان علت امتناع از پرداخت سود این شرکت را خواستار شده بود. در همین حال، شرکت ایران خودرو نیز همان سال با صدور اطلاعیه ای هرگونه وابستگی بانک پارسیان به این شرکت را تکذیب و مخالفت خود را نسبت به اعطای پاداش هنگفت به اعضای هیئت مدیره بانک پارسیان اعلام کرده بود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: