سه‌شنبه 13 جولای 10 | 10:51

با ما همراه شوید، دستمزد کلان و خودرو بگیرید!

مبلغان فرقه ضاله بهائیت خیز بلندی برای دعوت از شهروندان ایرانی به این فرقه برداشته اند به نحوی که این افراد با حضور در درب منازل شهروندان و با دادن وعده های مادی جوانان را تشویق به بهایی گری می کنند.


در ادامه فعالیت مبلغین فرقه ضاله بهائیت جهت به انحراف کشاندن جوانان کشور، اخیراً برخی از این فعالان ضمن مراجعه به منازل برخی از شهروندان بسته های حاوی کتاب و بروشورهای تبلیغاتی مربوط به این فرقه ضاله را به صورت رایگان در اختیار مخاطبان قرار می دهند.

این گروه همچنین با دادن وعده هایی مادی مانند برخورداری از دستمزدهای کلان، اهدا خودرو و منزل مسکونی از شهروندان به ویژه جوانان برای گرویدن به این فرقه ضاله دعوت به عمل می آورند.

همچنین اخیرا فرقه ضاله بهائیت افزایش فعالیت تبلیغی را در بعضی از استان های کشور به ویژه شهرهای شمالی را در دستور کار خود قرار داده است به طوری که قسمت اعظمی از مبلغان بهایی در حال آموزش مبانی تبلیغی و معرفی این فرقه به جوانان این منطقه و یا عزیمت به شهرهای شمالی هستند.

گفتنی است؛ فرقه ضاله بهائیت با کمک رسانه ها، گروه ها و فعالان به اصطلاح حقوق بشر تمام توان خود را برای محکومیت نظام در مجامع جهانی به کار بسته و خیز بلندی را برای ترویج مبانی این فرقه در میان جوانان آغاز کرده است.

برچسب‌ها:

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.