سه‌شنبه 13 جولای 10 | 10:54

صد آفرين موساد به كروبی!

او مرتبا ديدگاه هايش را علاوه بر سايت خود(سحام نيوز) در مصاحبه با رسانه هاي خارجي در ميان مي گذارد و متهم كردن كروبي به عامل خارجي بودن نيز هيچ تاثيري در رفتار سياسي وي نداشته است».


حقوق بگير رسمي موساد از مهدي كروبي به سبب جديتي كه در نقض خطوط قرمز نظام دارد تمجيد كرد.

مجيد محمدي كه وابستگي خود به موساد و سفرش به اسرائيل را نشانه روشنفكري بي تعصب! مي داند در مقاله اي ضمن مقايسه موسوي و كروبي مي نويسد؛ «كروبي برخلاف موسوي، خود را در مقام يك رهبر اپوزيسيون مي بيند به همين لحاظ مرتبا ديدگاه هايش را علاوه بر سايت خود(سحام نيوز) در مصاحبه با رسانه هاي خارجي در ميان مي گذارد و متهم كردن كروبي به عامل خارجي بودن نيز هيچ تاثيري در رفتار سياسي وي نداشته است».

محمدي در ادامه مقاله خود تاكيد كرد: «او نيازي نمي بيند تا شعارهاي مردم مثل «نه غزه، نه لبنان، جانم فداي ايران» را به «هم غزه، هم لبنان، جانم فداي ايران» تغيير دهد تا به حاكميت بقبولاند او ضداسرائيلي است. او نيازي نمي بيند در مصاحبه با شبكه هاي تلويزيوني فارسي زبان خارج از كشور به مجري مودب و متين برنامه توهين و وي را به خاطر يك نقل قول به كيهان منتسب كند، حضور خود را در رسانه هاي خارجي با مواضع ضدامپرياليستي توجيه كند، يا به اسرائيل بد و بيراه بگويد تا از سوي حاكميت به عنوان عامل اسرائيل يا آمريكا متهم نشود».

گفتني است سرويس هاي غربي مدت هاست به اين نتيجه رسيده اند كه كروبي به لحاظ روانشناختي فاقد توان تشخيص خير و صلاح خود از تحريكات ديگران است و بنابراين هر از چندگاه با تحريك او از اين عنصر تاريخ مصرف گذشته حداكثر بيگاري را مي كشند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.