شنبه 04 آگوست 12 | 11:30

انتقاد حدادیان از تخریب قبور شهدا

یکی از مداحان اهل بیت(ع) با انتقاد از تخریب و بازسازی قبور شهدا عنوان کرد: این آثار به جا مانده از شهدا و خانواده های آنها در طول سالیان متمادی پس از جنگ نباید با بازسازی و یکسان سازی از بین بروند.


در مراسم شب گذشته هیات محبان الزهرا (س) رزمندگان غرب تهران، سعید حدادیان مداح اهل بیت (ع) با انتقاد از تخریب و بازسازی و یکسان سازی قبور شهدا عنوان کرد: این آثار به جا مانده از شهدا و خانواده‌های آن‌ها در طول سالیان متمادی پس از جنگ نباید با بازسازی و یکسان سازی از بین بروند، ضمن اینکه در صورت بازسازی این کار باید با رضایت خانواده‌های شهدا صورت گیرد، که البته اخباری از نارضایتی آن‌ها شنیده می‌شود.

وی با تاکید بر حفظ این آثار و ارتباط معنوی با آن‌ها گفت: چرا مکان‌هایی که می‌توان از آن‌ها بعنوان میراث فرهنگی جنگ استفاده کرد باید بازسازی شوند و آن آثار از بین بروند تا اینکه نسل‌های آینده نتوانند از برکات معنوی آن‌ها بهره گیرند.

گفتنی است مراسم هیات رزمندکان غرب تهران در شبهای ماه مبارک رمضان در حسینیه امام حسن مجتبی (ع) در خیابان آزادی، از ساعت ۳۰: ۲۲ با جزء خوانی قرآن کریم آغاز شده و سپس با سخنرانی و مداحی پایان می‌پذیرد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: