سه‌شنبه 13 جولای 10 | 14:32

وزير امور زيربنايي رژيم صهيونيستي: جهان از دست اسرائيل خسته و ملول است

وزير امور زيربنايي رژيم صهيونيستي گفت: اين ما نيستيم كه غزه را محاصره كرده ايم، بلكه اسرائيل خود اكنون در محاصره و انزواي كامل قرار دارد و جهان از شنيدن شكايت هاي بسيار از دست ما خسته شده است.


بنيامين اليعازر وزير زيربنايي رژيم صهيونيستي در مصاحبه با روزنامه آحارنوت با حالتي بسيار افسرده و نااميد در مورد وضعيت انزواي اين رژيم گفت: ” جهان از دست ما خسته و ملول شده است و سياست ما عملاً شكست خورده است.

وي افزود: اين ما نيستيم كه غزه را محاصره كرده ايم، بلكه اسرائيل خود اكنون در محاصره و انزواي كامل قرار دارد و جهان از شنيدن شكايت هاي بسيار از دست ما خسته شده است.

وي گفت: الآن بعد از 63 سال از اشغال هيچ كس نمي خواهد به دنبال دليلي باشد كه چرا ما به اشغال ادامه مي دهيم! .
بن اليعازر فاش ساخت كه “وزير زن سوئدي عاليرتبه رو به صورت من كرد و با پرخاش فرياد زد شما در اسرائيل يك دولت آپارتايد هستيد و برنارد كوشنر هم به من گفت كه اين وضع نمي تواند ادامه پيدا كند.
بن اليعازر اظهار داشت كه در خلال شركت در كنفرانس اقتصادي در دوحه مسئولين اين كشور يك جمله به من گفتند و آن هم اينكه بهتر است شما اين كشور را ترك كنيد و به اسرائيل برگرديد و وقتي هم مشغول صرف صبحانه در هتل بوديم سفير يكي از كشورهاي بزرگ و تاثيرگذار غربي يك جمله به من گفت كه شما در اسرائيل يك مشت حيوان هستيد … همه جهان نظرش به اسرائيل تغيير كرده اما در اسرائيل طوري با جهان برخورد مي كنند كه گويا هيچ اتفاقي نيفتاده است.

برچسب‌ها:

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.