جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
یکشنبه ۱۵ مرداد ۹۱ | ۱۶:۴۴

نقدی: بی‌ثباتی سوریه به ضرر اسرائیل است

آن ها می دانند در مرزهای رژیم صهیونیستی بازی می کنند و اگر اوضاع این مرزها بیشتر از این بی ثبات شود چه کسی ضرر می کند.


سردار نقدی امروز در حاشیه افتتاح 40 سالن ورزشی- فرهنگی و 800 پایگاه مقاومت بسیج در خراسان رضوی در جمع خبرنگاران، در خصوص امکان تحقق درخواست نماینده مستعفی سازمان ملل در بحران سوریه از کشورهای ایران، روسیه و چین مبنی بر فراهم شدن زمینه انتقال قدرت و رفتن بشار اسد تصریح کرد: مردم سوریه باید این مسئله را انتخاب کنند؛ مردم هر کشور حق دارند در مورد کشورشان تصمیم بگیرند نه اینکه آمریکا، فرانسه، انگلیس، اسرائیل و سایر کشورهای منطقه مردم را فریب دهند، یک عده را مسلح به سلاح های آدم کش و موشک های مختلف کنند.

وی افزود: تغییر قدرت به زور جبر و قدرت تفنگ به وجود نمی آید و نشدنی است؛ مقدمه هر تغییری این است که مردم باید در انتخابات شرکت کنند و به هرکس که می خواهند رای بدهند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در خصوص پیامد این استعفا بیان داشت: بیشترین انتقادی که این استفعا دارد متوجه ابرقدرت هایی است که هرچه کوفی عنان تلاش کرد تا آتش بس چند روزی برقرار شود و آنان به معارضین سلاح ندهند؛ اما این کشورها حاضر نشدند یک روز هم دست از مسلح کردن معارضین بردارند.

نقدی خاطرنشان کرد: شاید این استعفا یک بازی دیگر باشد؛ اما آن ها می دانند در مرزهای رژیم صهیونیستی بازی می کنند و اگر اوضاع این مرزها بیشتر از این بی ثبات شود چه کسی ضرر می کند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: