چهارشنبه 14 جولای 10 | 12:28

نوري زاده: کروبي راست مي گويد سپاه بد است

مهدی کروبی نامزد شکست خورده در انتخابات سال گذشته ریاست جمهوری در دیدار با خانواده تعدادی از محرکان آشوب های سال گذشته ادعاهای موهوم صهیونیسم علیه سپاه پاسداران را تکرار کرد …


عليرضا نوري زاده که اين روزها براي خود بازار داغي از انواع شايعات و توهين و افترا در رسانه هاي ضد انقلاب به پا کرده و از این راه پول فراواني به جيب زده است در گفتگو با شبکه وهابي – سعودي العربيه گفت: “چيزي که کروبي گفته روي ديگر حقيقت است. سپاه پاسداران ثروت هاي هنگفتي به دست آورده است و کروبي مي گويد سپاه در نهايت هيچ زياني نخواهد ديد زيرا تحريم هاي بيشتر زمينه به دست آوردن ثروت بيشتر را براي سپاه فراهم خواهد کرد”

به گزارش روزنامه رسالت نوري زاده در برابر سئوال مجري که قطعنامه چهارم سازمان ملل سپاه پاسداران را هدف قرار داده است و اين با ادعاي شما و کروبي تناقض دارد، نتوانست پاسخ درستی ارائه دهد.

مهدی کروبی نامزد شکست خورده در انتخابات سال گذشته ریاست جمهوری در دیدار با خانواده تعدادی از محرکان آشوب های سال گذشته ادعاهای موهوم صهیونیسم علیه سپاه پاسداران را تکرار کرده و مدعی شده بود سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از تحریم ها سود کلان و نجومی می برد.

البته این اولین بار نیست که کروبی پس از ناامید شدن از اقبال مردم، به دنبال کسب موقعیت و اعتباری برای خود در میان دشمنان انقلاب، با اقدامات و گفتار ضد انقلابی برای رسانه های آنها خوراک خبری فراهم می کند. از ادعاهای بی پایه و سوال بر انگیز وی که هیچ گاه نتوانست آن را اثبات کند ادعای تجاوز به بازداشت شدگان اغتشاشات بعد از انتخابات بود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.