چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
دوشنبه ۲۳ مرداد ۹۱ | ۲۲:۰۰

فیلم: بریدن سر حامیان بشار اسد در سوریه

در تازه‌ترین جنایت تروریست‌ها در ریف حلب سوریه، افراد مسلح طی اقدامی وحشیانه یک شهروند سوری را به جرم حمایت از نظام سوریه به شکلی دلخراش سر بریدند.


به گزارش تریبون مستضعفین، عناصر مسلح مخالف دولت سوریه روز گذشته در تازه‌ترین جنایت خود یک سوری هوادار نظام اسد را ذبح کردند.

«مرکز اسناد سوریه» با انتشار این تصویر ویدئویی اعلام کرد: این ویدئو اقدام عناصر مسلح به اعدام فردی در یکی از مناطق استان حلب را نشان می‌دهد که به دلیل مواضعش در حمایت از دولت و نظام سوریه ذبح می‌شود.

روز گذشته نیز افراد مسلح در منطقه البرید اجساد حامیان دولت سوریه را که کشته بودند از بالای ساختمانی چند طبقه به پایین پرتاب می‌کردند که با ابراز انزجار افکار عمومی روبه‌رو شد. تصاویر این جنایت‌های وحشیانه در فضای مجازی و رسانه‌های تصویری بسیار دست به دست شد.

خبرگزاری فارس همزمان با انتشار تصویر ویدئویی دلخراش زیر از کاربران خود عذرخواهی و اعلام می‌کند که تنها هدف انتشار این تصاویر نشان دادن ماهیت اصلی گروه‌های مسلحی است که زیر نظر مخالفان خارج‌نشین سوریه در ترکیه فعالیت می‌کنند و با حمایت رسمی و غیررسمی آمریکا، فرانسه، ترکیه، عربستان سعودی، قطر و دیگر متحدان غربی و عربی وارد خاک سوریه شده‌اند و با انواع سلاح‌های سبک و نیمه‌سنگین و بمب و بسته‌های انفجاری علیه ملت،‌ دولت، حاکمیت، تمامیت ارضی و امنیت ملی سوریه می‌جنگند و برخی نهادهای بین‌المللی تحت کنترل آمریکا مقابله ارتش سوریه با این عناصر را خشونت علیه معترضان می‌نامند و خواستار توقف آن هستند.

به کاربرانی که نمی‌توانند مشاهده تصاویر دلخراش را تحمل کنند، پیشنهاد می‌شود از دیدن این تصاویر خودداری کنند.

دانلود فیلم بالا

این اولین بار نیست که در استان حلب چنین اقدامات وحشیانه‌ای صورت می‌گیرد. دو هفته پیش نیز عناصر مسلح سلفی-تکفیری-وهابی وابسته به ارتش آزاد سوریه 13 تا 15 نفر از سران قبیله آل بری از مهم‌ترین قبایل حلب را پس از ضرب و شتم بسیار، از فاصله‌ای کمتر از سه متر به رگباری از گلوله بستند و در حماه کارمند گمرگ را با بیش از 100 گلوله از فاصله دو متری به گلوله بستند.

 1. رضا
  ۶ شهریور ۱۳۹۱

  فیلم اصلا نمی تواند بیانگر ومعرف قاتل و مقتول باشد احتمالا کسانی می خواهند با این اعمال کلمه طیبه بسم الله را و الله واکبر و اسلام را خراب کنند.می شود به راحتی اتهام زد که طرفداران بشار افراط کرده اند ولی شیرینی پول و قدرت و اسایش و لذت دوستی انسانها را به چه کارهای وحشیانه که بر نمی انگیزد!

  • محمود
   ۲۵ مرداد ۱۳۹۲

   د.ست عزیز، در اینکه این گروه ادعای اسلام نبوی رو دارند و این اعمال از آنها بارها و بارها در اقصا نقاط جهان از جمله ایران (توسط ریگی) سرزده شک نکنید.

  • ساسان
   ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

   تو هم اگه به خواهر و مادرت تجاوز کنن و خانوادت رو جلو چشت بکشن چه حسی پیدا می کنی. بی خودی حرف نزن

  • ایرانی
   ۲۰ تیر ۱۳۹۳

   نهایت اینه که بایک گلوله خلاصش کنم نه اینکه به سبک آباء واجداداین وحشیا که بانوه پیامبر آن جنایت رامرتکب شدن، مردم راسر ببرم.

  • نیاز
   ۲۰ بهمن ۱۳۹۳

   یعنی واقعا این نهایت وحشی بازی…واقعا ریگی خیلی احمق بود خاک بر سر

  • مسلمان
   ۱۶ مرداد ۱۳۹۳

   بابا آگاه باشید در چه عصری هستیم و چه می کنیم.اسد که نه هر کسی باید با شورشی جماعت مبارزه کند.کارنامه این وحشیا در تمام کشورها مایه ننگ هر مسلمان و بلکه انسانیست.این سبک آدم کشی و رسانه ای کردن توهین به بشریت است.هر حیوانی که این رفتار از او سر بزند.قابل دفاع نیست

  • رو ح اله
   ۷ شهریور ۱۳۹۲

   عمرو عاص برای نجات جان خود و سپاه دشمن از هلاکت قرآن ها رو بر سر نیزه کرد تا با این کار ایمان انسان های سست وضعیف رو نشونه بره.
   امروز آل سعود و وهابی ها با نام قرآن و پیامبر هر جنایتی میکنن.
   خدا چقدر صبر داری ؟ چرا این قوم نجس رو هلاک نمیکنی؟ تا کی با اسم پیامبر و دین به اولاد پیامبر و اسلام توهین کنن……. خونمون به جوش اومد تا کی صبر؟
   اینا دارن عاشقای علی رو میکشن خودت نظری کن…….

   یا علی مدد

  • ساسان
   ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

   هر روز ده ها نفر از اهل سنت ایران به هیچ دلیلی کشته میشن.در سوریه توسط نیروی بشار به زنان تجاوز میشه و هر روز به تعداد قتل و کشتاری که انجام میدن اضافه تر میشه.واسه چی خودتون رو به خواب زدید.گاز سارین سر بریدن با اره و و و به نام وهابی . وهابیتی که فقط یه اسم ساخته گیه که بی بندوباریهای خودشون رو با اسم وهابیت به مردم جلوه بدن

  • پرند
   ۲۰ تیر ۱۳۹۳

   آقاساسان این روزااخبار فلسطین بخصوص غزه رو دنبال می کنی؟تنها حامی واقعی فلسطین درکشور های عربی همین سوریه بوده که بایداینگونه مجازات شود.آیاقبول نداری که سوریه باحضور شیه،سنی،مسیحی ومارونی ها،دموکراتیک ترین کشورعربی بود؟آیامی توانی جواب بدهی که چرادرجنگ بین معارضین ودولت سوریه اسراییل از معارضین حمایت می کنه؟بریدن سر انسانها نشانه چیست؟درتبق گذاشتن سرها مارابه یاد چه واقعه تاریخی می اندازد؟آیاندیدی داعش درزمان ورود به موصل چطورمردم عادی اهل سنت رابه رگبار می بنده؟پس این درگیری هابین سنی وشیعه نیست،امیدوارم مردم به آگاهی برسن،اهل تجزیه وتحلیل مسائل بشن.

  • ایرانی.مسلمان.یک عضو جامعه جهانی
   ۱۶ مرداد ۱۳۹۳

   آقا جان تا حماقت در بین اقشار مسلمان باشه وضع همینه.چشمای این جماعت از افراطی گری کور شده.دشمن و نمی شناسن.حالا راهت دو مثقال یهودی دارن به فجیع ترین نحو ادم می کشن.و این احمقای به ظاهر مرد سر هم کیش خودشونو می برند وفیلم حماقت و خریتشونو به نمایش میذارن.آقا بخدا من نمی گم شیعه یا سنی .اینو میگم تمام غرب.اعم از مسیحی و یهود و شیطان پرست و هر کوفتی در آغوش هو زندگی می کنن و این وضع مسامانهاست.به خدا این که مینینید فیلم انحراف و انحطاط و خریت است.و هر کی به هر نحوی از اون حمایت کنه بدونه مسلمان که هیچ از دایره انسانیت هم بیرونه

  • پرند
   ۲۰ تیر ۱۳۹۳

   من دراستان گیلان زندگی وکارمی کنم که درکنار اهل سنت خوب تالش باآنکه دراقلیت پنج تاده درصدی هستن،بی هیچ مشکلی برای آبادانی این مرز وبوم،دست به دست هم داده ایم.یادمان نرود مایک پیامبرمشترک ویک دشمن مشترک (اسراییل)داریم.

  • علی
   ۲۹ مرداد ۱۳۹۳

   من خودم سنی هستم چرا دروغ میگی کجا کشته میشن

  • عبدالرحمن
   ۸ شهریور ۱۳۹۳

   چرا دروغ میگی تو نه اسمت و نه مذهبت و نه عقایدت از اهل سنت ما نیست فقط با دروغ و دغل دنبال دشمنی و کینه توزی بین اهل سنت و شیعه هستی . من اهل سنتم و بیشتر دوستان و بسته گانم با شیعه ها ازدواج کردن و همه در دوستی و آرامش در تالش زندگی می کنیم . پس چرتد نگو آقا ساسان .

  • مجید علم بیگی4/4/93
   ۴ تیر ۱۳۹۳

   خدایا آخه تا کی صبر بخدا دیگه طاقت دیدن چنین جنایت کارارو نداریم

  • وحيد
   ۲۱ شهریور ۱۳۹۲

   آخه اين جوري جواب ميدن؟

  • محمد ت
   ۱۰ آبان ۱۳۹۲

   خدایا خدایا…

  • ناشناس
   ۲۶ آذر ۱۳۹۲

   یاابالفضل العباس

  • سید محمد علی موسوی
   ۲۶ آبان ۱۳۹۲

   ای امت مسلمان کجایید؟لا تفرقوا

  • سجاد
   ۲۶ دی ۱۳۹۲

   خدا لعنتشون کنه

  • ظ
   ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

   لعنه الله علی الوهابیون و السعودیون و اکلون السحت

  • اگاه
   ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

   آخر عاقبت اسلام امریکایی

  • احمد اشرفي نوشنق
   ۵ تیر ۱۳۹۳

   دوست عزيز اين داعشي ها بسيار درنده خو و وحشي هستند امريكا و نوكرانش تركيه و عربستان به اينها پشتيباني ميدهد تا ريشه ايران و اسلام و شيعه را بزنند

 2. سعید
  ۷ آذر ۱۳۹۱

  lanate khoda bar kafaran
  درود بر اقای خامنه ای

  • سام
   ۱۷ مرداد ۱۳۹۲

   ؟

  • ناشناس
   ۱۶ شهریور ۱۳۹۲

   مواظب باشیم مثل کوفیان نباشیم
   وعده نشکنیم

  • خادم الشهدا
   ۱۳ آبان ۱۳۹۲

   این منفی یعنی ممکنه کوفی صفت هم اینجا باشه؟ یعنی اینجا هم فرزندان یزید هستند و از عهد شکنی کوفیان حمایت میکنند؟ یا حسین علیه السلام

  • اسی
   ۲ خرداد ۱۳۹۳

   خیلی ازجوونای ایرانی روهم توی 8سال دفاع مقدس همینجوری شهید کردن.ولی عاقبت ظلم کردن رودیدیم.

 3. رحیم
  ۱۳ آذر ۱۳۹۱

  خدا ال سعود را لعنت کنه هرجنایتی برای خراب کردن اسلام می کنند

 4. جاسم
  ۱۳ آذر ۱۳۹۱

  خدا ال سعود را لعنت کنه

 5. حسین
  ۲۵ آذر ۱۳۹۱

  ایییییییییییییییی خداااااااااا

 6. رام
  ۲۶ آذر ۱۳۹۱

  خدا ترکیه را نابود کنه که تروریستها از اونجا وارد سوریه مخصوصا حلب میشن

  • امین از دبران عربی استان فارس
   ۱۱ تیر ۱۳۹۲

   خداوند اولین و اخرین قدرت مطلق روی زمین است و هرملتی که با این قدرت عهد و پیمان ببندد شکست بر ان ملت وارد نمیشود همانطور که ملت ایران عهد بستند و پیروز شدند

  • اسامه
   ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

   به دین وهابیت توهین نکنید تا شما را مثل انها سر نمی برم

  • هادی
   ۲۸ خرداد ۱۳۹۳

   دردناک تر از این فیلمی که مشاهده کردید اینه که عموم کشور های جهان فرق فرقه ها و اسلام رو نمیدونن
   گفتن کلمه الله اکبر حین این کار، پس زمینه ی بدی رو تو ذهن کسایی که این فیلمو می بینن از اسلام به جا میزاره
   شروع نماز هر مسلمانی با الله اکبره
   تصور کنید کسانی که اشنایی کمی از اسلام دارن نماز مسلمانا رو ببینن ! نا خوداگاه یاد این تصاویر میوفتن،
   آفت اسلام ینی فرقه !
   یه مسلمان واقعی قبل از فرقه و مذهب به اصل اسلام فکر می کنه
   پیام این فیلم دقیقا ریشه اسلامو نشونه گرفته وقتی ریشه آسیب ببینه درختی به جا نمیمونه

 7. مهدی گلپایگان
  ۲۷ آذر ۱۳۹۱

  خیلی نامردن

 8. علی
  ۲۹ آذر ۱۳۹۱

  اسم خدا اوردن قسمت شک برانگیز در این ویدیو در دین اسلام سربریدن انسان گناه و حرام هست اگه بخوان با اسلام در بیافتند با ایران در افتادند و غیرت ایرانی من اجازه نمیده یه جا بشینم

 9. محمد
  ۱۱ بهمن ۱۳۹۱

  مطلبی که این فیلم به بیننده می فهماند این است که مسلمان ها بسیار انسان های کثیفی هستند. برای خراب کردن چهره مسلمان ها خیلی تلاش می کنند بیاییم با عمل کردن به دستورات خداوند متعال بفهمانیم به جهانیان ما اینی نیستیم که معرفیمان می کنند.

  • وحید
   ۹ دی ۱۳۹۲

   محمد راست میگه بیاین حداقل با اعمالمون ثابت کنیم که دین اسلام بهترین دین . کاری با خوبو بدش ندارم ولی کسی که میاد جلو صدتا دوربین قمه میزنه خب این فیلم میفته دست دشمنان و اونوقت میگن مسلمونا وحشین و یک احمقی میاد بمب میبنده به خودش او یه عالم افراد و میکشه اقایی که با افتخار قمه میزنی تو هم تو گناه او شریکی.اگر دوست داری قمه بزنی بزن ولب تو خفا هر چند امام حسین هیچوقت با قمه زدن ما از تشنگیه اون روزش کم نمیشه

 10. محمد بنی فاطمه
  ۱۱ بهمن ۱۳۹۱

  والله آنروز که از همه دشمنان انتقام گرفته خواهد شد خواهد آمد و ان شاءالله نزدیک است.

 11. امید بهنام
  ۱۹ بهمن ۱۳۹۱

  مردانه مرد خدا روحشو به سالار سربریده کربلا ملحق بکنه .یک چیز برای من شیعه خیلی تاثیر گذار بود اونم اینکه تا لحظه اخر جلو دشمن زانو نزد شهادت مبارکش باشه و خدا شهادت در راهشو قسمت ما هم بکنه انشاء الله وَأنْ يَرْزُقَنِي طَلَبَ ثَارِي كم مَعَ إمَام هْدِيٍّ ظَاهِر نَاطِق بالحقِّ مِنْكُمْ

 12. علی تبیریز
  ۲۶ اسفند ۱۳۹۱

  تازمانی که نفهمهای مثل عبدالله گل ورجب طیب اردوغان در یک کشور اسلامی حکومت میکنندو…د این اش واین کاسه خدا عاقبیت هممونه به خیر کنه

 13. حمید
  ۲ فروردین ۱۳۹۲

  لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین است
  آقا فرمان دهد نسل کفار را بر خواهیم کند

  • ali
   ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

   ما پشتیبان ولایت فقیه هستیم وتا ابد با رهبر خواهیم بود
   درود بر حضرت خامنه ای
   اگر حضرت آقا اجازه بدهند ما نسل کافران را به کلی از دنیا قطع خواهیم کرد
   ای رهبر تا ابد ما در کنارت هستیم

  • اگر خدا قبول کند سرباز کوچک سید علی
   ۱۰ تیر ۱۳۹۲

   خامنه ای خمینی دیگراست***ولایتش ولایت حیدر است

 14. امین
  ۶ فروردین ۱۳۹۲

  این بقیه ا… ؟؟؟؟؟

  • محمد
   ۱ خرداد ۱۳۹۲

   مهدی فاطمه کی میاد؟!

 15. امیررضا
  ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

  من خودم آدم دل رحمی هستم ولی آرزوم بود عبدالمالک ریگی رو میدادن دست من بخدا سرشو اینجور میبریدم.وقتی فیلم ریگی رودیدم داشتن سرسرباز رو میبریدن دنیا روسرم خراب شد.سربازچه گناهی داشت رفته بود2سال سربازی تابرگرده پیش خانوادش.خدالعنت کنه هرچی منافق وتروریست هست.

 16. امين
  ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲

  دوستان عزيز
  در 13 استان كشور وهابي ها در حال عضو گيري هستند.
  هم اكنون تعدادي ايراني وهابي در سوريه در حال جنگ هستند.
  در يكي از استان هاي جنوبي هر خانواده اي كه وهابي شود ماهي 3 ميليون تومان از عربستان دريافت مي كند.
  متاسفانه تهدادي شيعه نيز به اين گروه گرويدند.
  و سخن اخر:
  وهابي ها و حاميان انها چشم انتظار انتخابات رياست جمهوري ما هستند.

  • سید
   ۲۸ مرداد ۱۳۹۲

   وقتی شرایطی رو ایجاد شده که مردم به نون شب محتاج شدند هیچ بعید نیست مردم با گرفتن 3 میلیون تومان وهابی بشوند . شکم گرسنه ایمان ندارد …این یعنی دین زدگی . دلیلش هم اصلا تحریم نیست …. خصوصی سازی و دزدی سرمایه دارها و بی عرضگی دولته ……زنده باد مارکس …..

  • محمد
   ۶ آبان ۱۳۹۲

   برو کشکتو بساب هر کی گشنه شد باید بره وهابی بشه مگه نون خوشک تو خونتون پیدا نمیشه……!!!؟؟؟

  • پیام
   ۱۵ آبان ۱۳۹۲

   مسلمانها سه سال تو شعب ابوطالب تو بدترین شرایط زندگی کردن حتی عده ای از فرط گشنگی شهید شدن ولی حتی یک لحظه از دین وایمانشون برنگشتند
   واقعا حالا معلوم میشه خدا چرا بنده هاشو امتحان میکنه

  • رضا
   ۱۷ اسفند ۱۳۹۲

   سيد جان هيچ فرد سالمي از روي گرسنگي اين كارو نميكنه! اينا از نطفه مشكل دارن كه حاضرن تن به اين گروه هاي كثافت پست بدن. بعدش هم اينا اگه به خدا اعتقاد داشتن كه روزي رسونه دنبالِ … اين سعودي هاي عوضي راه نمي افتادن!! لعن الله علي الظالمين

 17. حسن
  ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲

  خدا لعنتشون کنه ایشاالله

 18. موسی نظری
  ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲

  این یک جنگ قدرت است بین ایران و عربستان . عربستان با کفر همراه شده تا بتواند به ریاست منطقه برسد به هر قیمتی که شده با نداشتن پشتیبانی مردمی و به خاسته های اسرائیل هم لبیک گفته. و حالا باید دید………..

 19. موسی نظری
  ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲

  بهتر بود از فیلم واضح تر استفاده می کردید.

 20. حسن تك
  ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

  عجب فيلمي بود حال كردم خدا لعنت كند عبدالمالك ريگي

  • علی
   ۱ خرداد ۱۳۹۲

   آقای حسن تک که با دیدن این فیلم حال میکنی این حیوانها دارن برادر دینیتو سر میبرن به تو هم میگن مسلمان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • امیرحسین
   ۱۱ شهریور ۱۳۹۲

   اقای حسین تک واقعااگه بادیدن این فیلم حال میکنیدتشریف سوریه تابیشترحال کنید

  • پیام
   ۱۵ آبان ۱۳۹۲

   حیف از اسمی که رو خودت گذاشتی
   حال میکنی؟؟؟؟؟؟
   جنایت برای شما فرح بخشه؟
   ذبح یک انسان؟
   اتفاقا شمر هم وقتی سر امام حسین رو ذبح کرد خیلی حال کرد
   خدا بهت رحم کنه

  • يه بنده خده
   ۱۲ آذر ۱۳۹۲

   آقاي حسن تک انسانيتت کجارفته از کشتن يک انسان حال مي کني؟ اللهم اشف کل مرضانا مخصوصا شمارو

  • ایمان
   ۲۷ دی ۱۳۹۲

   خداریشه شان راازجابکنه

 21. ندا پرستو پری چهر
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

  به امید روزی که با ظهور مهدی موعودعج زمین غرق در خون این وهابیان قاتل شود.
  تذویر همانند سکه ی دو رویی است که بر یک رویش خدا و برروی دیگرش نقش ابلیس بسته شده. عوام خدایش را و اهل معرفت ابلیسشرا می بینندوهابیان فکر می کنندکه با
  گفتن الله اکبر می توانند ذهن اهل معرفت را گمراه کنند ؟

  • یوسف
   ۱۴ دی ۱۳۹۲

   دوست خوبم منم با نظر تو موافقم.به امید روزی که دنیا عاری از چنین آدم های تروریست باشه.یا علی.

 22. مهدي
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

  پست فطرت هاي از حيوان كمتر كسي كه با همنوعه خودش اينگونه برخورد كنه انسان نيست.هر كاري انجام بدي به خودت برمي گرده اونايي كه اين كارها رو انجام ميدن بدتر از اين به سرشون مياد و در روز قيامت چهرشون ديدن داره.

 23. محمد
  ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

  کار هر گوهی که هست فرقی نمیکنه. فقط آتش دلنواز و ابدی جهنم( وای وای وای ) میتونه جواب این کار رو بده .

 24. ایوب
  ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

  خدا لعنتشون کنه

 25. سمانه درخشان
  ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

  وحشياي بيشعور نكبتا

 26. ahmad mottahgi
  ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

  بشار اسد هم دیکتاتوره و مستبد ولی دشمناش واقعا یه مشت انسان گرگ صفت هستند من موندم اینا با این وحشی گریشون مثلا میخوان حکومت ودولت بهتر از اسد بیارن!!
  مسلمونا کی می فهمن که باید دست از تایفه گری و کارهای احمقنه این چنینی دست بردارن فقط اتحاده که قدرت تارخ خاورمیانه رو زنده میکنه لااقل اتحاد مصلحتی! یه نگاه به اتحادیه اروپا…

  • ناشناس
   ۱۷ مرداد ۱۳۹۲

   بسم الله الرحمن الرحیم
   سلام
   اگ ردیکتاتور و مستبد بود که آمریکا ازش حمایت می کرد و مردم سوریه پشتشو خالی می کردن، ولی وقتی اینطور نشده، یعنی ایشون نه دیکتاتورن و نه مستبد، ایران از هیچ دیکتاتور مستبدی حمایت نمی کنه

 27. حسن
  ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

  اينها اصلا مسلمان نيستند اينها فقط ريش گذاشته اند و جاني هاي كشورهاي مختلف اند كه از زندان امده اند تا اينجا با كشتار عشق كنند!

 28. مهرداد قاسمی
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲

  خدا لعنت کنه وهابیت وحمایت کنندهی این بی رحمها را که به بچه ها هم رحم نمیکنن به خدا ما مملکت امن و خوبی داریم درود برسید علی

 29. وحید
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲

  وای اگر خامنه ای حکم جهام دهد هیچ تروریستی نتواند که جوابم دهد

 30. وحید
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲

  حضرت آقا دستور جهادم بده

 31. حمید
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲

  بسمه تعالی حضرت اقا امام خامنه ای شمارابه خدا حکم جهاددهیدتاروزگارشان راسیاه کنیم ودستورفرمایدتارابطه باکشورهای ترکیه ،عربستان،قطر،آنهایکه به تروریستهای سوریه کمک میکنندقطع شودالان همان زمانی است که حضرت امام حسین (ع) واردکربلاشده ویاری میطلبد پس بایدبه پاخیزیم انشاالله

  • مهدی
   ۱۶ خرداد ۱۳۹۲

   ایشان امام نیستند. رهبر کشورند

  • مهدی
   ۲۶ مرداد ۱۳۹۲

   اقامهدی امام یعنی اقا

  • ناشناس
   ۱۴ دی ۱۳۹۲

   آقا یکی بود اونم امیرالمومنان بود.

  • عاشق علی(ع) و آل الله، فدایی رسول الله
   ۹ بهمن ۱۳۹۲

   در جواب منحرفین سفسطه گری که میگه آقا فقط امیر المومنین بود، باید گفت پس تکلیف سایر پیغمبران و امامان و علما و شهدا و صالحین چی میشه؟!!!!
   آیا اگه فقط علی (ع) آقا باشه و بقیه نباشند تکلیف رسول الله(ص) چی میشه؟!!!!!
   خیلی منحرف و خشک مغز تشریف دارید ، الحق که شما از جنس متحجران تاریخ هستید…

  • وحید
   ۹ دی ۱۳۹۲

   ولایت فقیه ینی تا زمانی که اقا امام زمان در غیبتن ایشون پیشوا و رهبر ما هستند و خود واژه امام یعنی رهبر و پیشرو

 32. میثم
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲

  لعنت خدا بر هر گروهی که اینچنین بی رحمانه سر انسانی را می برند. خدا خودش به داد مردم این دنیا برسه!

  • علی
   ۲ دی ۱۳۹۲

   بازم دم فردین گرم

 33. abbass
  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲

  وای اگر خامنه ای حکم جهام دهد هیچ تروریستی نتواند که جوابم دهد

 34. اکبر
  ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

  به خدا این وعده الهیست که محقق میشود. دوران سختیست . به قول آقا و مولی مون علی علیه السلام.:در دوران پیامبر شناخت دشمن راحت بود .در جبهه ای کفار و در جبهه دیکر مسلمانان بودن .ولی در دوران امامت علی به بعد گرگ در لباس گوسفند است و به نام خدا سر میبرند.مردم عوام گمراه میشوند و نمیدانند چه کسی حق است.
  دیگر خدا میخواهد ما از آمدن آقا نا امید شویم؟
  تاکی ظلم را ببینیم و در حسرت همرکابی آقایمان برای نبرد با این ظالمان خون گریه کنیم.حوادث آخر الزمان گویای این اتفاقات است .ناچار باید دید و انتظار فرج کشید.
  اییییییییییی خداااااااااااااا.دیگه این سربازات دارن پیر میشن کی آقا رو میفرستی؟

  • محمد فرقانی
   ۲ خرداد ۱۳۹۲

   جناب اکبر آقا
   اون حدیث در مورد جنگ جمل و نهروان صدق می کند …در مورد همین شیعه نما ها و خواصی که بصیرتشان کم است..
   در این کلیپ شما با دشمنان علی ع طرفید..موضعشان روشن است یک مشت تکفیری و ….

 35. علی
  ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

  چه قدر بد

 36. محمد فرقانی
  ۲ خرداد ۱۳۹۲

  سلام
  یادمان باشد …سر امام حسین ع را هم با پرچم اسلام اسلامخواهی و با ذکر خدا همین به ظاهر مسلمانان جدا کردند…بی جهت نفرموده اند:کل یوم عاشورا و کل ارض زکربلا.یادمان باشد رهبرمان بارها تاکید فرموده اند مواظب خودمان باشیم نکند بیراهه برویم..اگر ما هم ولیمان را خدای نکرده تنها بگذاریم همین بلا سرمان خواهد آمد…
  و دعایم برای مولایم:یابن الحسن آقا ی ما …میبینید مولا جان چه به روز اسلام آورده اند ..منتظریم تا شمشیر عدالت شما را به انتقام کربلا یاری کنیم
  اللهم عجل لولیک الفرج

 37. جهان
  ۲ خرداد ۱۳۹۲

  کثافتای آشغال این آزادیه ؟ … لعنت بر وهابیت
  نتونستم فیلمو تا آخر نگاه کنم

 38. توحید
  ۵ خرداد ۱۳۹۲

  به نام خدا
  یا علی یاعلی یا علی …………….
  قسم به جان مولایم امام زمان اگر رهبرم حکم جهادم بدهند بلایی سر این تروریست ها می اورم اوون سرش نا پیدا

 39. میلاد
  ۷ خرداد ۱۳۹۲

  برای امام حسین علیه السلام گریه ام گرفت.
  و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون
  اگر ارباب حسین است نوکر هم مثل ارباب دوست دارد کشته شود و با این فیلم نباید ترس به دلمان راه بدهیم چرا که دقیقا شیطان همین را می خواهد که ما پا پس بگذاریم ولی به مانند ارباب خواهیم ماند در راه اسلام ناب محمدی حتی به قیمت تکه تکه شدنمان. البته ما منتظر فرارسیدن روز انتقام خواهیم ماند.

 40. محمد رضا
  ۷ خرداد ۱۳۹۲

  یاحسین
  یا زهرا

 41. arash
  ۸ خرداد ۱۳۹۲

  خدایا اینها چه میدونن تو که هستی خداجوووووون .لعنت بر اینها

 42. میلاد
  ۹ خرداد ۱۳۹۲

  انسان میتونه کاری کنه که از حیوان پست تر شه و گاهی میتونه کاری کنه که مقامش از مقام حضرت جبراییل هم بالاتر بره.
  اینا از حیوان پست ترند

 43. ایرانی اذری
  ۱۰ خرداد ۱۳۹۲

  به نظرم ترکیه در سوریه سناریوی مذهبی راه انداخت باید ببینیم برای ایران سر موقعش( زمان ضعف دولت مرکزی)چه سناریویی در استین دارد؟؟.هموطن در برابر این مار خوش خط وخالکه سالهاست در حال اماده شدن است به هوش باشیم.که به جز گفتمان قومی در تاریخش هنر دیگری در استین نداشته است .حتی اسلام گراییش هم جز روکشی برای این امر نبوده است

 44. ابراهیم
  ۱۴ خرداد ۱۳۹۲

  شیعتی مهما شربتم عزب ماء فاذکرونی . او سمعتم بغریب او قتیل فاندبونی امام حسین

 45. محمد
  ۱۶ خرداد ۱۳۹۲

  الله اكبر خدا لعنتشون كنه اگر منافق هم باشن چطور بريدن سر انسان به اين راحتي براشون!!!!!!!!!!
  ولله نمي دونم چطور فكر ميكنن اصلن فكر ميكنن؟؟؟؟
  يا حسين

 46. علی
  ۱۷ خرداد ۱۳۹۲

  الهی خدا بکشتتون ای ظالمین . که با اسم خدا چکار ها که نمیکنید

 47. نهر خین
  ۱۹ خرداد ۱۳۹۲

  ما منتظریم تا محرم گردد… یا علی

 48. ممد
  ۲۱ خرداد ۱۳۹۲

  خدا در قران ميفرمايد اگر كافري به زور وارد خانه مسلماني شد وخواست خانه و اموال ان را غصب كند بر تمام مسلمانان جهان واجب است كه ان كافر را بكشند واگر در اين راه كشته شوند در نزد خدا شهيد هستند . به امريكايها واسرايليها وتمام كافران جهان ميگويم من ايراني منتظر حكم جهاد رهبرم

 49. sobhan
  ۲۴ خرداد ۱۳۹۲

  خبر امد خبري در راه است / سرخوش ان دل كه از ان اگاه است………………….. شايد اين جمعه بيايد شايد…………..(اللهم عجل لوليك الفرج)

 50. علیرضا
  ۳۱ خرداد ۱۳۹۲

  باسلام به مهدی فاطمه تازه داره خاطرات کربلا تکرار میشه
  هر چه زودتر ظهور کن

 51. هادی
  ۱ تیر ۱۳۹۲

  سلام بر حسین!
  شیعتی مهما شربتم ماء عذب فاذکرونی
  او سمعتم بشهید او اسیر فاندبونی…

 52. محمد
  ۶ تیر ۱۳۹۲

  بیشتر دلم بحال نظردهنده هایی مثه شما میسوزه که اینقدر سطحی نگر هستین وبا همچین صحنه ای 900000کشته طرف مقابل رو نمیبینین!جنگ حلوا میدن؟کاش شهادت نصیب تمام ارزومندای نظردهنده بشه.بیچاره ها زنده بمونین ودشمنو بکشین نه اینکه خودتونو !عقلم خوب چیزیه واسه انسان!والله.بصیرت رهبری با بلاهت بعضی اصن نمیخونه.

  • پیام
   ۱۵ آبان ۱۳۹۲

   پس امام حسین هم باید سکوت میکرد وزنده میموند تا بر یزید پیروز بشه؟؟؟؟؟!!!!!
   نه عزیز
   گاهی خون بر شمشیر پیروزه
   1400 سال از شهادت امام حسین میگذره حالا وجدانا کدوم پیروز شدن؟
   امام حسین یا یزید؟
   مگه عمر انسان چقدره؟
   60 یا 70 یا 80؟
   نصف این مدت که خوابیم
   میمونه نصفش اونم خوار وذلیل بشیم؟
   این دنیا به کی وفا کرده که بخواییم با ذلت توش زندگی کنیم؟
   مرگ با عزت بهتر از زندگی با ذلت

  • زهرا
   ۲ آذر ۱۳۹۲

   افرین … تایید میکنم…

 53. مجتبی
  ۶ تیر ۱۳۹۲

  لایوم کیومک یا اباعبدالله

  بمیرم برای اون آقایی که از قفا سر از تنش جدا کردن

  یا حسین مردن برای تو با ارزش ترین چیز دنیاست

  • azad
   ۲۹ تیر ۱۳۹۲

   درود ب شرفت آقا محمد

 54. ایرانی
  ۷ تیر ۱۳۹۲

  الا لعنه الله علی القوم الظالمین
  خدایا تو را به دست های بریده ابالفضل قسم، این ظالمان را به اشد عذاب دنیا و آخرت مبتلا کن
  به گلوی بریده حسین بن علی قسم، فرج امام زمانمان را برسان

 55. محمد
  ۷ تیر ۱۳۹۲

  جهاد جهاد جهاد ؛ به امید فتح دوباره مکه که دوباره لانه مشرکان شده

 56. امیر
  ۷ تیر ۱۳۹۲

  فکر میکنید امام حسین را چه کسانی سر بریدند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 57. Ensan
  ۸ تیر ۱۳۹۲

  موقعی که اولین چاقو رو میکشه چه دادی میزنه! عین یه گوسفند سرشو بریدن!؟ چطور میتونن اینکارو کنن

  ای خدا پس تو کجایی؟

  هیچ حیوونی با هم نوعش اینکارو نمیکنه که اینا میکنن………

  اعراب … اعراب …. اعراب جاهل

 58. مینا
  ۸ تیر ۱۳۹۲

  خدایا صاحب زمونه رو بفرست خیلی دنیا ظالم شده

 59. سعيد
  ۱۰ تیر ۱۳۹۲

  باسلام اوناكه سرانسان روميبرن چراالاه اكبرميگن اون كه گوسفند نيس آيا اونا مسلمونن لطفا جواب منو بدهيد باتشكر!

  • 0000000000002
   ۱۶ تیر ۱۳۹۲

   اونی که دارن سرشو می برند مسلمان نیست اون مسرک است

  • سعيد
   ۱۹ تیر ۱۳۹۲

   ممنون ازنظري كه دادي ولي من پرسيدم كسي كه داره سرميبره مسلمونه نه كسي كه داره جون ميده

  • ناشناس
   ۱۷ مرداد ۱۳۹۲

   نه اونها مسلمون نیستن بلکه سلفی های تکفیری هستن.

 60. محمد
  ۱۱ تیر ۱۳۹۲

  خیلی … هستند

 61. جاوید
  ۱۲ تیر ۱۳۹۲

  آمریکا دیروز به دارو دسته طالبان اسلحه می داد تا با روس ها زمان کمونیست ها بجنگند،چند سال بعد شدن بلای جان خودش، امروز هم به دار و دسته های افراطی خاور میانه می خواد کمک کنه العجب

 62. احسن
  ۱۲ تیر ۱۳۹۲

  خدا شاهد اين ماجراس !!!

 63. رضا وطن
  ۱۲ تیر ۱۳۹۲

  فدائ تك تك دوستدران حسين (ع) با شعار نميشه مرد رفتني ياعلي جونم فداي هم وطنام فرق نميكنه هر ديني كه ميخواد باشه مهم انسانيت مهم ايرانه

 64. محمد
  ۱۲ تیر ۱۳۹۲

  ان الله بصير بالعباد

 65. مهران
  ۱۷ تیر ۱۳۹۲

  اینا اسم خودشون رو گذاشتن مسلمان.حیف الله الکبر که اینا به زبان میارن

 66. ام طاها
  ۲۰ تیر ۱۳۹۲

  از طریق این فیلم نمیشه چیزی قضاوت کرد اما چیزی که مشخصه اینه که تو هیج جا متهم رو اینجوری مجازات نمی کنن یه عمل وحشیانه و غیر انسانی سلام بر زینب (س ) و قلب صبورش که سر بریدن عزیزانش را با چشم دید و به حساب خدا گذاشت

 67. امیر
  ۲۲ تیر ۱۳۹۲

  آقا ترو خدا بیا انتقام حسین و تمام شیعه هارو بگیریم

 68. حامد
  ۲۶ تیر ۱۳۹۲

  وقت بیداری الله اکبر

 69. محمد
  ۳۰ تیر ۱۳۹۲

  خدا الهی این ستمگران را نابود کند و انان را در اعماق جهنم قرار دهند و انشاالله امام زمان ظهور کند و انتقام جدش اقا امام حسین را بگیرد و این ستمکاران را که مردمان بی گناه سوریه را میکشند به جزایشان برسند

 70. ندا
  ۳۱ تیر ۱۳۹۲

  بخدا نتونستم تحمل کنم دلم ریش شد….معلومه جوونه.طفلکی بین چندتا وحشی تنهایی گیر افتاده….الان دارم با گریه اینو تایپ میکنم.امیدوارم تو اون دنیا غرق نعمت باشه.بیچاره بابا مامانش.ما که غریبه ایم اینطوری شدیم….اونا مرد نیستن دستاشو بستن پشاشو بستن اگه مرد بودن تن به تن می جنگیدن.آقا کجایی بیا دلم کباب شد….

 71. عباس غبیشاوی از ماهشهر
  ۱ مرداد ۱۳۹۲

  دوستان امینت کشورمان را قدر بدانید که دشمنان کشور بخصوص مذهب وهابیت به اعتقادشان اینکه اگرشیعیان راسر ببرند همنشین پیامبر اعظم ص در بهشت میشوند/پس خواهش خدا را شاکر باشید وقدر امنیت کشورمان را بدانید

  • بهزاد
   ۲۵ آذر ۱۳۹۲

   متاسفانه واقعیتی بس تلخ درحال انجامه وازدستمون کاری برنمیادخدا رحم کنه.فکر کردن بهش خیلی دردناکه چه برسه به این که در اون موقعیت باشی .خدا کنه که هرچه زودتر این وضعیت خاتمه پیدا کنه.وازاین بیشتر خون مردم بیگناه ریخته نشه به امیدروزی که کل جهان درصلح زیر چتر اقا امام زمان زندگی کنن

 72. جعفر
  ۱ مرداد ۱۳۹۲

  الله اکبر
  یا ابوالفضل

 73. رسول
  ۲ مرداد ۱۳۹۲

  واقعا که اینا چیه اخه مگه شما ادم نیستید جوابتون فقط با خدا همین

 74. طالب
  ۲ مرداد ۱۳۹۲

  كسيكه با سر بريدن انسان حكومت به دست بگيرد دوام ندارد آن هم آن انسان يك اسير باشد خدا نابودشان مي كند بااسم خدا وقرآن سر اين بنده خدا جدا مي كنند آقبت خودشان همين است انشالله

 75. محمد
  ۲ مرداد ۱۳۹۲

  اینها مسلمان نیستند که الله اکبر میگن اصلا معنی این کلمه را میدونند

 76. 3فغغ
  ۳ مرداد ۱۳۹۲

  كفار وهابي و بهايي جهان اسلام را سلاخي مي كنند .

 77. علیرضارستمی
  ۳ مرداد ۱۳۹۲

  من نمیدونم که دیگه چرا اسم خدارو میگن.
  خدا لعنتشون کنه که با مردم این کارارومیکنن.

 78. حسین
  ۵ مرداد ۱۳۹۲

  خدا لعنت کنه این وهابیت حروم زادخ که این کارا میکنن واقعا من دیگه حرفی به ذهنم نمیرسه آخه مگه شما حاکم هستید که این قد وحشیانه مثل گوسفند سر ببرید خدااااا کی آقای ما میاد؟

 79. محمد
  ۸ مرداد ۱۳۹۲

  پوتین میگفت اینا تروریست های سوریه ادم خوار هستند

  • ناشناس
   ۳ مهر ۱۳۹۲

   دوست من خود پوتین زنان مسکو رو می فرسته برای عربها . یک بار برو دبی و کشورهای عربی خودت می فهمی . یکی از بزرگترین کارتلهای نفتی است این اقا . چقدر رو کشته تا بتونه رهبر کشورش بشه . کی به کی میگه ادم خوار

 80. @
  ۹ مرداد ۱۳۹۲

  این هایی که منفی میدن انشالله این بلا سرخودشون هم بیاد

  • محمود
   ۲۵ مرداد ۱۳۹۲

   جناب اَت، چطور به این راحتی چنین نفرینی میکنی!!؟ با اینکه بنده منفی ندادم، ار طرز فکر شما در حیرتم! شروع همه کج رویها از همین کینه‌ها و نفرت‌ها شروع میشه! به خود بــیـــــــــا!

  • پیام
   ۱۵ آبان ۱۳۹۲

   محمودجان اگر در آیات وروایات دقت کنی کینه به دشمنان اسلام وقرآن وجود داره
   حتی صراحتا در قران اشاره شده تنها قومی که از عفو رحمت خدا بی بهره هستن قوم یهود هستن
   میتونی بری ودر قرآن آیه کاملش رو بخونی
   این همه جنگ علیه دشمنان اسلام در زمان پیامبر هم گواه این گفته است
   کسی که این جنایت رو کوچک بشماره یقینا نمیتونه بعنوان دوست تلقی بشه

 81. سجاد
  ۱۱ مرداد ۱۳۹۲

  من که طاقت دیدنشو ندارم ،میگن خییییییلی وحشتناکه……
  امون از دل زینب س …….

 82. سرباز امام زمان
  ۱۵ مرداد ۱۳۹۲

  خدایا راه راستت را به ما نشان ده تا به محبتت ما را در آن قرار دهی و شهادت در راهت که فقط یکی است را نصیبان فرمایی

 83. صالح
  ۱۶ مرداد ۱۳۹۲

  بنظر من اینها از نسل شمر و یزید هستند و امروز به نیابت از صهیونیست تلافی شکست در جنگهای 33 روزه و22 روزه و 8 روزه را که با کمک سوریه صورت گرفت را میکنند . وایمان دارم شکستها برای صهیونیستها تکرار خواهد شد .انشاالاه.

  • mansoorhallaj
   ۵ بهمن ۱۳۹۲

   اقای.ناشناس.نوشتیدچراعراق.وسوریهبه.سگهای.وهابی.اجازه.میدهند..اولا.عراق.وسوریه.وبقیه.عربها.دعواهاشان.چه.ربطی.به.مردم.ایران.دارد؟انقدربزنند.تویسروکله.هم.تاخسته.بشن.بعدهم.ایران.به.صدامکدام.درس.فراموش.نشدنی.راداد؟.من.۸سال.جبهه.بودم.خوب.دیدم.صدام.چه.ضربه.هایی.به.مازد.اخرش.هم.که.دیدی.چقدرکشته.دادیم.وخرابی.ازروی.احساس.شعاردادن.باواقعیت.خیلی.فرق.داره.

 84. یاسین
  ۱۶ مرداد ۱۳۹۲

  لعنت بر اسراییل که تمام این جنایت ها دسیسه ی آن هاست

 85. Amir Masoud
  ۱۹ مرداد ۱۳۹۲

  روز پيروزی ارتش سوريه نزديك است وبه اميدانتقام و پاك سازی كامل تروريست ها از سوريه با كمك ايران ولرزاننده تن اسرائيل (ارتش حزب الله) انشاالله

 86. مسلمان
  ۲۰ مرداد ۱۳۹۲

  يا الله به داد اسلام و مسلمين برس

 87. شرمنده ی حسین
  ۲۲ مرداد ۱۳۹۲

  خدازندشون نذاره.سیدراد

 88. پویا
  ۲۲ مرداد ۱۳۹۲

  چیزی که امروز دیدم ایمان من رو به خای بزرگ بسیار بیشتر کرد بله اینجا همون کره خاکی است که مسیح رو به صلیب کشیدن فاطمه زهرا رو کشتند حسین رو سر بریدن آره اینجا همون زمینی که خدا برای تنیبه بشر خلق کرد و ما ایرانیا بیشتر از بقیه نسبت به عاقبتش مسئولیم ما هرگز زیر بار ظلم نمی ریم به خدا سوگند می خورم اگر حکم جهاد علیه سلفی ها داده بشه هرگز هرگز به یک ماه نمی رسه که اثری از این لجن ها بر خاک زمین نمی مونه

  • ی
   ۲۵ مرداد ۱۳۹۲

   ممنون که حرف دل ما رو زدی

  • همین
   ۲۴ شهریور ۱۳۹۳

   برادر پویای عزیز اولا که مسیح به صلیب کشیده نشده و به معراج رفته طبق نص صریح قرآن. ضنا هیچ نیازی به جهاد نیست. اگر اهل جهادی بسم الله به راحتی می تونی بری سوریه هم سن و سالهای شما از نوع ایرانی و لبنانی و افغانی و عراقی و پاکستانی و کمتر از کشورهای دیگه تحت عنوان مدافعان حرم در سوریه مشغول حفاظت از حرم حضرت زینب س و حرم حضرت سکینه دختر امام علی ع هستند و نیز در کنار ارتش و مردم سوریه با تروریستها در حال جنگ. تعداد زیادی هم شهید شده اند. تورخدا انقدر شعار جهاد ندید اگر مرد عمل هستی بسم الله به هیچ عنوان راه جهاد رو نبستند و حضرت آقا هم حکم شرعی نداده که نرید و این یعنی می تونید برید. به قول حمید علیمی(مداح معروف) یه عمر تو مداحی ها گفتم یا حسین یا لیتنی کنت معکم و الان وقتشه….. حمید علیمی اینو گفت و رفت سوریه////

 89. حمید
  ۲۳ مرداد ۱۳۹۲

  واقعا نامردیه مسلمانان باید همه دست به دست هم دهیم به سوریه کمک کنیم

 90. شیعه
  ۲۳ مرداد ۱۳۹۲

  واقعا برای مظلومیت ولی عصر بایدخون گریه کرد ولی بالاخره می اید

 91. سبحان
  ۲۴ مرداد ۱۳۹۲

  خداوند لعنتشان کند

 92. روح الله
  ۲۴ مرداد ۱۳۹۲

  چرا نظر منو پاک کردین

 93. پیمان
  ۲۵ مرداد ۱۳۹۲

  فقط به امید روز نابودی اسراییل فراماسونر

 94. فرشید
  ۲۶ مرداد ۱۳۹۲

  واقعا چطور میتون این کار بیرحمانه را انجام بدن .خدایا یه کاری بکن

 95. بنده ای ازبندگان خدا
  ۲۷ مرداد ۱۳۹۲

  همه مسلمانان میدانندکه خداوهیچ یک ازپیامبران خداچنین جنایتی روبه هیچ وجهی وبه هیچ کسی تحمیل نکرده اندواینهاازقشرشیطان پرستان هستند.

 96. ناشناس
  ۲۷ مرداد ۱۳۹۲

  واقعا متاسفم نمیدونم چی بگم …………

 97. ناشناس
  ۲۷ مرداد ۱۳۹۲

  خدا لعنت کنه وهابیارو.این انسانیت اخه

 98. ناشناس
  ۲۹ مرداد ۱۳۹۲

  خدایا لعنت کنه

 99. سحر
  ۲۹ مرداد ۱۳۹۲

  تنم داره میلزره از این که انسانی سر انسان دیگه رو میبره و……….
  خدایا تا کی میخوای صبر کنی < به دل زینب ظهور برسون
  خدایا میبینی به نام تو سر انسانی رو میبرن؟

  • سيد صادق شجاعي شيخي
   ۴ شهریور ۱۳۹۲

   خدا لعنت كنه اين نامسلمانان را مرگ بر اسرايئل و امريكا و ديگر كشورهايي كه دست دارن.

 100. ناشناس
  ۲۹ مرداد ۱۳۹۲

  ya zahra

 101. منتظر
  ۲۹ مرداد ۱۳۹۲

  خداوندلعنتشان کند،خداوندآقاوصاحبمان راهرچه زودتربرساندتاانتقام همه مظلومان عالم راازظالمان بگیرم .انشاالله

 102. مرضیه
  ۲۹ مرداد ۱۳۹۲

  اللهم عجل لولیک الفرج

 103. احمد
  ۲۹ مرداد ۱۳۹۲

  خدا انتقام مسلمونا ازشون بگیره.

  • محمد
   ۸ شهریور ۱۳۹۲

   واااي…
   جواب خداروچي ميخوان بدن اين ملعون ها؟!
   خدالعنت کنه چنين حرام زاده هايي رو.

 104. مان
  ۳۰ مرداد ۱۳۹۲

  کشتار سوریه چیزیست آشکار تئسط بشار اسد خودت رو گول نزن

 105. nameless
  ۲ شهریور ۱۳۹۲

  چرا این همه دروغ!!!
  چرا کشته شدن 3000 کودک سوریه ای وبیش از 100 هزار بزرگسال توسط موشک ها و مهمات … رو نشون نمیدید،
  چرا کشته شدن 2000 نفر توی حملات شیمیایی رو نشون نمیدید و میگید کار تروریستها بوده(لعنت بر پدر مادر دروغگو)
  چرا میلیونها آواره ای که به ترکیه و لبنان و.. پناهنده شدن رو نمیگید؟
  چرا ضرب و شتم مردم توسط پلیس سوریه رو نشون نمیدید. چرا بمباران شهرها توسط هواپیماها رو نشون نمیدید
  بشار اسد، الان نه!!!وقتی که ایمیلش هک شد و عکسهای … دوست دخترش فاش شد،سقوط کرد
  حالا بزار

  • پیام
   ۱۵ آبان ۱۳۹۲

   ممنون میشم اگه مستنداتی در این زمینه داشته باشین وبرامون ارائه کنید
   البته سند معتبر
   نه اسنادی که دشمنان ایران وسوریه وغیره صحنه سازی میکنند
   این جنایت محکوم است حالا از هر کی سرزده باشد مهم نیست
   در دین و روایات ما آمده برای هر ادعایی باید دلیل وشواهد محکمی باشد تا قابل قبول باشد
   ولی در این زمینه اصل عمل ذبح کردن یک انسان کار کثیف وغیر انسانی است وتوسط هر شخص یا گروهی باشد محکوم است

 106. ناشناس
  ۳ شهریور ۱۳۹۲

  قال امام خمینی (ره):
  من از صدام می گذرم اما از آل سعود نه!

  ببین تا کجا رو خونده بود!

 107. سيد صادق شجاعي شيخي
  ۴ شهریور ۱۳۹۲

  خدا لعنت كنه دشمنان اسلام رو

 108. Sara
  ۵ شهریور ۱۳۹۲

  خدا لعنت كنه همه ظالمين رو, خدا ظهور اقا رو برسون بحق مادرش زهرا
  دلم خون شد)):

 109. فاضل
  ۶ شهریور ۱۳۹۲

  آقابجون مادرت زهرابیا…یاصاحب الزمان ادرکنی آقا

 110. فتح اله
  ۶ شهریور ۱۳۹۲

  اینها به زعم شیعه بودنشان کشته می شوند.خداوند نیست و نابودشان کند.

 111. ايليار
  ۷ شهریور ۱۳۹۲

  الله اكبر…يا امام حسين …….. يا ابوالفضل….. يا خانو فاطمه زهرا……………………. خدايا تا كي اخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به خدا ادم دلش به درد مياد….اي خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

 112. فرهاد
  ۷ شهریور ۱۳۹۲

  ازته دل ازخدامی خواهم این نامردان ضد اسلام راکه مزدوروفرمانبر امریکا وجبهه ی صهیونیزمند رانابودکندودرهردودنیا انهارا به سزای کارهایشان برساند وانهاراخوارکندبادیدن این همه پستی دلم به دردامد وقلبم به تپش افتادنه ازترس بلکه ازناراحتی ازخدامخواهم چنان شجاعتی به من بدهدتاانچنان که بایدو شاید بادشمنانش بجنگم وانهارابکشم ودراین راه به اسانی ازجان خودبگذرم وازهیچ چیزنترسم بگویی امین

 113. حمید میرعلائی
  ۹ شهریور ۱۳۹۲

  در هیچ مکتب و دینی ذبح انسان حتی دشمن تعریف نشده است .چگونه ممکن است دین رافت و رحمت اسلام چنین کاری را روا بدارد.نفرین و لعنت خدا بر این مسلمانان دروغین که از نسل و سلاله شمرها و خولی ها می باشند. عزیزان توصیه میکنم چنین صحنه های دلخراش و ددمنشانه را هرگز بر روی سایت خود نگذارید چرا که احساسات هر انسان آزاده ای را به درد می آورد.من به شما اطمینان میدهم این جنایتکاران متعلق به هر گروه و فرقه ای که باشند نه تنها مسلمان نیستند که حتی بویی از انسانیت نیز نبرده اند.

 114. مرد شرقی
  ۹ شهریور ۱۳۹۲

  فقط خداوند انتقام مظلومین رابگیرد

 115. مرد شرقی
  ۹ شهریور ۱۳۹۲

  خداوندا توشاهدی که چه جنایت علیه بشریت میکنند

 116. بنده خدا
  ۹ شهریور ۱۳۹۲

  ای کسانی که انسان هارا سر می برید وندای اللله اکبرسر می دهید لحظه به خودآیید ببنید که چه جنایت را انجام می دهید خداوند شمارا با ارباب تان آمریکا واسراییل روسیا کند.

 117. مریم
  ۹ شهریور ۱۳۹۲

  نمی دونم که چی باید بگم،اگر عدالتی توی این جهان باشه خودش حق مظلوم میگیره،خدا نیازی به پیغام نداره.

 118. اسماعیل
  ۱۰ شهریور ۱۳۹۲

  خدا ریشه تمام وهابیها و سلفی ها و همه اونایی که مخالف اسلام ناب محمدی هستند رو بخشکونه.

  فقط منتظر اعلام جهاد رهبرم سیدعلی هستم.
  جانم فداش

  خدایا بحق علی و فاطمه؛ آقا و مولایمان مهدی را هرچه زودتر برسان. آمین

 119. هادی
  ۱۱ شهریور ۱۳۹۲

  الهم عجل لولیک الفرج

 120. اقبال
  ۱۱ شهریور ۱۳۹۲

  این پست صفتان کاش لحظظه ای خودشان را جای اون بدبختها بگذارند .اف بر این مسلمان بودنمان .تواون دنیا چه جوابی خواهیم داشت که خدایا صحنه ها رودیدیم اما چه کاری کردیم.فکرنکنم خدا ازمون بگذره

 121. پیران
  ۱۱ شهریور ۱۳۹۲

  هرگروهی باشد فرق نمی کند وجواب این عمل جنایتکارانه را فقط خدا میدهد من یک سنی هستم واین عمل را بشدت محکوم می کنم

 122. nafas
  ۱۲ شهریور ۱۳۹۲

  فقط میگم خدانابودشون کنه………خداکنه روزی حضرت مهدی بیاد تاجوابشونوبده.

 123. فاطمه
  ۱۲ شهریور ۱۳۹۲

  بابغض درگلو مانده ارزوی تعجیل در فرج صاحب الزمن رادارم

 124. 12000
  ۱۳ شهریور ۱۳۹۲

  مثلا حکم جهاد بدهند شما ها که الان تو پارکها نشستید یا توخونه تخمه میشکنید به جنگ وجهاد میروید؟

  • یک دختر یک خواهر یک همسر یک مادر
   ۶ مهر ۱۳۹۲

   اعتقادات انسانها رو نباید دست کم گرفت.من در خانواده ای هستم که در جنگ شهید و جانباز و رزمنده ها داشته با این ادمها زندگی کردم همشون معمولی بودن ولی وقتی پای غیرت و آبرو وسط باشه کسایی جلو میرن که باورش مشکله اصلا ادما عوض میشن. مخصوصا اگه ایرانی هم باشی ما نماینده های حال حاضر سلمان فارسی هستیم. تا حالا سربلند و مفتخر به اینیم که نماینده ی اقا امام زمان رو تنها نذاشتیم و انشاا… نخواهیم گذاشت. در حدیثی موثق از امام علی خوندم که در اخرزمان نیروهای شر با تمام قوا به شام(سوریه کنونی)حمله میکنند وبه هرجا میرسن سیل خون به پا میکنند و برای سر شیعه جایزه میزارن. تا عراق میان و حرم امام علی رو با خاک یکسان میکنن و بعد به ایران میرسن و در اونجا اولین شکستشون رو از ایرانیها میخورن. این یه حدیث طولانیه که به شکلهای دیگری از چند امام دیگه از جمله امام صادق روایت شده اما مضمون همه یکیه.

  • پیام
   ۱۵ آبان ۱۳۹۲

   غیرت شیعه در همه عصرها اثبات شده وترس همه دشمنان شیعه از همین غیرت شیعه است
   اگر ناموس خود شما در خطر باشد چیکار میکنید؟
   قضاوت با خودتان

 125. بنده خطا کار
  ۱۳ شهریور ۱۳۹۲

  دراین زمانها انسان ازانسان بودنش شرم میکنداین مسائل را می بیند مگر چه کرده اند این مردم که چنین باید بشودندخدایا توخدای وحکم تو باجان دل پذیرائیم .پس خدای کن تا این جهان باآمدن منجیت آرام گیرد.خدای من من بنده خطاکار وبندگان خطا کاردیگر از تومیخواهند مگر نه اینه تو بخشنده بخشنده های پس خدای کن بفرست منجی ات را ..دلم می جوشد پس خدایا شکر که درمملکتی زندگی میکنیم آرامش وبا خیال راحت روز را سپری میکنیم .پس ای سربازان ایران خدا پشت پناهتان کور باد هرکه نتواند سربلندی ایران راببیند
  به امید جهانی پراز صلح ودوستی

 126. یک دردمند
  ۱۴ شهریور ۱۳۹۲

  حیوانم حیوان های قدیم،اینها دست حیوان رو از پشت بستند

 127. محمد
  ۱۵ شهریور ۱۳۹۲

  خدا در جای حق نشسته هرکسی باید تقاص کار خودشو چه دیر یا زود پس بده بخدا اینا تمام امتحان خداست خدایا فرج منتقم خون حسین علیه السلام را برسان.

 128. ایرانی
  ۱۶ شهریور ۱۳۹۲

  من نمیدونم اینا از کدوم ایل تبار فرقه و جناحی هستند
  به هیچکدومشونم علاقه و گرایشی ندارم .
  ای مسولین مملکت شمارو بخدا کاری سیاستی روشی پیش نگیرید که با اینها درگیر شویم کسانی که چنین رفتاری دارند نه مسلمانند نه مسیحی نه… اینا اصلا” انسان نیستند مگر فرهنگ وشعور مردم ما این است بهتر است نه در امورشان دخالت کرد و نه یاری کرد چون اینها فاقد فهم و شعور هستند
  لفا” نظر دهید شاید من اشتباه میگویم

  • داش رضا
   ۲۴ آبان ۱۳۹۲

   نترس عموپیشته اگه انشاالله باشون درگیرشدیم توخودتو با مای بی بی مجهزکن که جیش نکنی یه گوشه وایس وتماشاکن ببین شیربچه های امام خامنه ای چکارشون میکنن دیگه نترس عمو!
   خدایافرصتی فراهم کن که انتقام خون به ناحق ریخته اربابمون ودیگرمظلومان عالم روازاین نوادگان بنی امیه بگیریم درآخربعدازخنک شدن دلمون سرماروهم ببرن تاپیش زهرای مظلومه خجالت نکشیم که حسینش بی سره وماسرداریم انشاالله

  • زهرا
   ۲ آذر ۱۳۹۲

   اینو نگو … ما در قبال برادران دینیمون مسولییم… بقران محمد قسم اگه یه شیعی در قبال وهابیا همچین جنایتی بکنه باز محکومش میکردم…دین اسلام دین انسانیت است ایرانی محترم!!!

 129. ناشناس
  ۱۶ شهریور ۱۳۹۲

  اگر ازديدن اين صحنه انسان بميرد ناحق نمرده الهي خداريشه وهابي هارا بسوزاند

 130. reza
  ۱۷ شهریور ۱۳۹۲

  مرگ بر . ترکیه ٰعربستان قطر و هر کشوری که به مخالفان کثیف مثل اینها کمک میکنه

 131. مصطفی
  ۱۷ شهریور ۱۳۹۲

  کثافتها ی عوضی ٰ از حیوان پست تر و لجن تر و نجس تر و جنایتکار

 132. مهدی
  ۱۷ شهریور ۱۳۹۲

  خدا رو شکر که در ایران اسلامی هستیم و در امنیت کامل ..

 133. حمید
  ۱۷ شهریور ۱۳۹۲

  اللهم عجل لولیک الفرج

 134. ناشناس
  ۱۸ شهریور ۱۳۹۲

  يا امام زمان بيا ظلم بيداد ميكنه

 135. لر باغیرت یاسوج
  ۱۹ شهریور ۱۳۹۲

  خدایا رحم کن به فریادمان برس به نام دین واسلام وبا یاد نام خدا سر انسانهای بیگناه را میبرند خدایا نابودشان کن
  ای ملتهای ازاده ای انسانها بیدار شوید وحشیگری را ببینید قیام کنید اخر الزمان شده بدانید سراجام این جنایان کل جهان وکشورهای عامل را میگیرد چوب خدا صدا ندارد ما باید با قاطعیت این جنایتکاران را هرجا هستند نابود کنیم

 136. ناشناس
  ۲۰ شهریور ۱۳۹۲

  لعنت خدا بر وهابیون و تروریسم.

 137. ناشناس
  ۲۱ شهریور ۱۳۹۲

  لعنت خدا بر وهابیون و تروریسم.اللهم عجل لولیک الفرج .خدا رو شکر که در ایران اسلامی هستیم و در امنیت کامل درزیر سایه حضرت ولیعصر و ایمه معصومین سلامالله علیهما

 138. سید سعید
  ۲۱ شهریور ۱۳۹۲

  خواهشن این صحنه های خشن و نا پسند و کامل پخش نکنین .

  • psdk
   ۲۲ شهریور ۱۳۹۲

   باهات موافقم

  • زهرا
   ۲ آذر ۱۳۹۲

   منم موافقم… ادم قسیو القلب میشه…

 139. سلمان
  ۲۲ شهریور ۱۳۹۲

  وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد ارتش دنیا نتواند جهادم دهد

  • psdk
   ۲۲ شهریور ۱۳۹۲

   افرین ازت خوووووووووووشم امد

 140. psdk
  ۲۲ شهریور ۱۳۹۲

  کسافتای اشقال

 141. psdk
  ۲۲ شهریور ۱۳۹۲

  انگار گوسفند میکشن

  • عباس
   ۲۳ اسفند ۱۳۹۲

   من کاری با نظراتون ندارم ولی ای کاش اینها دست ما ترکها بیفتن تا اخرتو بهشون نشون بدیم

  • سلیمی
   ۲۹ اسفند ۱۳۹۲

   کاش رهبرعزیزانفلاب اجازه دهد تاشمرهای زمان را چنانادب کنیم واسلام حقیقی رابه رخ اعراب عیاش نمایان سازیم

 142. یک واقعیت
  ۲۳ شهریور ۱۳۹۲

  تبلیغات پانترکیسم که سالهاست مظلوم نمایی میکند برای شستشوی مغزی جوانان معصوم ما در ایرانیت زدایی…. ..را دست کم نگیرید تا به حال طرف صحبت انها شده اید؟؟ویا تاریخ خود ساخته وپرداخته انها را شنیده اید؟؟ویا عمق کینه نفرت انهارا نسبت به نام(( ایران عزیز)) و وحشی گری که انها ان را افتخار و عرضه خود میدانند(گرگ زادگی نظیر چنگیز وتیمورو اتیلای مغول)را شنیده اید؟؟ بی شک انها هم اماده میشوند تا به کمک انکارا وتوله گرگش باکو جنایاتی را نظیر سوریه در ایران رقم بزنند..سالها مظلوم نمایی ومصادره تاریخ ایران وکثافت خواندن اقوام ایرانی نشان از اماده شدن توطئه ای بزرگ در ایران داردکه مراکز تعارض شناسی غرب انرا شناسایی ودر حال پر رنگ کردن ان هستند.((یاشاسین ایرانیم والسلام)).به هوش باشیم هموطن .خطری به خدا نزدیک است

 143. یک واقعیت
  ۲۳ شهریور ۱۳۹۲

  البته بنده خودم اذری هستم و غیر حزب الهی واز طبقه متوسط و در همه جا حرکت خزنده و مذبوحانه ومستمر ومظلوم نمایانه وتفرقه افکنانه این دشمنان وطنم را میبینم که متاسفانه دولت ما در قبال ان سالهاست در خواب خرگوشی فرو رفته است تا اینکه امروز تقابل با ایرانیت در اینجا نوعی کلاس تلقی میشود در بین جوانها ….به خدا اگر چاپ نکنید هم هیچ مشگلی را حل نکرده اید فقط به همان خواب خرگوشی خود را زده اید که رجال ما خود را به ان زده اند..ایا چنین کنشی را دولتهای همسایه ما تحمل میکنند؟؟؟وایا سالها تحمل. انها را از ادامه دشمنیشان منصرف کرده است؟؟چرا در مقابل انها لااقل کار فرهنگی وتهاجم به مهملات انها توسط نخبگان ایرانی صورت نمیگیرد..ایا کسی پیدا نمیشود که همانطور که انها زبان رسمی ایران را انالیزوتحقیر میکنند مثلا تعداد کلمات عربی وفارسی زبان انها را بیابد( انبوه کلمات عربی وفارسی کج و معوج شده در زبان ترکیه والبته ایران شمالی)تا اینقدر راجع به عربی بودن زبان فارسی مانور ندهند وذهن جوانان ما را مخدوش نکنند؟؟ویا پسوند ننگین روسی (اف)که اتفاقا انها خیلی هم شیرین ان را میپندارند ویا زنبارگی سلاطین خالی بند وسفاک عثمانی که اتفاقا توسط صفویان اذری وایرانی شکست خوردند ویا هزاران وگاف ودروغ شاخدار انها

 144. zahra
  ۲۴ شهریور ۱۳۹۲

  یا خدا…
  حالم خراب شد .
  یا امام زمان .آقا نمیخوای بیای

 145. ایمان
  ۳۰ شهریور ۱۳۹۲

  لااله الله.خداونداریشه ظلم وظالم وازروی زمین برداره انشاءالله.

 146. ادم
  ۲ مهر ۱۳۹۲

  مامیشینیم تا امام زمان خودش بیادماکه نه غیرت داریم نه جرات نه خیالی .معلوم نیس این حال کربلایی وعشق شهادتمون کجاست اها مرز داره اها فقط واسه هموطن نه واسه هم شهدی اها واسه همسایه اوه فامیل اها خانوادست .خوبه بدانیم اونوهم نداریم میگی نه پس جمع شید از دولت کمک بخوایم بریم این وحشیها را و . . امانه پس امام زمان چی . . . . . .

  • فاطمه
   ۱۴ آبان ۱۳۹۲

   خودتون رو اماده کنید برای فرج اقا با خودسازی وتلاش و…
   برای فرجش خیلی دعا کنید

 147. ادم
  ۲ مهر ۱۳۹۲

  برای اون شخص نه برای خودم وتو متاسفم شاید مابدتر وغمگین تراز اون بمیریم اون که مظلوم ولی سریع به دیار باقی رفت وچون به اخرت معتقدیم اونجا منتظره واسه خودم وتومتاسفم

 148. ادم
  ۲ مهر ۱۳۹۲

  مایاد گرفته بودیم که اگه جایی مسلمانی کمک خواست . . .اوه نه ماهمه چیمون شده انتخابات ومخارج ان اخ اخ خخخخ ببخشید فکر کردم ادم هستم یادم رفت فقط اسمم ادمه

 149. احمد ی
  ۲ مهر ۱۳۹۲

  ما نا آخر ایستاده ایم گوش به فرمان رهبریم

 150. ترابی
  ۳ مهر ۱۳۹۲

  خدا لعنتشون کنه

 151. ﺷﻴﻌﻪ ي ﻣﻨﺘﻆﺮ
  ۷ مهر ۱۳۹۲

  ﻣﻦ ﻛﺎﺭﻱ اﺯﻡ ﺑﺮ ﻧﻤﻴﺎﺩ و ﻓﻘﻄ ﻣﻴﮕﻢ
  اﻟﻠﻬﻢ ﻋﺠﻞ ﻟﻮﻟﻴﻚ اﻟﻔﺮﺝ ﻣﻮﻻﻧﺎ ﺻﺎﺣﺐ اﻟﺰﻣﺎﻥ

 152. امیر
  ۹ مهر ۱۳۹۲

  کیفیت نداره شاید کار طرفدارای یشار باشه چون من خودم فیلم جنایت اونارو هم دیدم که سر یه نفر رو بریدن و وادارش میکردن به عکس بشار سجده کنه ..برعکس این فیلم چهره هاشون و توع تجهیزاتشون و لباساشون هم معلوم بود…..امان از دست احساسات افراطی…اونایی هم که دم ازجهاد میزنن بسم الله . نیازی به گفتن خامنه ای نیست

  • فاطمه
   ۱۴ آبان ۱۳۹۲

   برادر محترم تا اقا حکم جهاد نده امکان جهاد نیست این یکی از وظایف رهبری در قانون اساسی است

  • پیام
   ۱۵ آبان ۱۳۹۲

   امیر جان جامعه اسلامی یک ولایت فقیه داره که دارای کلیه شرایط لازم که در شرع اومده می باشه
   این ولایت فقیه است که باید تصمیم بگیره چه کاری ودر چه موقعی باید انجام بشه
   وما طبق آیات وروایات دینی باید از ولی فقیه پیروی کنیم واین یک اصل است

 153. یه ایرانی مسلمان
  ۱۲ مهر ۱۳۹۲

  خدایاااااااااا صبرت اینجوریه خشمت چطوریه؟؟؟؟؟؟

 154. ايران سربلند(سوادكوه)
  ۱۴ مهر ۱۳۹۲

  گوش به فرمان رهبر ايران بزرگيم

 155. ايران عزيز
  ۱۴ مهر ۱۳۹۲

  واقعا دل ادم به درد مي اد

 156. ناشناس
  ۱۴ مهر ۱۳۹۲

  مهدی جان نمیایی؟تا بساط ظلم برچیده شود

 157. نانا
  ۱۹ مهر ۱۳۹۲

  خدایا هرچی ظالم تو دنیا هست از رو زمین بردار اخه نمیدونم چه مرزیه توجون اینا افتاده فکر میکنه داره سر گوسفند میبره خاک برسر

 158. امیر
  ۲۰ مهر ۱۳۹۲

  چی بگم خدا اینارو نمیبینه؟ اخه مگه اینا چه گناهی کردن اخه؟

 159. غزاله
  ۲۱ مهر ۱۳۹۲

  اینها باید پس فردا جواب خدارو بدن اونوقت نمیدونم چه طور میخوان بدنو واقعا بیرحمن.خدا از ظالما هرگز نگذره.ایشاالله ابلفضل جوابشونو بده.

 160. سعيد قادري
  ۲۱ مهر ۱۳۹۲

  خدا جواب اين كاراشونو بده و هرچه زود تر زود تر به سراي اعمالشون برسوندشون اينا خود شيطونند لعنت خدا بهشون

 161. یه آدم
  ۲۳ مهر ۱۳۹۲

  خدا هم خودشون و هم این دین لعنتیشون رو لعنت کنه کثافتای حیوون
  هر بلایی سرشون بیاد حقشونه

  • فاطمه
   ۱۴ آبان ۱۳۹۲

   یه ادم گرامی برای فرج فرزند زهرا دعا کنید خیلی دعا کنیدالتماس خدا کنید درخواست کنیداشک بریزید قسم بدید خدا رو بگید اقا بیا اگر ما هم بد بودیم مارو هم بکش من خودمو میگم اقا اگر من بد بود منو بکش ولی اقا بیا و مظلومین جهان رو نجات بده

 162. ناشناس
  ۲۴ مهر ۱۳۹۲

  این ملعون ها ذغال های کف جهنم هستند.

 163. هدیه
  ۲۵ مهر ۱۳۹۲

  واقعا خدا لعنتشان کنه. خیلی ادم های کثیفی هستند انشالله در این دنیا و ان دنیا عذاب بکشند.

 164. محمدطاها
  ۲۷ مهر ۱۳۹۲

  گذاشتن چنين ويدويي به هربهانه ي رسانه اي و آشكارسازي و شفاف سازي اشتباه است!!! ابن عمل ترويج گناه بسيار زشت قتل است و آنهام به اين شيوه ي فجيع!!
  خود خبرش به اندازه ي كافي تكان دهنده است، لازم نيست شما با اصل تصاوير، خوانندگان خود را قسي القب كنيد!!!

  • ياور رهبري
   ۱۰ آذر ۱۳۹۲

   نشون ندن ميگيد آزادي نيست و…
   نشون بدن هم كه ميگيد …
   مگه اون اولش ننوشته بود كساني كه تحمل ندارن نگاه نكنند؟

 165. ابراهیم
  ۲۸ مهر ۱۳۹۲

  خیلی تکان دهنده بود این انسانیت نیست چه چیزی انقدر ارزش دارد که به خاطرش سر یه انسان بیگناه رو ببرند انسانییت کجا رفته کمک به هم نوع چیشد الاه اکبر؟

 166. ناصر از ایلام
  ۲۹ مهر ۱۳۹۲

  این کارا را مکنن تا مردم بترسن قربان برادران اطلاعات برم که ریگی را گرفتن من جاشون بودم شب فیلم ها ی خودشو میزاشتم وصبح یه زره از گلوش میبریدم این کارو چندروزتکرار میکردم
  این جور ادما اگه گیر بیفتن باید همین بلا را سرشون اورد

 167. الهه
  ۲ آبان ۱۳۹۲

  باسلام به نظر من همه شما دارین اشتباه میکنین شاید این آقا مثل بعضی از آدمای کشور خودمان جنایتی کرده که سرش از دست داده در کشور خودتان جنایات زندان کهریزک رو چرا فراموش کردین هان؟؟؟

  • فاطمه
   ۱۴ آبان ۱۳۹۲

   اله جان اگر تو کهریزک هم جنایت شده محکومه هر جای این دنیا که جنایت بشه بر ضد بشریت باید محکوم کنیم اینجوری جواب نده

  • رضا
   ۲۱ آبان ۱۳۹۲

   باشه

  • پیام
   ۱۵ آبان ۱۳۹۲

   برای اعدام راه های بهتری هم هست
   هیچ کجای دنیا برای اعدام سر متهم رو ذبح نمیکنند
   شما که مسلمانین چرا این حرف رو میزنین؟
   کجای کتاب آسمانی ما چنین حکمی نوشته شده؟
   بهتره منطقی تر باشید

 168. سعیدحیدر
  ۸ آبان ۱۳۹۲

  وای اگرخامنه ای حکم جهادم دهد

 169. امیر
  ۱۰ آبان ۱۳۹۲

  خیلی جالب بود دستت درد نکنه

  • فاطمه
   ۱۴ آبان ۱۳۹۲

   یعنی چی خیلی جالب بود یک لحظه خودتو جای اون شخص درنظربگیر
   بنی ادم اعضای یکدیگرند که درافرینش زیک گوهرند …
   استغفار کن

  • پیام
   ۱۵ آبان ۱۳۹۲

   خیلی جالب بود؟!!!!!؟
   واقعا دیدن چنین جنایتی برای شما جالبه؟
   فکر نکنین دل وجیگر دیدن این فیلمهارو دارین نه
   واقعا براتون متاسفم
   وای برشما که دیدن مرگ یک انسان برایتان خوشایند وجالبه

  • زهرا
   ۲ آذر ۱۳۹۲

   انسانیت بدرود!!!!!!!!
   اره؟؟؟؟؟؟

 170. یاسین
  ۱۲ آبان ۱۳۹۲

  بیاید جوری با هم متحد بشیم که کسی تواند به ما زور بگوید .جانمان فدای میهن

 171. فاطمه
  ۱۴ آبان ۱۳۹۲

  سلام الهی به خاک مذلت بشیننند خیلی بی غیرتیم که برای فرج مولامون دعا نکنیم خدایا خیلی ناراحتم از این وضع خدایا تو رو به زهرا فرج حضرت بقیه الله رو برسون
  این فیلم اعصاب منو خیلی خراب کرد خیلی زجر اوراست اینهاچطوراسم خودشون رو مسلمان می گذارند

  • سلام!
   ۱۹ آبان ۱۳۹۲

   خداوند متعال لعنتشون کنه !!! اینها مسلمان که هیچ ، آدم هم نیستن ؟؟؟؟؟ چطور دلشون میاد اینگونه وحشیگری و صبوعیت داشته باشن !!! عجب تأثیری داره لقمه ی حرام !!!!!!!
   یا علی

  • زهرا
   ۲ آذر ۱۳۹۲

   ببخشید سبوعیت یعنی شیرمردی … معمولا در مورد کسی بکار میره که با شجاعت مقابل باطل می ایسته … این اصطلاح در مورد این نامردا صدق نمیکنه…

 172. هاتف
  ۱۴ آبان ۱۳۹۲

  ازکجا معلوم کار طرفدارای اسد نباشه…..

  • ياور رهبري
   ۱۰ آذر ۱۳۹۲

   مگه شما فكر كردي اونا بار اولشونه.
   اونها سابقه دارن

 173. پیام
  ۱۵ آبان ۱۳۹۲

  بادیدن این صحنه ها انسان به یاد ظهر عاشورا می افتد که همین قوم لعین وپست فطرت به چه سادگی سر مبارک نوه پیامبر را ذبح کردن
  روایت است که شمر لعین بعد از ذبح سر مبارک امام حسین نماز شکر بجا آورده
  باورتان میشود؟
  اینها از همان طایفه کثیف خوارج هستن که علی واولاد علی را با نام دین واسلام به شهادت رساندند
  پس تعجب نکنید
  نطفه ناپاک اینها از همان وحشیان است
  یا مهدی
  جانم به قربانت آقااااا
  دیگر صبرمان به سرآمده پس کی میایی آقاااااا

 174. امین
  ۱۶ آبان ۱۳۹۲

  من نتونستم نگاه کنم ولی لعنت خدا و پیامبر و آل پیامبر بر اول ظالم تا آخر ظالم.به امید روزی که وعده الهی از راه برسه

 175. ناشناس
  ۱۶ آبان ۱۳۹۲

  دولت ان كشور را بايد نابود كرد ….اتش جهننم وغيرو همه كشكه هرچي هست تو اين دنيا هست

  • یاور
   ۳۰ آبان ۱۳۹۲

   فبای آلاء ربکما تکذبان آقا یا خانم محترم چی روداری تکذیب میکنی وای بر تو وامثال تو برو سوره واقعه رو بخون خدا هدایتت کنه

  • ظهور
   ۲ آذر ۱۳۹۲

   هیچ متوجهی داری چی میگی ادم ؟!!!!
   زیادی عقب موندی!!!

  • ظهور
   ۲ آذر ۱۳۹۲

   منظورم با ناشناس بود نه اقا یاور…

 176. ap
  ۱۷ آبان ۱۳۹۲

  مانند کوفی جماعت نباشیم

 177. ناشناس
  ۱۸ آبان ۱۳۹۲

  اللهم عجل لوليك الفرج.سلام بر ام المصائب زينب,بي بي الهي ما همه بميريم براي صحنه هايي كه شما در كربلا ديدي,جان ها به فداي حسين

 178. انسان آزاده
  ۱۹ آبان ۱۳۹۲

  ای کسانی که میگن آمریکا بیا همچی هله دیدن اینجوری هل خدا فرج آقارو برسان خدایا کسانی که دراین نظام خدمت میکنند بلا مریض نشن هرجا که آمریکا رفته اینجوری بی بندباری آورده خدایا حضرت آقا رابرای مسلمین جهان نگه دارد که بااین مدیریت اش والااش مدیریت میکند آقا خدا قوت

 179. محمدمجدیان
  ۲۱ آبان ۱۳۹۲

  بی شرفا زور ادم از این میاد اسم خودشونم گذاشتن مسلمان و میخادسرببره بسم الله میگه والله اکبر توکمرشون بخوره

 180. مهدي
  ۲۲ آبان ۱۳۹۲

  سلام به همه مطمين باشيد جزاي كارشون رو توي همين دنيا ميبينن اين وعده خداست

 181. ادم
  ۲۳ آبان ۱۳۹۲

  اگر مثل كشور ما انتخابات انجام مشد وفرزند جاي پدر را نمي گرفت سوريه به اين وضع در نمي امد

 182. داش رضا
  ۲۴ آبان ۱۳۹۲

  من ازبچگی هروقت روضه گوش میدادم قبول داشتم سراربابمون روبریدن ولی باورم نمیشدکه انسانی اینقدرسنگ دل وجود داشته ولی الان باوجوداین وهابیون به یقین رسیدم فدای لبهی خونینت حسین

 183. مدیر خبرگزاری آذر
  ۲۶ آبان ۱۳۹۲

  من از این جا به تمام خانواده های این عزیزان تسلیت ارض میکنم با تشکر مدیر کل خبرگزاری آذر

 184. زهرا
  ۲۷ آبان ۱۳۹۲

  بخدا ما تو استانمون خیلی وهابی داریم باورتون نمیشه یه طایفه اای تو شهرمون میشناسم یه شبه میلیاردر شدن برای وهابیای سعودی کار میکنن البته به انها پاداش میدن…
  خدا به دادمون برسه فکر نکنید اینایی که وهابی میشن ادمای خنگی هستن یا ایمانشون ضعیقه… نه بخدا جوری مختو میشورن ،با دلیل به ظاهر منطقی(سفسطه)بات مناظره میکنن که تاسف میخوری چرا اینهمه عمرتو در راه باطل!!!!!!تلف کردی!بچه ها تورو خدا مواظب باشین …حسین یارتان….انشاالله…

  • یاور
   ۳۰ آبان ۱۳۹۲

   اونی که مسلمون واقعیه پشت سر ولایته تا ولایت رو قبول داریم وگوش بدیم رهبرمون چی می فرمایند مطمئن باشیم راه درست رو رفتیم من خودم به شخصه با وجود دشمنایی که دارند چنگ ودندون نشون جامعه اسلامی میدند ایمانم اول به خدا بعد به ولایتمه

  • نیما
   ۱۰ آذر ۱۳۹۲

   مرسی اینکه خبر دادی ماهم وهابی ببینیم انسانش می کنیم یا همون مسلمان

  • ياور رهبري
   ۱۰ آذر ۱۳۹۲

   اونها اصل دين رو گم كردن.
   اصل دين ولايته
   امام ما علي(ع)باطن قرآن است و آنان جلد قرآن

 185. یونس
  ۳۰ آبان ۱۳۹۲

  خدایا چرا اخه مگه هرچقد هم گناه کار باشه این خیلی نامردییه ایشالا خدا از روزمین جمعشون کنه…دلم ریش شد

 186. مرتضی
  ۲ آذر ۱۳۹۲

  الهم العجل لولیک الفرج

 187. عباس
  ۳ آذر ۱۳۹۲

  ما با ولایت زنده ایم . حضرت امام خمینی (ره) خوب فرمودند : مواظب ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیب نرسد .
  امام علی (ع) فرمودند : به راستی روز قیامت عذاب خداوند برای ظالم بدتر از روز ستم ظالم در دنیا بر مظلوم است. اللهم عجل لولیک الفرج. العجل العجل العجل

  • ياور رهبري
   ۱۰ آذر ۱۳۹۲

   كاش زودتر پيامتو ميديدم تا سريعتر آروم بگيرم

 188. ایران
  ۴ آذر ۱۳۹۲

  واقعا اینا انسان نیستن حتی ادم نمیتونه تصویر رو ببینه چه برسه که اینا این عمل رو انجام دادن خدا به داد دل مادرش برسه وقتی که این تصویر رو ببینه خدا لعنت کنه اونارو

 189. مهران
  ۵ آذر ۱۳۹۲

  واي واي

 190. farhad
  ۵ آذر ۱۳۹۲

  تاحالاچنین جنایت هولناکی ندیده بودم این وهابیهای کافرکه مزدوران دولت وهابی عربستانن بااین کاراشون چهره اسلاموبه خطرانداختن نمیدونم چرامسلمونای واقعی ودولتهاشون کاری نمیکنن درودبرایران وایرانی که جورهمه مسلمونای دنیاروداره میکشه یا خدا این کثافتهاروازروی کره زمین محوکن یاحضرت مهدی زودترظهورکن

  • ياور رهبري
   ۱۰ آذر ۱۳۹۲

   ياور رهبري باش. انشاالله امام زمانمونم ميرسه

 191. سیروس
  ۵ آذر ۱۳۹۲

  اینا اصلا ادم بودن به خدا نبودن

 192. رحیم
  ۵ آذر ۱۳۹۲

  وای برماانسانهابعضی مواقع بدتر از حیوانها میشویم *

 193. رحیمه
  ۵ آذر ۱۳۹۲

  پناه بر خداوند متعال.خدا از اونها نگذردحقشونو بده

  • نیما
   ۱۰ آذر ۱۳۹۲

   هیچ گناهی از خدا پنهان نیست جذاشونو میده خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

 194. فاطیما
  ۷ آذر ۱۳۹۲

  وای دلم کباب شد

  • نیما
   ۱۰ آذر ۱۳۹۲

   دله همه کبابه فاطیما جان

 195. حسین
  ۱۰ آذر ۱۳۹۲

  فقط میتونم دعا کنم واز خدا بخواهم که ریشه ی وهابیت را از بیخ وبن بر کند اللهم عجل لولیک الفرج یا مهدی(عج)

 196. نیما
  ۱۰ آذر ۱۳۹۲

  اینا انسانن یا حیوان وحشی خدایا انسانشون کن یا…………………..

 197. ياور رهبري
  ۱۰ آذر ۱۳۹۲

  يا ارحم الراحمين يا مقلب القلوب ثبت قلوبنا الي دينك. بايد بدانيم كه همان كسي كه سر امام حسين رو بريد يكي از جانبازان جنگ صفين بود.پس ياور رهبرتان باشيد تا چنين بلايي سر ياوران رهبري نيايد. چون..سال88 غفلت كرديم

 198. BITA
  ۱۱ آذر ۱۳۹۲

  شما ها شرف ندارید … زهرمارو الله اکبر ..به نام خدا چه جنایت ها که نمیکنید

 199. علی اکبر
  ۱۲ آذر ۱۳۹۲

  اینها نسل یزیدیان نسل اعراب جاهلیت هستند وقتی اقامون ظهور میکنند دشمن ایشان همین حرام زادها هستند که جلوی قران ناطق میاستند تا اخرین لحظه میاستیم

 200. يه بنده خدا
  ۱۲ آذر ۱۳۹۲

  ببخشيد اسممواشتباه نوشته بودم
  بياييد همه باهم براي ظهور امام زمان دعا کنيم
  اللهم کن لوليک الحجت ابن الحسن صلوتک عليه وعلي ابائه في هذه الساعه وفي کل ساعه ولي وحافظا وقائدا وناصرا ودليلا وعينا حتي تسکنه ارضک طوعا وتمتعه فيها طويلا

 201. ایران دوست
  ۱۳ آذر ۱۳۹۲

  انسان ها مانند حیواناتی میمونند که به جون هم میافتند مانند دوتا سگ که همدیگر رامیزنند

 202. ایران دوست
  ۱۳ آذر ۱۳۹۲

  خدایا میدانم که تو پاک و منزهی پس مارا از هرچی کثافت ککاری هست دور نگه دار

 203. ناشناس
  ۱۳ آذر ۱۳۹۲

  لعنت بر امریکا

 204. ناشناس
  ۱۴ آذر ۱۳۹۲

  اون از کشورهای مسلمانی مثل عربستان و ترکیه و اونم از پوتین نا مسلمان که از طلاهای عربستان چشم پوشی کرد و گفت من از کسی که جیگر انسان دیگه ای رو به دندان می کشه حمایت نمی کنم راست گفت امام حسین که اگه دین ندارین لااقل آزاده باشید

 205. محسن
  ۱۵ آذر ۱۳۹۲

  خدا لعنتشون کنه، اینا آدم نیستن که .وقتی یکی از اون حیوونا یه سره میگفت الله اکبر آخ که من میسوختم!الله اکبر بزنه تو کمرت،الهی بمیرم واسش شهادتت مبارک داداشم درود بر خامنه ایی قربون اون چهره ی نورانیت برم،.شمام خیلی ناراحت میشی با دیدن این وحشی گری ها!!!لبیک یا خامنه ایی!!!لبیک یا حسین…..

 206. یه بنده خدا
  ۱۵ آذر ۱۳۹۲

  خدا لعنتشون کنه

 207. بهنام
  ۱۶ آذر ۱۳۹۲

  با سلام .اگر اینها با تولید این تصاویر میخوان شیعه ها رو بترسونن که کورخوندن چون ما شیعه ها شیعه شیر خدا هستیم و رهبرمان خامنه ای .ولی نه مثل این کفار که نه نام مادرشان معلوم نه نام پدرشان و نه رهبر مشخصی .این افراد فقط به حرام زاده شده اند تا آبروی انسان را در برابر حیوانات ببرند .و چه شرفی دارد کفتار به این ارازل

 208. رضا
  ۲۰ آذر ۱۳۹۲

  عباس

  • رضا
   ۲۰ آذر ۱۳۹۲

   اللهم عجل لوليك الفرج آمين يا رب العالمين

 209. علي
  ۲۰ آذر ۱۳۹۲

  كساني كه با نداي رهبرشان بيدار نشوند (يا نخواهند بيدار شوند)
  با لگد دشمنان بيدار خواهند شد.

  لبيك يا خامنه اي
  آقا امر بفرما تا جانمان را نه يك بار بلكه صدها بار فدا كنيم.

  اللهم عجل لولیک الفرج
  اللهم عجل لولیک الفرج
  اللهم عجل لولیک الفرج

  شما را نميدانم اما من جملات بالا را با اشك نوشتم

 210. محمد
  ۲۲ آذر ۱۳۹۲

  خداوند دشمنان اسلام را نابود کنه انشاالله، دشمنان اسلام فقط در سوریه جنایت نمیکنند، اونا همه جا و با هر عملی دشمنیشونا با خدا ثابت میکنند، مثلا در کشور ما دشمنان نوامیس

 211. ميثم
  ۲۴ آذر ۱۳۹۲

  با هيچي كار ندارم فقط دعا كنيد شهادت نصيبم شه….. ان شاء الله يك روز تمام كفار اسلام نما را در ركاب مهدي زهرا نابود كنيم…من دعا كردن بلد نيستم انگار شما دعا كنيد برام كه مرگم شهادت و ذكرم عبادت باشه.
  يا علي

 212. مسعود
  ۲۶ آذر ۱۳۹۲

  لعنت خدا بر هرچی وهابی و سلفی حرومزاده ک با توطئه انگلیسی می خوان اسلام رو از ریشه بسوزونند.درود بر جمهوری اسلامی ایران درود بر خامنه ای…

 213. شهرام
  ۲۷ آذر ۱۳۹۲

  کوروش کبیر بیدار شو ببین چها که نمیبینیم

 214. بابک
  ۲۹ آذر ۱۳۹۲

  کوروش پاشو که وقت خواب نیس

  • ایرانی مسلمان
   ۱ دی ۱۳۹۲

   کورش کیه؟!!!!
   بجای اینکه ازخدا بخوای ظهور صاحب الزمان را برسونه از کورش که صدکفن سوزونده کمک میخوای ؟!!!!!!!!!!!!!!
   واقعا که….

 215. یک بسیجی
  ۲ دی ۱۳۹۲

  کجایید ای مردان خدا بیایید

 216. وحید
  ۹ دی ۱۳۹۲

  هر کی عقل داشته باشه میفهمه که همش صحنه سازی برای خرابکردن دین مقدس اسلام و اکثر این جنایت ها با اسم رسول الله و الله اتفاق میفته ولی به لطف خدا هر روز بر مسلمین اضافه میشه

  الهم لعن هم جمیعا

  الهم عجل لولیک الفرج

 217. سیروس
  ۱۰ دی ۱۳۹۲

  هممون یک روز می میریم…
  اون جوون به این شکل مرد ولی بد ذخیره اینا برای خودشون فرستاد…خدا تا ابد لنتشون کنه…

 218. محمد
  ۱۱ دی ۱۳۹۲

  اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمدوال محمد واخرتابع له علی ذلک
  عشق یعنی لافتی الا علی /عشق یعنی رهبرم سیدعلی

 219. ارزو
  ۱۱ دی ۱۳۹۲

  برای فرج امام زمان عج الله تعالی فرج شریف دعا کنیم

 220. مجید
  ۱۷ دی ۱۳۹۲

  اگه بدی کرده حقشه ماهم یه روزی خواهیم رفت

 221. صابر
  ۱۸ دی ۱۳۹۲

  خدالعنت کنه این وهابیارو. همینا به حرم خانم زینب جسارت کردن همیناسرامام حسین رو بریدن

 222. حامد
  ۱۸ دی ۱۳۹۲

  لعنت خدا بر یزیدیان زمان

 223. محمد
  ۱۸ دی ۱۳۹۲

  باسلام موضوعی که باید به اون خیلی توجه کنیم اینه که این اعمال به نام اسلام عمل میشود تاچهره ای خشن از اسلام را در منظر دیگران جلوه دهند ونکته جالبتر اینکه این واهبیان افراطی در انجام اینگونه کارها خیلی مقید هستندکه بزعم خودشان عملشان اسلامی باشد مثل پیروان معاویه در آن عهد واقعا ما بچه شیعه ها چقدر مقید به اجرای دستورات واحکام هستیم وچقدر گوش به فرمان رهبر ؟ خدا مارا در یاری رساندن به اسلام و ولایت یاری کند.

 224. اریایی
  ۲۱ دی ۱۳۹۲

  وهابیها از اصولگراها بهترند

  • ناشناس
   ۲۶ بهمن ۱۳۹۲

   نظر تو اینه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا که ……… برات متاسفم……

 225. ناشناس
  ۲۸ دی ۱۳۹۲

  آیا به نظر شما ؛جایزه است ما تماشاگر باشیم ؛ بس چرا ما کمک انها نشتابیم ؛چر ا عراق و سوریه اینقدر سگ های واهابی اجازه می دهند کارشان را یکسره کند همانطور که ایران به صدام حسین را درس فراموش نشدنی داد

 226. مجید
  ۱۶ بهمن ۱۳۹۲

  خدا لعنتشون کنه دست خودشون نیست نتفشون حرامه

 227. علی
  ۲۳ بهمن ۱۳۹۲

  وای مسلمانان آخرزمان است آماده باشید

 228. حسین عسگری
  ۲۶ بهمن ۱۳۹۲

  باسلام.خداتروریست هارا لعنت کند.

 229. یاشار
  ۱ اسفند ۱۳۹۲

  ناموسا مگه اینا چند نفرن واسه چی باید از اینا بترسیم….اینا مرد هستن بیان رو در رو چریکی بازی در بیارن سربازه کلا نیم کیلو نمیشه زورشون به اون میرسه ی مشت بی همه چیز ولد حرومی….به قران داوطلب بگیرن اولیش خودمم با دست خالیم میرم ببینم چند تا مرد هست توشون

 230. ناشناس
  ۶ اسفند ۱۳۹۲

  دوست عزیز خودتو به گناه نبند بهتر

 231. محمد
  ۱۲ اسفند ۱۳۹۲

  خدا لعنت کند کسانی که بصیرت ابوالفضلی را ندارند و حسین را در صحنه تنها می گذارند /هر روز عاشورا و هر زمین کربلا است .مرد رهی لبیک بگو .چه می خواهی بدهی . آبرو داری ؟ زن وفرند داری؟ میز و صندلی داری؟ریاست داری؟ پول داری ؟چه می خواهی در وسط معرکه پهن کنی ؟

  • عطا
   ۲۸ اسفند ۱۳۹۲

   وای زمانی که خامنه ای حکم جهادم دهد

 232. منتقم
  ۱۴ اسفند ۱۳۹۲

  مواظب باشیم ما هم مثل مردم سوریه مسلمانان ضعیف رو مثل فلسطینی هاتنها نگذاریم . وگرنه همین بلا سر ما هم می اید. اگر کشور سوریه 20 سال پیش از اسراییل نمی ترسید و بهش حمله می کرد همچین بلایی سرش نمی اومد . امام علی علیه السلام می فرمایند که اگر جنگ را به خارج از مرز های کشورت نبری مردم کشورت ذلیل می شوند

 233. داریوش
  ۲۲ اسفند ۱۳۹۲

  یا الله خودت کمک کن

 234. باران
  ۲۳ اسفند ۱۳۹۲

  خدا لعنتشون کنه خدا ایشالله همچین بلایی سرخودشون بیاره
  حالم خیلی بد شد تپش قلب گرفتم
  خدا نبخشتشون
  ایشالله سزاشونو تو همین دنیا ببینن

 235. ناشناس
  ۲۵ اسفند ۱۳۹۲

  هیچ چیزی مشخص نیست

 236. عطا
  ۲۸ اسفند ۱۳۹۲

  واقعا خیلی پستو پلید هستند اصلا خدا و پیامبر نمی شناسند درست است که مسلمان هستند ولی از شیطان پرست هم بد هستنذ به حق عباس خداوند جای آنها را در دوزخ پهن کند ودر روزی 4000 بار سرشان بریده شود وزنده شوند الهی امین

 237. میثم
  ۴ فروردین ۱۳۹۳

  خدایا این ها را اگر قابل هدایت اند هدایت وگرنه از صحنه ی روزگار نابودشان بگردان

 238. مغنیه 2
  ۹ فروردین ۱۳۹۳

  بسم الله النور …این کلیپ ها که می بینیم هرکدامش جمال مدعیان دروغین حقوق بشری را سفید تر می کند …در جایی که تعدادی انسان مسخ شده به شیوه انسانهای ماقبل تاریخ و در زمان انسانهای ناندرتال بق و بق و در دید تمام سایتها انسانی را ذبح می کنند تعدادی باصطلاح مدعی و سردمدار حقوق بشری در اروپا و بخصوص آمریکا نشسته اند و دارند قهوه میل می کنند اصولا” آن یقه آبی ها ککشان نمیگزد که چنین فجایعی و وحشی گری که نشان از انسان کابویی تمدن انگلو ساکسونی است در منطقه ای که بیشترین دلسوزی و سینه چاکی و یقه دری و اشک تمساح برای نبود دموکراسی می ریزند را می بینند و می بیننند و ننگ و عار ندارند که بارها و بارها ببینند شورای امنیت بی خاصیت گویا امنیت بی رنگ شده دیده بانان حقوق بشری جنازه هاشان وارد قبر شده و چشمانشان کور شده …آیا در این گندابی که مدعیان حقوق بشری به اسم بشر دست و پا می زنند مجالی برای دفاع هست …چرا خفه شده اند …با کی مون کجاست تا سخنرانی کند و فقط و فقط محکوم کند و فقط محکوم کند و باز هم محکوم کند گویا مترسکانیند و یا نه بهتر بگوییم عروسکهایک وکی سخنگوییند که فقط کوک آنها روی محکوم می کنیم کار می کنند …شما بروید سرچ کنید ببینید چقدر از قطعنامه های آبکی سازمان ملل فقط کلمه محکوم می کنیم را یدک می کشد…باز هم محکوم کنید …و هیچ اقدام عملی نکنید …اگر می بینیم اینگونه رعیت ها را قربانی می کنند نشان از بی غیرتی اربابان است همان اربابانی که خود را مالک دنیا می داننند …

 239. حسین ریحانی
  ۱۵ فروردین ۱۳۹۳

  ایکاش این وهابیها یه روزی اشتباهی سراز قره داغ دربیارند اونوقت آشی براشون درست کنیم که تا ابد در خوردن میوه هم دست به چاقو نزنن

 240. امین
  ۱۵ فروردین ۱۳۹۳

  از خدا میخواهم که فرج امام زمان عج برساند تا جنایتکاران ال سعود را نابود کند.ان شاالله

 241. ساجده
  ۲۱ فروردین ۱۳۹۳

  خیلی عوضی هستند مثل حیونا با مردم رفتار میکنند خدا لعنتشون بکنه انشا الله نسلشون نابود و منقرض بشه هر چه زود تر خیر ندیده ها

 242. x
  ۲۴ فروردین ۱۳۹۳

  شهرام ی چیز بگو با عقل جور در بیاد

 243. سینا
  ۲۶ فروردین ۱۳۹۳

  حیف سگ که این ها باشند

 244. اگاه
  ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  عاقبت اسلام امریکایی!!

 245. مریم
  ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واقعا حالم داره از هرچی سیاست و سیاستمداری به هم می خوره خداوند لعنت کند تمام اشرار عالم را خیلی حالم بد شد یا امام زمان برای تنهایی شیعیانتون دعا کنید .
  لعنت خدا بر ظالمان

 246. محسن
  ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  وحشی های پست، حیوان بر آنها شرف دارد.

 247. محمود
  ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

  از حضرت زینب (س) پرسیدند: کجا بیشتر به شما سخت گذشت و رنج وعذاب کشیدید “کربلا یا شام” ؟ ایشان فرمودند:وای از شام وای از شام وای از شام .

 248. حامد
  ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

  این کلیپ نشون میده کار خود شبیحه های بشار اسده و صداگذاری کردن روی کلیپ تا بگن کار مسلمین مجاهد است. کثافت کاری های بشار اسد خونخوار روی صدام رو سفید کرده

 249. مالک
  ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

  اللهم عجل لولیک الفرج
  سلامتی و ظهور قطب عالم امکان،حضرت بقیة الله ارواحنا فدا حضرت حجة ابن الحسن عسگری أباصالح المهدی(عج) صلواتی بفرستید

 250. رامین
  ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

  خدا به این کا فران لعنت کند

 251. مینا
  ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

  همش سوریه فلسطین لبنان ….. کدوم یکی از این کشورا تو فکر ما ایرانیا هست برید ببینید تو همین لبنان چه خبره با پول ما بسات سروهم میکنن بعد ایرانی جماعت باید ازاعراب عقب بمونه تاسف داره خدا لعنت کنه هر کثافتیرو ک جون انسانیو میگیره

 252. میثم
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  انشالله که خودشون هم همین طور به سرشون بیاد

 253. کلیح
  ۳ خرداد ۱۳۹۳

  خدایا به همه مسلمونا کمک کن ..خدا کفارو لعنت کنه

 254. محمد امیر
  ۲۴ خرداد ۱۳۹۳

  از کافر هم بد تر هستند

 255. مهسا
  ۲۸ خرداد ۱۳۹۳

  خداوندا توبه
  به حق بزرگی ات قسمت می دهم وهابیون از خدا بی خبر رو نابود کن.
  آمین

 256. حمید
  ۲۸ خرداد ۱۳۹۳

  بر شیطان لعنت. وهابیها خود شیطان هستن.
  من با دیدن نصف این فیلم بعلت وحشتناک بودن قادر نبودم همش رو ببینم. مرتب دارم این افراد رو لعنت می کنم و مطمئناً جواب این خونهای بی گناه رو خیلی زود پس می دن.

 257. احمد اشرفي نوشنق
  ۳۰ خرداد ۱۳۹۳

  من منتظرم رهبر بهم دستور دهد تا جهاد كنم مرگ بر داعش پست و نوكر و الت دستش تركيه و امريكا اربابش

 258. علی رضا
  ۹ تیر ۱۳۹۳

  انشاالله امام زمان عج ظهورکندوازتک تک شون انتقام بگیرد.این وهابی ازنسل شمرویزیدیان ان دوره اند.

 259. غضنفر بی کله
  ۱۵ تیر ۱۳۹۳

  بیان اسلامشهر حالیشون کنم عزت زیا

 260. بنیامین
  ۱۶ تیر ۱۳۹۳

  خدا لعنتشان کند

 261. فدایی حسین
  ۲۱ تیر ۱۳۹۳

  خیلیامون تو ماه محرم اشک میریزیم و ناله سر میدیم که اگه بودیم زمان حسین (ع) حتما جز سربازاش بودیمو مقابل شمریان میاستادیمو نمیذاشتیم سر اقامونو از گردنش جدا کنن،انگار خدا به حرفمون گوش کردو شمر و دوباره افرید تا ببینه چقد رو حرفمون ایستادیم واقعا تو این چند سالیکه سر پیروان امام حسینو اونطوری میبرن چیکار کردیم این سوریه همون کربلای هزارو اندی پیشه اگه نمیتونیم بریم جهاد لااقل با کارامون دل اون حیوونا رو شاد نکنیم دخترم با تو هستم بی حجابیت شاد میکنه دل وهابیارو کاری کنیم که لااقل تو سپاه ابرهه نباشیم

 262. صادق
  ۱۳ مرداد ۱۳۹۳

  اقا تجربه من از خارج
  رفتین اونجا از گفتن کلمه الله اکبر امتناع کنید چون به محض شنیدن این کلمه از شما فرار خواهند کرد به یکی گفتم چرا وقتی گفتم الله اکبر ترسیدی گفت فکر کردم می خوای سرم رو ببری….

 263. ناشناس
  ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

  لبیک یاحسین

 264. ali4587
  ۲۸ مرداد ۱۳۹۳

  یا ابولفضل. اینا دیگه چیه ، واقعا دنیامون به کجا داره میرسه … خدایا ما را به راه راست هدایت کن…خوبی ها و دل رحمی ها داره از بین میره

 265. ناشناس
  ۲۹ مرداد ۱۳۹۳

  وای خدا….وای…وای…
  لعنت خدا بهشون . لعنت خدا بهشون…

 266. یاسر
  ۳۰ مرداد ۱۳۹۳

  یعنی واقعا انسان تا این اندازه پست میشود …..
  وای بر ما وای

  خدایا ظهور منتقم رو نزدیک کن
  خدایا بسه ظلم و سیاهی

 267. مارودين
  ۳۰ مرداد ۱۳۹۳

  به خدا خيلي ترسناك بود مثله اينكه دارن گوسفند ميبرن

 268. احسان
  ۳۱ مرداد ۱۳۹۳

  خیلی دردناکه.تنها چیزی که مطمئنم اینه که خدا شاهد و ناظره و ظلم بی جواب نمیمونه…ا

 269. حسن
  ۵ شهریور ۱۳۹۳

  خدا لعنتشان کند.

 270. فرزانه
  ۱۸ شهریور ۱۳۹۳

  چقدر دردناک.بی شرفهای سگ صفت چندنفری ریختن سر این بنده خدا اونم با دستای بسته.الهی که سر خودشون بیاد.

 271. گوهری
  ۲۳ شهریور ۱۳۹۳

  بسم الله الرحمن الرحیم /خداوند انشا الله با امام حسین ع محشور بفرماید.ما هم اعلام میکنیم چه یک بار چه صد بار سر از بدنمان جدا کنند باز هم علیه کفار ودشمنان اسلام میجنگیم ما منتظر حکم جهاد رهبر بزرگ اسلام ومسلمین حضرت ایت الله خامنه ای هستیم تا اگر در سراسر دنیا که اسلم ومسلمین در خطر باشد بجنگیم.اللهم عجل لولیک الفرج

 272. پدرام
  ۲۶ شهریور ۱۳۹۳

  فقط میتونم بگم ای خدا خودت یه کاری بکن یه معجزه

 273. عماد
  ۲ مهر ۱۳۹۳

  خدای من….خدای من…..
  الهی پدر و مادرشان به عزا کشیده شوند.
  مرگ بر گاو های صهیونیستی.

 274. ناشناس
  ۵ مهر ۱۳۹۳

  دوستان عزیز،این تکفیری های آشغال از سر بریدن شیعیان سوریه هدفشان ایجاد رعب و وحشت در میان شیعیان خصوصا ایرانی ها بود…باور کنید داعشی ها بسیار ترسو هستند و این چند تصویر را که متاسفانه خود ماها از طریق بلوتوث و یا رایانه آن را نشر و توزیع کردیم،و از آنها غول ساخته ایم…والله آنها مثل سگ از رزمندگان ایرانی،خصوصا سپاه پاسداران میترسند..باور کنید این یک واقعیت است.. بهترین سند هم بر این ادعا،جرآت نکردن به نزدیک شدن به خاک ایران بود…گذشت زمان،عرایض بنده را تایید خواهد کرد…دور نیست روزی که این تکفیری ها توسط سپاه، مثل سگ یکی پس از دیگری به هلاکت برسند و نسل آنها را در بیاورند… دخالت آمریکاییها و اروپایی به بهانه سرکوب داعش،دقیقا در راستای همین است…روزهای آینده،روزهای سرنوشت سازی برای کشورهای منطقه است…دهن عربستان سعودی در آستانه سرویس شدن است…

 275. میثم
  ۲۲ مهر ۱۳۹۳

  اینان نوادگان همان حرامزادگان کربلایند که حسین را سر بریدند

 276. همتی
  ۲۲ مهر ۱۳۹۳

  همه ی دست و پای خود را بزینید که با ظهور آقا امام زمان نامه تان را خواهیم پیچید

 277. مرتضی
  ۸ آذر ۱۳۹۳

  اینا انسان نیسن نوکران شیطانن خدانکنه بیان ایران که سرشونو به باد میدن

 278. ناشناس
  ۴ مرداد ۱۳۹۴

  خدا کنه ایران همیشه این امنت را داشته باشد وگر نه باسر ما فوتبال بازی می کنند

 279. مسلم
  ۱۴ شهریور ۱۳۹۴

  خدا خدا خدا

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: