دوشنبه 22 ژوئن 09 | 19:18

دروغگویی و عوام فریبی تا کجا؟

فریب افکار عمومی جامعه و ایجاد عملیات روانی ضد نظام از روش های همیشگی دشمنان می باشد که در این مورد فریب کاری آنها با جعل ناشیانه یک نامه اداری مشخص شده است.


به گزارش تریبون مستضعفین، چندی پیش نامه ای جعلی از سوی طرفداران میرحسین موسوی در سایت ها و وبلاگ ها پخش شد. در این نامه جعلی محمد صادق محصولی، وزیر کشور نتایج انتخابات را خدمت مقام معظم رهبری اعلام می کند.

فریب افکار عمومی جامعه و ایجاد عملیات روانی ضد نظام از روش های همیشگی دشمنان می باشد که در این مورد فریب کاری آنها مشخص شده است.
این نامه به دلایل زیر ساختگی می باشد:

نامه محصولی به رهبری

1) کاغذ دارای موج است، در حالیکه نوشته های آن کاملاً صاف است. در حالت عادی باید نوشته ها هم از موج کاغذ یعنی فرو رفتگی ها و برجستگی های کاغذ، تأثیر بگیرند. این بدان معنی است که نوشته توسط نرم افزاری مانند فتوشاپ بر روی کاغذ قرار گرفته است.
2) اسم وزیر کشور، محمد صادق محصولی است که در نامه صادق محصولی ذکر شده است.
3) برای انتقال چنین مطلب مهم و حساسی، نامه نگاری بعید به نظر می رسد، و اطلاع رسانی حضوری معقول تر است.
4) بر فرض نگارش همچین نامه ای، باید در رده بندی سری یا فوق سری قرار می گرفت. در حالیکه هیچ مهری دال بر حتی محرمانه بودن آن هم دیده نمی شود.
5) امضای نامه از طرف کاظمی نژاد است. بعید به نظر می رسد که وزیر، امضای چنین نامه محرمانه و  مهمی را، آن هم برای شخص اول مملکت، به فرد دیگری واگذار کند.
6) بر اساس بند 5 نامه آقای موسوی به شورای نگهبان، این مطلب استنباط می شود که اگر تقلبی صورت گرفته، به این شکل بوده که در شمارش آرا، رأی های اضافی لحاظ شده و طبق نظر ایشان، در واقعیت درصد مشارکت به این میزان نبوده است. (که ایشان مدعی شده، ممکن بود درصد مشارکت بالای صد در صد بشود.)  بنابراین با فرض صحیح بودن این ادعای آقای موسوی، تعداد رأی دهندگان کمتر از آمار رسمی وزارت کشور بوده است. در نامه این تعداد بیشتر از تعداد آمار رسمی ذکر شده است. (42026078 نفر)
7) نظرسنجی ها و جو عمومی جامعه نشان دهنده این بود که آقای کروبی، بسیار بعید است که نفر دوم شده باشد؛ همگان اذعان داشتند که رقابت بین آقایان احمدی نژاد و موسوی بود.
8) در قسمت بالای نامه اثر سوراخ (سوزن یا منگنه) وجود دارد. در حالیکه نامه پیوست ندارد.
9) این نامه شماره ندارد. نامه ی بی شماره اعتبار ندارد.
10) مجموع رای کل نامزد ها با آرا باطله یک میلیون از مقدار کل آرا کمتر است.
11) مشارکت مردمی هم 91 درصد می باشد.

 

 1. فريد
  24 ژوئن 2009

  بعرض ميرسانم سه صندوق از انتخابات تهران بزرگ بوسيله خانواده ي اينجانب بعنوان ناظر مسئول شوراي نگهبان نظارت شد كه مجموع راي آقاي كروبي به 35 راي نرسيد و راي آقاي رضايي به 45 نرسيد اين آمار حتماً بوسيله افرادي نوشته شده كه خليل از قضيه پرت بوده اند من وقتي اين آمار را به همسايه خودم كه طرفدار موسوي بود نشان دادم گفت ما به اينها راي داديم و از عصبانيت پاره كرد و …..

 2. محسن
  24 ژوئن 2009

  با سلام به مردم فهيم و باهوش ايران زمين؛
  اين ترفندها حتي براي كسي كه كمي با رايانه كار كرده باشد نيز خنده دار است چه برسد به حرفه اي ها. البته هميشه طرفداران متعصب از همين جا ضربه ميخورند.
  من آمار صندوق خود در ورامين را مينويسم قضاوت با شما:
  كروبي = 2 راي رضايي= 6 راي
  موسوي= 207 راي احمدي= 667 راي
  حالا هر كي ميخواد هر چي بگه باشه با خداي خودش….

 3. یحیی
  25 ژوئن 2009

  من ناظر سر صندوق در یکی از شعب بودم که حتی آقای کروبی نیز ناظر داشت ولی یک رای هم نداشت یعنی نماینده اش هم به او رای نداد. مثل کرباسچی چطور می خواهد رای بیاورد که نزدیکترین افرادش هم به او رای ندادند. خداوند از سر تقصیرات آنها که باعث ریختن خون های بسیاری شده اند بگذرد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.