چهارشنبه 14 جولای 10 | 14:25

محقق آمريكايي: دليلي براي بقاي رژيم جعلي اسرائيل نمي‌بينم

يك محقق آمريكايي گفت: من دليلي براي بقاي رژيم جعلي كه توسط تروريست‌ها اداره مي‌شود و همسايه‌هاي آن و ساير كشورهاي جهان از آن نفرت دارند، نمي‌بينم.


“كريستفر بولين ” (Christopher Bollyn) محقق و نويسنده آمريكايي كه به خاطر تحقيقات گسترده‌‌اش درباره علت و نحوه وقوع حملات 11 سپتامبر سال 2001 شناخته شده است، معتقد است: دليلي براي بقاي رژيمي جعلي كه توسط تروريست‌ها اداره مي‌شود و همسايه‌هاي آن و ساير كشورهاي جهان از آن نفرت دارند، نمي‌بينم.

وي در مصاحبه با “كورش ضيابري ” خبرنگار آمريكايي با بيان اينكه «بقاي اسرائيل اصلاً قابل تحمل نيست»، افزود: علت وقوع حادثه يازده سپتامبر هم همين است، تا بتواند نظاميان آمريكا را به خاورميانه بياورد تا از صهيونيست‌ها حمايت كنند.

به گفته بولين افكار عمومي جهان در نتيجه جنايات و قساوت‎هاي دنباله‌دار صهيونيست‌ها به ‌شدت عليه اسرائيل شده است، رژيمي كه اين‌قدر مورد تنفر است نمي‌تواند زياد باقي بماند.

اين محقق آمريكا در ادامه مصاحبه خود با بيان اينكه «نفوذ يهوديان و كنترل آنها بر دولت آمريكا باعث مي‌شود مانع برخورد جامعه جهاني با رفتار اين كشور هسته‌اي قانون شكن شود»، تأكيد كرده است: حق وتوي آمريكا در شوراي امنيت سازمان ملل به صورت مؤثري از اسرائيل براي اعمال تحريم‌ها عليه اين رژيم براي ده‌ها سال حمايت كرده است.

كريستفر بولين تصريح كرد: شكست در اجراي قوانين بين‌المللي و اعمال محدوديت‌ها عليه اسرائيل باعث به‌ وجود آمدن رژيمي حيواني شده است كه حالا ديگر از كنترل خارج شده است، در صورتي كه قوانين بين‌المللي اعمال شده بود، اسرائيل مجبور مي‌شد رفتارش را اصلاح كند و راهي براي زندگي صلح‌آميز در كنار فلسطيني‌ها و همسايه‌هاي آن پيدا كند.

برچسب‌ها: ،

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.