شنبه 25 آگوست 12 | 13:07

حرام‌زاده‌ی برلوسکونی دردسرساز شد+عکس

نخست وزیر سابق ایتالیا با دردسر تازه‌ای مواجه شده است و یک هنرپیشه معروف آلمانی اعلام کرده است فقط «برلوسکونی» پدر فرزند وی است.


«سابینا بگان» هنرپیشه آلمانی که به «کوئین بی» [به معنای ملکه زنبور عسل] معروف است در مصاحبه‌ای اعلام کرد وی از «سیلویو برلوسکونی» نخست وزیر سابق ایتالیا باردار شده است.

این هنرپیشه ۳۸ ساله آلمانی در این مصاحبه زمانی که از او درباره برخی شایعات در این باره که برلوسکونی پدر فرزندش است، پرسیده شد، گفت: این خیلی ساده است، چون من فقط با وی همخوابه شده‌ام.

سابینا بگان، هنرپیشه معروف آلمانی معروف به «کوئین بی» [به معنای ملکه زنبور عسل]

برلوسکونی ۷۵ ساله هنوز هیچگونه اظهارنظری در این باره نکرده و حتی واکنشی نیز به این موضوع نشان نداده است.سابینا در ادامه این مصاحبه گفت اگر چه برلوسکونی در حال حاضر بسیار افسرده است اما وی به صحنه سیاسی باز خواهد گشت.

وی افزود: برای برلوسکونی، سیاست راهی برای شارژ مجدد باتری‌اش است.

در رسانه‌های ایتالیایی نام سابینا با مهمانی‌هایی گره خورده است که برلوسکونی در اقامتگاه خود در «ساردینیا» و «رم» برگزار می‌کرده است، جایی که دختران جوان در آنجا به خودنمایی می‌پرداختند.

بگان اصلیتی بوسنیایی دارد و نام واقعی وی «بگانویچ» است. برلوسکونی که در نوامبر ۲۰۱۱ از سمت خود استعفا کرد هنوز عضوی از پارلمان ایتالیا به شمار می‌آید اما محاکمه وی به دلیل رابطه نامشروع جنسی با فاحشه‌ای زیر سن قانونی ادامه دارد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.