چهارشنبه 16 سپتامبر 09 | 13:22

هک وبلاگ های ارزشی توسط سبزها

این اقدام در روز های نزدیک به روز قدس که شانتاژ خبری در وبلاگ ها بسیار زیاد است و حامیان سبز در اقدامی هماهنگ لوگوی دعوت به راهپیمایی را در صفحه وبلاگ خود قرار داده اند نشان از این واقعیت تلخ دارد که مدیران وبلاگ با دلیل ناتوانی در رویارویی با وبلاگ های ارزشی تنها راه را بستن آن ها یافته اند


قانونشکن ها در فضای حقیقی و مجازی

قانونشکن ها در فضای حقیقی و مجازی

هک شدن وبلاگ های ارزشی توسط هکر های سبز که توان مقابله به مثل در دنیای وب و استدلال در مقابل منطق این وبلاگ نویسان را ندارند چندان دور از ذهن نبوده و نیست اما چنین اقدامی توسط مدیران وبلاگ ها جای سوال و تامل دارد.

چند وقتی است بازار بسته شدن وبلاگ های ارزشی و حامی دولت توسط مدیران وبلاگ و همچنین هک شدن این وبلاگ ها توسط هکر های مخالف داغ داغ است . البته برخی از بلاگر ها موفق به باز پس گیری وبلاگ خود شده اند و برخی نیز عطای وبلاگ بسته شده را به لقایش بخشیده اند و وبلاگ دیگری را تشکیل داده اند و تا زمان بسته شدن به کار خود ادامه می دهند .

این مطلب زمانی جالب می شود که برخی از این وبلاگ ها که عموماً وبلاگ های فعالی هستند و به صورت روزانه خود را به روز می کنند ، بعد از مدت ی تهدید توسط هکر های سبز هک شده اند و پیامی مبنی بر این که این وبلاگ توسط هکر های سبز سبز سبز هک شده است .

هک شدن وبلاگ های ارزشی توسط هکر های سبز که توان مقابله به مثل در دنیای وب و استدلال در مقابل منطق این وبلاگ نویسان را ندارند چندان دور از ذهن نبوده و نیست اما چنین اقدامی توسط مدیران وبلاگ ها جای سوال و تامل دارد و پیامی که برای بسته شدن این وبلاگ ها بر صفحه ظاهر می شود نیز در این میان از همه جالب توجه تر است و آن این که این وبلاگ به دلیل رعایت نکردن قوانین و مقررات سایت مسدود است و به نظر می رسد که دفاع از ارزش ها و آرمان ها برخلاف قوانین سایت ها است و فقط هتک حرمت کنندگان مجاز به فعالیت خواهند بود .

نکته جالب این است که بلاگر های هک شده بلافاصله در اقدامی انتحاری وبلاگ جدیدی را تاسیس و آرشیو خود رانیز به آن منتقل می کنند .

این اقدام در روز های نزدیک به روز قدس که شانتاژ خبری در وبلاگ ها بسیار زیاد است و حامیان سبز در اقدامی هماهنگ لوگوی دعوت به راهپیمایی را در صفحه وبلاگ خود قرار داده اند نشان از این واقعیت تلخ دارد که مدیران وبلاگ با دلیل ناتوانی در رویارویی با وبلاگ های ارزشی تنها راه را بستن آن ها یافته اند تا از این رهگذر زحمات بی دریغ دوستانشان برای تشویق و ترغیب مردم به ویژه جوانان برای شرکت در راهپیمایی به نفع آنان به هدر ندهد و خدایی نکرده این وبلاگ های ارزشی ،رشته شان را پنبه نکنند .

با نگاهی اجمالی به محتوای وبلاگ های هر دو دیدگاه به نظر می رسد توان قلم و نگارش و حتی ایده ها و سوژه های وبلاگ های ارزشی به مراتب قوی تر از رقبا است که کار را به جایی رسانده است که بسته شدن و خاموش کردن وبلاگ را تنها راه دیده اند.

  1. سهیل
    29 اکتبر 2013

    چرا انقد سبز سبز میکنید ما همه برادریم و خوهر .تموم کنید اینمساله مزخرف و به درد مرد م بپردازید

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.