پنج‌شنبه 15 جولای 10 | 11:45

برهنگی نمایندگان زن با تاکید بر حضور موثر زنان در عرصه سیاست!

نمایندگان زن پارلمان جمهوری چک با انداختن عکس‌های عریان خود و انتشار آن در قالب تقویم سال 2011 هدف خود را از این کار را نشان‌دادن افزایش نفوذ زنان در عرصه سیاسی کشور خود اعلام کردند.


در جمهوری چک به تازگی تقویمی منتشر شده که در آن از تصاویر نیمه عریان و غیراخلاقی نمایندگان زن پارلمان این کشور استفاده شده است.
یکی از این نمایندگان زن در بیان دلیل این عمل غیرمرسوم در تقویم سالانه اظهار داشته است که ما قصد داشتیم با این کار، توجه همه را به این حقیقت جلب کنیم که زنان چک حضور فعالی در عرصه سیاست دارند!
گفتنی است در میان این تصاویر، تصویر نائب‌رییس 32 ساله مجلس قانونگذاری چک نیز که از همه شرم‌آورتر ظاهر شده، دیده می‌شود.
در انتخابات سراسری گذشته چک در ماه می، 44 زن توانستند به مجلس این کشور راه یابند و در یک تغییر قابل توجه در عرصه سیاسی این کشور، احزاب نوپایی همچون حزب “مناسبات عمومی” که توانسته بود از درصد بیشتری از این زنان بهره ببرد، برای اولین بار به مجلس راه پیدا کرد.
حزب مناسبات عمومی و حزب “تاپ 09” که این حزب هم به تازگی به مجلس راه یافته، اکنون برای تشکیل دولت ائتلافی آینده این کشور در حال مذاکره هستند.
کاندیدای 42 ساله این حزب برای شهرداری پراگ که در این تصاویر حضور دارد نیز می‌گوید: نفوذ سیاسی زنان افزایش داشته است. چرا نباید نشان دهیم که ما زن هستیم و چه کسی از ذات جنسی ما هراسان است؟!
حزب مناسبات عمومی پیش از این و در جریان مبارزات انتخاباتی خود، با تاکید بر حضور زنان و استفاده از تبلیغات مستهجن و جنسی، سعی داشت آراء خود را افزایش دهد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.