چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
جمعه ۱۰ شهریور ۹۱ | ۱۰:۳۲

تلاش آمریکایی‌ برای ملاقات خاتمی با دبیرکل سازمان ملل

اخبار دریافتی حکایت از آن دارند که ائتلاف فتنه، ضد انقلاب و عوامل بیگانه، تلاش‌های وسیعی را آغاز کرده‌اند تا درخواست محمد خاتمی جهت ملاقات با دبیرکل سازمان ملل را عملی نمایند.


سید محمد خاتمی در سازمان ملل متحد

خاتمی در سازمان ملل متحد – ۱۳۷۷

در آستانه سفر‌بان کی مون به تهران، جریان ورشکسته فتنه طی سناریویی بسیار ابتدایی، خبر بیماری شدید میرحسین موسوی و بستری بودن او در C.C.U را تولید و به صدر اخبار رسانه‌های مثلث بیگانگان، ضد انقلاب و فتنه تبدیل نمود تا از رهگذر این بیماری تحمیلی به موسوی، امکان ملاقات او با دبیرکل سازمان ملل را فراهم نمایند.

اما بر ملا شدن سریع سناریوی بسیار احمقانه‌ی آن‌ها (با انتشار خبر سلامتی موسوی و حضورش در منزل)، تمام نقشه‌های ائتلاف مثلث پیش‌گفته را نقش بر آب کرد. پس از آن بود که اردشیر امیرارجمند، عنصر وابسته به منافقین و مشاور فراری موسوی، ملاقات محمد خاتمی با دبیرکل سازمان ملل را به اطرافیان خاتمی ابلاغ نمود و نزدیکان خاتمی نیز بلافاصله پیگیری‌های فشرده‌ای به منظور متقاعد کردن بان‌کی‌مون به قبول ملاقات خاتمی آغاز کردند.

آخرین اخبار رسیده حاکی هستند که با نتیجه ندادن آن پیگیری‌ها، ‌ بخش خارجی فتنه به واسطه‌های آمریکایی متوسل شده‌اند تا دبیرکل سازمان ملل را مجاب به پذیرش ملاقات خاتمی نمایند.

پیگیری‌های خبرنگاران ما برای دریافت جدید‌ترین اخبار در این مورد ادامه دارد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: