پنج‌شنبه 15 جولای 10 | 19:50

تلاش العربيه در انحراف اذهان از ماجراي شهرام اميري

همزمان با عزيمت شهرام اميري بسوي وطن، شبکه خبری العربیه با پخش ویدئویی 40 دقیقه ای از جواني به نام «فيصل شهرزاد» تلاش كرد موضوع جنجالي جديدي، اذهان را از ربودن شهرام اميري را تحت الشعاع قرار دهد.


همزمان با عزيمت شهرام اميري بسوي وطن، شبکه خبری العربیه وابسته به خاندان وهابي آل سعود با پخش ویدئویی 40 دقیقه ای از جواني به نام «فيصل شهرزاد» تلاش كرد موضوع جنجالي جديدي، اذهان را از ربودن شهرام اميري را تحت الشعاع قرار دهد.

به گزارش الف، العربيه ادعا كرد «فيصل شهرزاد» عضو طالبان پاکستان بوده و بنا به گزارش پلیس فدرال ایالات متحده در سال گذشته همزمان با حضور رئيس جمهور ايران در سازمان ملل، قصد داشته با دو ساعت و دو گالن بنزين و مقداري كود! ميدان تايمز نیویورک را منفجر و كشتار بزرگي راه بيندازد.

در این ویدئو شهرزاد با اشاره به کشته شدن سران طالبان و القاعده به دست آمریکا مانند بیت الله امیر، ابومصعب زرقاوی، وعده می دهد به آمريكا حمله كند و انتقام کلیه اعراب کشته شده به دست آمریکا در عراق و افغانستان و پاکستان و … را بگيرد.

لازم به يادآوري است پیش از این پلیس فدرال آمريكا ادعا کرده بود که این فرد را قبل از انجام عملیات تروریستی دستگیر کرده است.

همزمان با انتشار این خبر در رسانه وهابي ها، صدای آمریکا در خبری دیگر مدعی محکومیت یک تبعه ایرانی به نام اسکندرهناره مافرانی، ۵۴ ساله در دادگاه کانادا به جرم حمل دو میلیون دلار پول نقد آمریکایی و ١١٢٠ دلار کانادایی شد.

لازم به يادآوري است شهرام اميري محقق دانشگاه مالك اشتر سال گذشته در جريان سفر زيارتي عمره، در شهر مدينه توسط عوامل استخبارات سعودي ربوده و به امريكا انتقال يافت.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.